Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Vocelova 5/603, Praha
CGOP, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
17 názorů

L
Ověřeny pacient

Pana doktora musím DŮRAZNĚ NEDOPORUČIT. Byla jsem k němu převedena začátkem roku 2013 od obvodní gynekoložky kvůli horším výsledkům cytologie. V září 2013 jsem byla po biopsii děložního čípku a dvou cytologiích převedena zpět k obvodní gynekoložce s tím, že je již děložní čípek v pořádku. Dle pana doktora Slavíka jsem měla dodržovat schéma prohlídek po 6 měsících. Když jsem však šla v únoru 2014 na pravidelnou prohlídku po půl roce, byl mi zjištěn 3. stupeň přednádorových změn na děložním čípku. Následovala pak konizace a nyní jsem již v péči lékařů VFN. Kdyby pan doktor nezanedbával svoji práci, nemusela jsem jít na konizaci na poslední chvíli. 3. stupeň těchto změn se neutvoří za pouhých 6 měsíců, pan doktor tedy v mém případě naprosto selhal. Nemluvě o jeho nepříjemném vystupování.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřeny pacient

Musím souhlasit s pacientkama, které zde píší, že je studený, až nepříjemný, když má člověk nějaké dotazy. Chodím k němu už skoro 20 let, ale budu si hledat nového lékaře. Překvapuje mě, že nevyšetřuje nikdy ultrazvukem, vždycky jen rukama a zrcátkama. Jemný taky moc není. V minulé ordinaci ani UZV neměl, když bylo něco potřeba, posílal jinam. V nové ordinaci jsem byla zatím jednou, a nevím, jestli si pořídil nějakou techniku. Mám z něj pocit, že nemá snahu řešit nějaké problémy do hloubky, a že je spokojený, když udělá stěry a nasadí Canesten. Mám nějaké intimní problémy, se kterýma mě vysloveně odbyl, že je to vpořádku, ale které mě hodně obtěžují. Taky kvůli tomu si chci najít někoho jiného.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Musím bohužel potvrdit negativní hodnocení tohoto lékaře. Chladné, netaktní chování, nulová komunikace při vyšetření, při otázkách dává značně najevo, jak ho dotazy obtěžujete. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Dobrý den, pana doktora bohužel doporučit nemohu, při mé první a bohudík zatím i poslední návštěvě v jeho ordinaci jsem odcházela totálně zdeptaná, mám nález na děložním čípku a doktor se ke mně choval jako kdybych měla min nějakou nakažlivou nemoc, kterou ode mne může chytit a tudíž mne musí velmi rychle z ordinace ,,vypakovat´´. Mladá recepční byla příjemná pouze k těhotným, k nám ostatním (všechny jsme byly v čekárně o dost starší než ona) se chovala s blahosklonným přehlížením a byla nepříjemná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Špatný gynekolog.NEDOPORUČUJI.Chodila jsem k němu asi přes 3roky.Měla jsem od začátku špatný děložni čipek.Nic neřešil.Těd jsem v poslednim stadiu před rakovinou.Musím jít na dalši operaci.Mam těžkou dysplazii.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Nedoporučuji...Špatný doktor,je necitlivy k ženě a studeny,dany problem nechce vysvětlit a řeři ho až na posledni chvili.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Mám dostatek informací.


Doporucuji


A

jsem s ním velice spokojená


V

Pan doktor je velmi milý, lidský. Vše mi trpělivě vysvětlil, nebylo mi trapné se na něco zeptat. Vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti