Samostatná ordinace PL - gynekologa
Zenklova 39/1545, Praha

Umístění: Samostatná ordinace PL - gynekologa

K panu doktorovi chodím již od mládí a vždy jsem s ním byla maximálně spokojená. Oceňuji jeho citlivý přístup, profesionalitu i snahu vždy vše vysvětlit. Prošla jsem s ním dvěmi těhotenstvími, vždy mne trpělivě vyslechl a všechny problémy pečlivě řešil. Při druhém těhotenství jsem už dojížděla z Vysočiny, ale lékaře jsem změnit nechtěla. Po dlouhém váhání jsem se rozhodla změnit gynekologa až nyní, kdy jsem znovu těhotná a dojíždět v současné době po D1 do Prahy s dvěmi malými dětmi je o nervy. Jinak bych u pana doktora zůstala dál. Mohu jen doporučit.

K panu doktorovi chodím již řadu let.... Jsem spokojená bez výhrad ..... Je ochotný a přístupný k možným alternativám. Vše vysvětlí - pro laika srozumitelně a bez problémů ...

K panu doktorovi chodím už celkem dlouhou dobu, nemůžu si na nic stěžovat. Vždy, když jsem potřebovala, vyhověl mi. Sestřička a paní na recepci to samé. Všichni velmi ochtní. Pan doktor je milý, se smyslem pro humor a hodně jsem ocenila, že mi vždy vše vysvětlil a že měl se mnou vždy trpělivost. Mohu jedině doporučit.

Tak mám stejnou zkušenost jako david_k,sestra na vyšetření bez problému objednala, hodinu čekání s tím ze mě ještě dvě "domácí" pacientky predbehly a když sem se dostala k doktorovi tak mi řekl ze tohle vyšetření už dávno nedělají když sem se zeptala jak dávno tak prý 3tydny,nenechala jsem se odbyt a řekla jsem mu ze před těmi 3tydny jsem se zrovna objednala.kysele mě vyšetřil stylem čím dřív vypadnou tím lip,během vyšetření si neodpustil,ze je to debilne vidět a závěr?nehodnotitelne musíte jít jinam,ale zadanku si nechal.a nezapomněl dodat ať své lékařce vyřídíim ať uz k němu nikoho s tímto vyšetření neposílají! V životě uz me tam nikdo neuvidí!jakok gynekolog je možná dobrej,ale jen pro stále klientky,ne pro ty co k němu jdou externě :(

Manželka je velice nespokojená s přístupem tohoto arogantního lékaře! Na dotaz jí sestra sdělila, že může bez problému přijít, že berou na dané vyšetření všechny. Po příchodu na recepci si sestra vzala všechny potřebné dokumenty a po 1,5 čekání, ji "milý" doktor sdělil, že ji nevezme, že má jít jinam. Člověk musí umírat, aby člověka s velikými bolestmi ošetřili. Kde to jsme? Kdyby manželce řekli rovnou, že ji nevezmou, tak si najde jiného lékaře a nebude muset trpět další den!

Vynikající, pečlivý, milý, vstřícný, lékař se smyslem pro humor.. Mohu jen doporučit, bez přehánění jediný lékař, ke kterému jsem měla kdy důvěru.

Pan doktor Vacek je vynikající gynekolog a nejlepší co jsem kdy měla. Kdybych se odstěhovala z Prahy, tak bych za ním klidně dojížděla. Chodila jsem k němu celé těhotenství a na prohlídky se i těšila :) je to šikovný, zkušený a usměvavý doktor ke kterému mám absolutní důvěru a neměmila bych. Vřele doporučuji.

Pan doktor je skvělý lékař, ochotný vyslechnout a vše případně vysvětlit. Nesmím zapomenout na úžasnou, milou a usměvavou sestřičku :o).

Naprostá spokojenost již cca 10 let(+1 těhotenství). Nejen během těhotenství mi vždy vše vysvětlil, zodpověděl mé otázky a poradil, když jsem potřebovala. Nikdy se mi nestalo, že by byl neříjemný.
Registrační poplatek - v předchozím zařízení po mně chtěl gynekolog poplatek ve stejné výši při každé návštěvě....

Pan doktor Vacek je opravdu dobrý gynekolog. Jsem u něj víc jak deset let a je na něj spoleh. Je pečlivý a milý, vše vždy vysvětlí. S objednáním na termíny není problém, i když se jedná o akutní záležitost. Občas je nutné v čekárně chvíli počkat. Prošla jsem s ním podezření na rakovinu prsu a nyní těhotenství. Doporučuji.