CGOP, s.r.o.
Vocelova 5/603, Praha

Umístění: CGOP, s.r.o. Jiný

Byla jsem u pana doktora na expertní kolonoskopii, vše mi během vyšetření ukazoval a popisoval na velké obrazovce, na kterou se přenášel obraz z ultrazvuku, pak si mě ještě pozval na popis výsledku z laboratoře. Nemohu nic vytknout, za mě vše v pořádku a bezbolestné.

Umístění: CGOP, s.r.o. Jiný

Ještě jsem nikdy nepsala špatnou recenzi a už vůbec ne na lékaře, ale věřím, že to může němu pomoci. Byla jsem zde na kolposkopii a biopsii po zhoršeném výsledků cytologie u mého ošetřujícího gynekologa. Zákrok byl velmi bolestivý a nepříjemný, ale dalo se to zvládnout a brzy zapomenout. Výsledek biopsie mi byl prezentován jako mírné změny na čípku způsobené pravděpodobně nějakou infekcí a byly mi předepsany čípky na zavádění a probiotika. Měsíc na to jsem změnila svého ošetřujícího gynekologa a nová lékařka mi po konzultaci navrhla při vstupní prohlídce provést LBC cytologii, která okamžitě odhalila buněčné změny třetího stupně a byla mi znovu doporučena specializovaná kolposkopie a případná biopsie. Tentokrát jsem se (díky bohu) na doporučení objednala na gynekologii v nemocnici na Homolce. Po předchozí zkušenosti jsem měla ze zákroku strach, ale pan doktor byl velmi opatrný a skoro nic jsem necitila, a to odebíral celkem tři vzorky. Po odebrání biopsie mi bylo oznámeno, že nález je velmi špatný (CIN III) a byla mi doporučena konizace děložního čípku i vzhledem k tomu, že jsem se právě dozvěděla, že jsem v 5. týdnu těhotenství. Konizace byla provedena během dalšího týdne stejným lékařem. Následná konizace odhalila začínající rakovinu děložního čípku, která byla touto operací kompletně odstraněno. Dnes jsem již v 8. měsíci těhotenství a všechny cytologie během těhotenství už jsou v pořádku. Bylo mi řečeno, že pokud by konizace nebyla provedena, po porodu už bych měla rakovinu. Tímto chci jen říct, že kdybych se spokojila s výsledky mého vyšetření zde, pravděpodobně bych se teď léčila s rakovinou děložního čípku místo užívání si těhotenství a brzy i mateřství. Díky bohu jsem dala na svou intuici a šla jinam.

Umístění: CGOP, s.r.o. Jiný

MUDr. Slavíka důrazně nedoporučuji. U první návštěvy (srpen 2020) diagnostikoval předrakovinné stádium děložního čípku. Odebral mi při ní vzorky. Po tamponádě jsem musela odejet na gyn.pohotovost, protože jím provedenou tamponádu bez asistenci lékaře nebylo možno odstranit. Následovaly další návštěvy, kde diagnózu pouze potvrzoval. Až v lednu mi byl proveden zákrok v nemocnici.

Pana doktora musím DŮRAZNĚ NEDOPORUČIT. Byla jsem k němu převedena začátkem roku 2013 od obvodní gynekoložky kvůli horším výsledkům cytologie. V září 2013 jsem byla po biopsii děložního čípku a dvou cytologiích převedena zpět k obvodní gynekoložce s tím, že je již děložní čípek v pořádku. Dle pana doktora Slavíka jsem měla dodržovat schéma prohlídek po 6 měsících. Když jsem však šla v únoru 2014 na pravidelnou prohlídku po půl roce, byl mi zjištěn 3. stupeň přednádorových změn na děložním čípku. Následovala pak konizace a nyní jsem již v péči lékařů VFN. Kdyby pan doktor nezanedbával svoji práci, nemusela jsem jít na konizaci na poslední chvíli. 3. stupeň těchto změn se neutvoří za pouhých 6 měsíců, pan doktor tedy v mém případě naprosto selhal. Nemluvě o jeho nepříjemném vystupování.

Musím souhlasit s pacientkama, které zde píší, že je studený, až nepříjemný, když má člověk nějaké dotazy. Chodím k němu už skoro 20 let, ale budu si hledat nového lékaře. Překvapuje mě, že nevyšetřuje nikdy ultrazvukem, vždycky jen rukama a zrcátkama. Jemný taky moc není. V minulé ordinaci ani UZV neměl, když bylo něco potřeba, posílal jinam. V nové ordinaci jsem byla zatím jednou, a nevím, jestli si pořídil nějakou techniku. Mám z něj pocit, že nemá snahu řešit nějaké problémy do hloubky, a že je spokojený, když udělá stěry a nasadí Canesten. Mám nějaké intimní problémy, se kterýma mě vysloveně odbyl, že je to vpořádku, ale které mě hodně obtěžují. Taky kvůli tomu si chci najít někoho jiného.

Musím bohužel potvrdit negativní hodnocení tohoto lékaře. Chladné, netaktní chování, nulová komunikace při vyšetření, při otázkách dává značně najevo, jak ho dotazy obtěžujete. Nedoporučuji.

Dobrý den, pana doktora bohužel doporučit nemohu, při mé první a bohudík zatím i poslední návštěvě v jeho ordinaci jsem odcházela totálně zdeptaná, mám nález na děložním čípku a doktor se ke mně choval jako kdybych měla min nějakou nakažlivou nemoc, kterou ode mne může chytit a tudíž mne musí velmi rychle z ordinace ,,vypakovat´´. Mladá recepční byla příjemná pouze k těhotným, k nám ostatním (všechny jsme byly v čekárně o dost starší než ona) se chovala s blahosklonným přehlížením a byla nepříjemná.

Špatný gynekolog.NEDOPORUČUJI.Chodila jsem k němu asi přes 3roky.Měla jsem od začátku špatný děložni čipek.Nic neřešil.Těd jsem v poslednim stadiu před rakovinou.Musím jít na dalši operaci.Mam těžkou dysplazii.

Nedoporučuji...Špatný doktor,je necitlivy k ženě a studeny,dany problem nechce vysvětlit a řeři ho až na posledni chvili.

Mám dostatek informací.