Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Z
Umístění: jiné místo Jiný

Navštěvuji paní doktorku s dětmi, 3,5 roku a 1,5 roku. Poliklinika je stará a dávno za zenitem. Ale v ordinaci je vše jak má být. Přístup k dětem se mi líbí. Paní doktorka i sestra jsou k dětem citlivé a evidentně zkušené. Ošetření u matky na klíně. Pečlivé zvážení možností léčby, bez zbytečných antibiotik. Naprosto srozumitelná komunikace. Profesionální ošetření. Nepovedlo se mi objednat na čas, ale čekání bylo únosné. Hlavně je vidět, že se ordinuje a pacienti jdou na řadu hned, jak je to možné. Mám pocit, že zde jsem v dobrých a odborných rukách.

R
Ověřeny pacient

Zanet zvukovodu, kde me velka bolest po 11 dnech a 3x navstevach orl neprestavala, tak jsem skoncila na orl Motol s plisni v uchu a lecba se o mesic prodlouzila. Nic prijemneho.Stacilo by pouzit mikroskop, aby bylo zjisteno.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Skvělý a profesionální přístup, ochota, perfektní komunikace k pacientovi. Rozhodně doporučuji, asi nejpříjemnější doktorka, kterou jsem potkal :)

V
Ověřeny pacient

Naprosto vynikající a ochotná paní doktorka a při zákroku trpělivá. Doporučil jsem i kolegovi a také naprostá spokojenost. Všem doporučuji.

M
Ověřeny pacient

Druhá návštěva po několika letech a opět super. Potvrzuji, že stále platí vše pochvalné názory, které byly uvedeny již dříve.

M
Ověřeny pacient

Paní doktorka Boleslavská je pro mne etalonem dokonalého lékaře. Více slov netřeba, seznam jejích kladů je zde již mnohokrát vyjmenován.

L
Ověřeny pacient

Je to skvělý člověk i lékař. Preferuje pacientovu péči o sama sebe před předepisováním léků, což je vzácné a chvályhodné.

B
Ověřeny pacient

Neuvěřitelný rozdíl mezi některými Lékaři. Na ORL už jen k paní Boleslavské. A to hned z několika důvodů.
1.) Byl jsem ošetřen v pátek po 14h ! ( bývalý lékař ordinoval jen 8-12 po-čt, zbytek jen kontorly), než jsem dostal kontakt na paní doktorku Boleslavskou, musel mi zánět zvukovodu léčit praktický lékař celkovými antibiotiky a to proto, že jsem se na ORL na Proseku vzhledem ke krátkým ordinačním dobám zkrátka dva dny po sobě nedostal. Ztratil jsem trpělivost a už tam nejdu.
2.) Paní doktorka je vstřícná, ochotná, sympatická a vše důsledně vysvětlí, proč co a jak, jedná s lidmi velmi příjemě, toho si velice vážím.
3.) Byl jsem kompletně vyšetřen, předepsaná léčba brzy zabrala a zánět zvukovodu do dvou dnů odezněl.

Cítím povinnost napsat tento pozitivní komentář především proto, že stejně jako já, mnoho lidí ze sídlišť na okraji Prahy spoléhá na místní polikliniky a lékaře, kteří si pacientů neváží, odmítají je hodinu před koncem své mnohdy velmi krátké pracovní doby, nechovají se zrovna důstojně, dovolím si říci, že ORL na našem sídlišti si zkrátka takovou přízeň nezaslouží. Jsem rád, že mám nového Lékaře, jsem velmi spokojen. Sice nevyužívám vzhledem k pevnému zdraví tak často, ale je fajn vědět, že v případě potíží je mi k dispozici kvalitní péče.

P
Ověřeny pacient

Moje zkušenost s MUDr. Boleslavskou je jednoznačně pozitivní. Vyhovovala mi její vynikající schopnost komunikovat a srozumitelně sdělovat potřebné odborné informace týkající se průběhu vyšetření a následných postupů léčení. Cítila jsem se dobře nejen jako pacient, ale i jako člověk.

O
Ověřeny pacient

Podle mě jedna z nejlepších ORL lékařek obecně, vše vysvětlí, detailně vyšetří a člověk nemá nikdy pocit, že obtěžuje.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti