Vocelova 5/603, Praha
CGOP, s.r.o. (mapa)

Pana doktora musím DŮRAZNĚ NEDOPORUČIT. Byla jsem k němu převedena začátkem roku 2013 od obvodní gynekoložky kvůli horším výsledkům cytologie. V září 2013 jsem byla po biopsii děložního čípku a dvou cytologiích převedena zpět k obvodní gynekoložce s tím, že je již děložní čípek v pořádku. Dle pana doktora Slavíka jsem měla dodržovat schéma prohlídek po 6 měsících. Když jsem však šla v únoru 2014 na pravidelnou prohlídku po půl roce, byl mi zjištěn 3. stupeň přednádorových změn na děložním čípku. Následovala pak konizace a nyní jsem již v péči lékařů VFN. Kdyby pan doktor nezanedbával svoji práci, nemusela jsem jít na konizaci na poslední chvíli. 3. stupeň těchto změn se neutvoří za pouhých 6 měsíců, pan doktor tedy v mém případě naprosto selhal. Nemluvě o jeho nepříjemném vystupování.

Musím souhlasit s pacientkama, které zde píší, že je studený, až nepříjemný, když má člověk nějaké dotazy. Chodím k němu už skoro 20 let, ale budu si hledat nového lékaře. Překvapuje mě, že nevyšetřuje nikdy ultrazvukem, vždycky jen rukama a zrcátkama. Jemný taky moc není. V minulé ordinaci ani UZV neměl, když bylo něco potřeba, posílal jinam. V nové ordinaci jsem byla zatím jednou, a nevím, jestli si pořídil nějakou techniku. Mám z něj pocit, že nemá snahu řešit nějaké problémy do hloubky, a že je spokojený, když udělá stěry a nasadí Canesten. Mám nějaké intimní problémy, se kterýma mě vysloveně odbyl, že je to vpořádku, ale které mě hodně obtěžují. Taky kvůli tomu si chci najít někoho jiného.

Musím bohužel potvrdit negativní hodnocení tohoto lékaře. Chladné, netaktní chování, nulová komunikace při vyšetření, při otázkách dává značně najevo, jak ho dotazy obtěžujete. Nedoporučuji.

Dobrý den, pana doktora bohužel doporučit nemohu, při mé první a bohudík zatím i poslední návštěvě v jeho ordinaci jsem odcházela totálně zdeptaná, mám nález na děložním čípku a doktor se ke mně choval jako kdybych měla min nějakou nakažlivou nemoc, kterou ode mne může chytit a tudíž mne musí velmi rychle z ordinace ,,vypakovat´´. Mladá recepční byla příjemná pouze k těhotným, k nám ostatním (všechny jsme byly v čekárně o dost starší než ona) se chovala s blahosklonným přehlížením a byla nepříjemná.

Špatný gynekolog.NEDOPORUČUJI.Chodila jsem k němu asi přes 3roky.Měla jsem od začátku špatný děložni čipek.Nic neřešil.Těd jsem v poslednim stadiu před rakovinou.Musím jít na dalši operaci.Mam těžkou dysplazii.

Nedoporučuji...Špatný doktor,je necitlivy k ženě a studeny,dany problem nechce vysvětlit a řeři ho až na posledni chvili.

Mám dostatek informací.

Doporucuji

jsem s ním velice spokojená

Pan doktor je velmi milý, lidský. Vše mi trpělivě vysvětlil, nebylo mi trapné se na něco zeptat. Vřele doporučuji.