Spálená 78/12, Praha
Městská Poliklinika Praha

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 1 Více

Skvělý a profesionální přístup, ochota, perfektní komunikace k pacientovi. Rozhodně doporučuji, asi nejpříjemnější doktorka, kterou jsem potkal :)

Naprosto vynikající a ochotná paní doktorka a při zákroku trpělivá. Doporučil jsem i kolegovi a také naprostá spokojenost. Všem doporučuji.

Druhá návštěva po několika letech a opět super. Potvrzuji, že stále platí vše pochvalné názory, které byly uvedeny již dříve.

Paní doktorka Boleslavská je pro mne etalonem dokonalého lékaře. Více slov netřeba, seznam jejích kladů je zde již mnohokrát vyjmenován.

Je to skvělý člověk i lékař. Preferuje pacientovu péči o sama sebe před předepisováním léků, což je vzácné a chvályhodné.

Neuvěřitelný rozdíl mezi některými Lékaři. Na ORL už jen k paní Boleslavské. A to hned z několika důvodů.
1.) Byl jsem ošetřen v pátek po 14h ! ( bývalý lékař ordinoval jen 8-12 po-čt, zbytek jen kontorly), než jsem dostal kontakt na paní doktorku Boleslavskou, musel mi zánět zvukovodu léčit praktický lékař celkovými antibiotiky a to proto, že jsem se na ORL na Proseku vzhledem ke krátkým ordinačním dobám zkrátka dva dny po sobě nedostal. Ztratil jsem trpělivost a už tam nejdu.
2.) Paní doktorka je vstřícná, ochotná, sympatická a vše důsledně vysvětlí, proč co a jak, jedná s lidmi velmi příjemě, toho si velice vážím.
3.) Byl jsem kompletně vyšetřen, předepsaná léčba brzy zabrala a zánět zvukovodu do dvou dnů odezněl.

Cítím povinnost napsat tento pozitivní komentář především proto, že stejně jako já, mnoho lidí ze sídlišť na okraji Prahy spoléhá na místní polikliniky a lékaře, kteří si pacientů neváží, odmítají je hodinu před koncem své mnohdy velmi krátké pracovní doby, nechovají se zrovna důstojně, dovolím si říci, že ORL na našem sídlišti si zkrátka takovou přízeň nezaslouží. Jsem rád, že mám nového Lékaře, jsem velmi spokojen. Sice nevyužívám vzhledem k pevnému zdraví tak často, ale je fajn vědět, že v případě potíží je mi k dispozici kvalitní péče.

Moje zkušenost s MUDr. Boleslavskou je jednoznačně pozitivní. Vyhovovala mi její vynikající schopnost komunikovat a srozumitelně sdělovat potřebné odborné informace týkající se průběhu vyšetření a následných postupů léčení. Cítila jsem se dobře nejen jako pacient, ale i jako člověk.

O

Podle mě jedna z nejlepších ORL lékařek obecně, vše vysvětlí, detailně vyšetří a člověk nemá nikdy pocit, že obtěžuje.

Skvělá paní lékařka, osobně ji navštěvuji již několik let a vždy mi velmi dobře poradila a pomohla. Dnes jsem ji navštívila i s dětmi (syn 1,5 roku a dcera 3,5 roku), protože ORL lekářka u nás, kde děti chodí, má dovolenou. Cesta přes půl Prahy stála za to. Báječný přístup k dětem. Způsobem jakým vyšetřila dceru jsem byla nadšená. Dcera pro obtíže způsobené velkou nosní mandlí navštívila několik ORL pracovišť - ambulanci a nemocnici. Takže srovnání stejného vyšetření nosu, krku a uší různými lékaři mám.
I můj malý syn, který má hrůzu z bílých plášťů se drápal z kočárku s kometářem "taky taky taky áááá". Vřele doporučuji.

u teto lekarky jsem byla jedinkrat v zivote a naposledy. jednala se mnou v 26 letech jako s ditetem a min. 15x mi zopakovala, ze mi antibiotoka neda, ac jsem o ne nezadala, protoze je nesnasim a pusobi mi zdrvotni komplikace. napsala mi nejaky lek na predpis, ovsem jaksi na recept pripsala, ze jsem samoplatce a lek si uhradim bez ucasti pojistovny. neni mi jasne, jaky k tomu mela duvod, konec kvartaku nebyl, aby musela skrtit vydaje kde se da. dotklo se me to vsak mimoradne, nebot jsem studentka s minimalnim prijmem a tehdy jsem si jiz platila pojisteni sama z brigad. proste neprofesionalni jednani a podlost. nehlede na to, ze mi predepsala nejaky symptomaticky lek a ani nezjistila diagnozu...