Vladimír Vacek, gynekolog Praha

MUDr. Vladimír Vacek

Gynekolog Více

45 názorů

Uložit


Adresa

Zenklova 39/1545, Praha
Samostatná ordinace PL - gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
45 názorů

K
Ověřeny pacient
Umístění: Samostatná ordinace PL - gynekologa

K panu doktorovi chodím již od mládí a vždy jsem s ním byla maximálně spokojená. Oceňuji jeho citlivý přístup, profesionalitu i snahu vždy vše vysvětlit. Prošla jsem s ním dvěmi těhotenstvími, vždy mne trpělivě vyslechl a všechny problémy pečlivě řešil. Při druhém těhotenství jsem už dojížděla z Vysočiny, ale lékaře jsem změnit nechtěla. Po dlouhém váhání jsem se rozhodla změnit gynekologa až nyní, kdy jsem znovu těhotná a dojíždět v současné době po D1 do Prahy s dvěmi malými dětmi je o nervy. Jinak bych u pana doktora zůstala dál. Mohu jen doporučit.


Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím již řadu let.... Jsem spokojená bez výhrad ..... Je ochotný a přístupný k možným alternativám. Vše vysvětlí - pro laika srozumitelně a bez problémů ...


T
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím už celkem dlouhou dobu, nemůžu si na nic stěžovat. Vždy, když jsem potřebovala, vyhověl mi. Sestřička a paní na recepci to samé. Všichni velmi ochtní. Pan doktor je milý, se smyslem pro humor a hodně jsem ocenila, že mi vždy vše vysvětlil a že měl se mnou vždy trpělivost. Mohu jedině doporučit.


A
Ověřeny pacient

Tak mám stejnou zkušenost jako david_k,sestra na vyšetření bez problému objednala, hodinu čekání s tím ze mě ještě dvě "domácí" pacientky predbehly a když sem se dostala k doktorovi tak mi řekl ze tohle vyšetření už dávno nedělají když sem se zeptala jak dávno tak prý 3tydny,nenechala jsem se odbyt a řekla jsem mu ze před těmi 3tydny jsem se zrovna objednala.kysele mě vyšetřil stylem čím dřív vypadnou tím lip,během vyšetření si neodpustil,ze je to debilne vidět a závěr?nehodnotitelne musíte jít jinam,ale zadanku si nechal.a nezapomněl dodat ať své lékařce vyřídíim ať uz k němu nikoho s tímto vyšetření neposílají! V životě uz me tam nikdo neuvidí!jakok gynekolog je možná dobrej,ale jen pro stále klientky,ne pro ty co k němu jdou externě :(


D
Ověřeny pacient

Manželka je velice nespokojená s přístupem tohoto arogantního lékaře! Na dotaz jí sestra sdělila, že může bez problému přijít, že berou na dané vyšetření všechny. Po příchodu na recepci si sestra vzala všechny potřebné dokumenty a po 1,5 čekání, ji "milý" doktor sdělil, že ji nevezme, že má jít jinam. Člověk musí umírat, aby člověka s velikými bolestmi ošetřili. Kde to jsme? Kdyby manželce řekli rovnou, že ji nevezmou, tak si najde jiného lékaře a nebude muset trpět další den!


M
Ověřeny pacient

Vynikající, pečlivý, milý, vstřícný, lékař se smyslem pro humor.. Mohu jen doporučit, bez přehánění jediný lékař, ke kterému jsem měla kdy důvěru.


P
Ověřeny pacient

Pan doktor Vacek je vynikající gynekolog a nejlepší co jsem kdy měla. Kdybych se odstěhovala z Prahy, tak bych za ním klidně dojížděla. Chodila jsem k němu celé těhotenství a na prohlídky se i těšila :) je to šikovný, zkušený a usměvavý doktor ke kterému mám absolutní důvěru a neměmila bych. Vřele doporučuji.


R
Ověřeny pacient

Pan doktor je skvělý lékař, ochotný vyslechnout a vše případně vysvětlit. Nesmím zapomenout na úžasnou, milou a usměvavou sestřičku :o).


G
Ověřeny pacient

Naprostá spokojenost již cca 10 let(+1 těhotenství). Nejen během těhotenství mi vždy vše vysvětlil, zodpověděl mé otázky a poradil, když jsem potřebovala. Nikdy se mi nestalo, že by byl neříjemný.
Registrační poplatek - v předchozím zařízení po mně chtěl gynekolog poplatek ve stejné výši při každé návštěvě....


H
Ověřeny pacient

Pan doktor Vacek je opravdu dobrý gynekolog. Jsem u něj víc jak deset let a je na něj spoleh. Je pečlivý a milý, vše vždy vysvětlí. S objednáním na termíny není problém, i když se jedná o akutní záležitost. Občas je nutné v čekárně chvíli počkat. Prošla jsem s ním podezření na rakovinu prsu a nyní těhotenství. Doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti