Praktický lékař pro děti a dorost
Anny Drabíkové 534, Praha

S paní MUDr. Říhovou jsme nikdy žádný problém neměli, je ochotná a vše vysvětlí, na první pohled působí ona i sestra trochu drsně, ale neměnila bych. Vždy když je nějáký problém, tak neváhá zvednout telefon a zjistit si vše potřebné k diagnoze. Doporučuji.

Jsem s paní doktorkou velmi spokojena. Vždy uměla poradit a když se ji něco nezdálo poslala nás k odborníkovi.
Reakce na paní Matinu. Zamyslete nad sebou zda jste u Crohnovy choroby něco nezanedbala Vy jako matka. Nebo nemoc vznikla bez žádného příznaku dříve?
Moc paní doktorku chválím a děkuji za obrouvskou péči, kterou věnovala nám a věnuje i našim dětem i dnes.
Děkuji paní doktorko.

Paní doktorka bohužel poslední roky už není tak pečlivá jak byla dříve. Jsme u ní od malička, ale u mého dítěte zanedbala opakované křeče v břiše a nyní má zjištěnou Crohnovu chorobu v těžkém stavu. Kdyby brala vážně křeče v břiše, tak moje dítě teď nemusí čekat zda bude muset na operaci střev. Každý rodič, který má dítě s obtíží opakovaných křečí v břiše, ať se hned nechá poslat do gastroenterologické poradny. Včasná péče může pomoci, ani nevíte jak já bych byla vděčná kdyby toto samé někdo napsal už před 2 lety. Nedoporučuji !!!!!!

Souhlasím s hodnocení, paní doktorka je velmi dobrý lékař s příkladným vztahem k dětem i k matkám. Zkušená, noblesní, klidná, trpěliváVřele ji doporučuji,EvaPročková

K paní doktorce jsme s dcerou začaly chodit po předešlých ne moc dobrých zkušenostech a paní doktorka Říhová je velmi příjemná, ochotná, poradí, doporučí léky i léčbu, navíc jsme již paní doktorku navštívily vícekrát a nikdy jsme nemusely čekat déle jak 15 minut. Sestřička je také zcela v pohodě. Určitě mohu doporučit!

je hodná. pečlivá..někdy trošku na mě úzkostná, ale je vždy velmi ochotná a to je důležité...sestřička není špatná, jen z ní mám občas strach..trochu drsňačka

Velmi pecliva a starostliva.

Po zkušenostech s jinou dětskou doktorkou jsem nesmírně spokojena. Paní doktorka je pečlivá, milá. Léky předepisuje uvážlivě a ne za každou cenu něco do dítěte narvat, ať má matka radost. Hlavně mě fascunuje sestřička, která zná jméno dítěte i když se tam objevuje jen třeba 2x za rok :-) . Díky oběma za skvělou práci.

Paní doktorka Říhová je dle mého názoru výborný pediatr.Jsme s ní velice spokojeni.Navíc je milá a usměvavá.Taktéž její sestřička je velice milá....

Lékařka je velmi milá a vždy se snaží vyřešit problém.Nestalo se nám ani našim známím,kteří též navštěvují MUDr. Říhovou,že by neřešila i malý problém,který se může zdát paní doktorce banální,ale pro nás rodiče je obrovský.