Praktický lékař - gynekolog
Krškova 807, Praha

Umístění: Praktický lékař - gynekolog prenatální vyšetření

Dobrý den, jsem v 17tt a již podruhé jsem absolvovala tzv. těhotenskou poradnu (tedy pravidelnou měsíční prohlídku u svého pana doktora Remeše). Na této prohlídce se má kontrolovat především plod, miminko. Na první prohlídce s miminkem jsem byla zaskočena, že nedělá ultrazvuk, ale přisuzovala jsem to nedávné návštěvě v Gennetu (screening v 1. trimestru). Avšak ani na druhé prohlídce jsem miminko neviděla. Nechápu, jak může kontrolovat prospívání miminka tím, že vám strčí prsty do vagíny, zváží vás a změří vám tlak. TOT vše. žádné poslechy ozvů a ani jsme miminko tedy neviděli. Sama ho ještě necítím a tak mám přirozené obavy, aby bylo v pořádku. Prosila jsem ho, že chci jen vidět, že se hýbe a tluče mu srdíčko. Byla jsem odmítnuta, že to nedělá a ať vydržím na další návštěvu Gennetu. Vrchol všeho byl, když mi krejčovským metrem vzal míru od pupíku směrem dolů a z toho odvodil, jak se mi zvětšuje děloha. Promiňte, ale nežijeme v prehistorické době! Jsem zklamaná, obzvláště když vím, že kamarádky viděly miminko při každé kontrole. Přijde mi to opravdu škoda a bojím se, aby něco nepodcenil. Dnešním dnem měním lékaře.

C

Pan doktor je výborný gynekolog. Vše velmi dobře vysvětlí a pokud jsou vaše gynekologické obtíže spjaty i s něčím osobním, tak rád a dobře poradí. Je pravdou, že vyšetření není úplně nejjemnější ale rozhodně se k němu nebojím chodit a vím, že vůbec nic nezanedbá. Pan doktor má lidský přístup a proto k němu velmi ráda chodím.

Nejlepší gynekolog, jakého jsem kdy měla. Pečlivý, vstřícný a vše rád vysvětlí - jen se nebát na cokoliv zeptat :) Rozhodně doporučuji.

Pan dokrot je mlčoch, ale nikdy nic neopomene a je velice pečlivý, jen ho musíte krapet rozmluvit a on pak vše vysvětlí a ukáže. Jsem s ním velice spokojena.

Pana doktora Remeše naprosto NEDOPORUCUJI! Když pominu, ze mi pan doktor nebyl schopen vysvětlit žádný problém a az po nekolika zeptanich me odbyl nesmyslným vysvětlením (např. výtok a spineni je způsobeno tím, ze potkam hezkeho chlapce na ulici!!??). Problém spineni pokračoval, tak mi p.doktor předepsal léky na úpravu hladiny hormonu. Jeho závěr byl, ze je vše v pořádku, ale nebylo.. Tak jsem vyhledala jineho gynekologa, který na první pohled poznal, ze něco není v pořádku a spineni není normální, ale přichází z čípku. Ihned mi odebral vzorky a zjistilo se, ze mám těžkou dysplazii stupeň CIN III. (Predrakovinove změny na děložním čípku, těsně před karcinomem). Do týdne jsem ležela na operačním stole. Dle vyjádření me nové paní doktorky, to bylo ne za pět, ale za minutu dvanáct!!! Nevím, jak bych dopadla, kdybych se spoléhala na dr.Remeše. Lituji všechny, které panu doktorovi stále důvěřují!!!!

Na vyšetření jsem při první návštěvě čekala 5 hodin !!!! Vyšetření v jeho podání bolí a je nepříjemné. U pana doktora jsem byla několikrát a jsem velmi ráda, že jsem našla jinou lékařku.

Lepšího gynekologa jsem nikdy neměla, chodím k němu již pár let a vše v pořádku. Poradí, pomůže opravdu fajn. Měla jsem zkraje strach (před ním jsem vždy měla ženy), ale neměnila bych za nic!!!

Je mi líto, že někdo má s tímto doktorem negativní zkušenost...i když...kdo by nezvládl anonymně kritizovat a trošičku a rád přehánět...(např.prohlášení osobně znám 3 pacientky, které mají doživotní následky). Pokud by se ta konkrétní poškození pacientek řešila do hloubky - a došlo by třeba k osobní konfrontaci pacient X lékař, je téměř jisté, že byste vaše výroky musela nebo musel? přehodnotit. Nemít odvahu se pod svoje slova podepsat, ale odvážně o někom psát, že je samolibý, zamindrákovaný a nesmírně bezohledný, sobecký, to je skoro až úsměvné. A za sebe můžu říct, že jeho osobní život mě vůbec nezajímá a už vůbec ne Váš jednostranný pohled na něj. Důležité je, že je to dobrý doktor.

Pan doktor je velmi vstřícný a milý. Jsem s mým výběrem prvního gynekologa velice spokojená. Doporučuji určitě všem.

Velmi dobrý, citlivý