Agapor
Senovážné náměstí 23, Praha 1, Praha

Umístění: Agapor Jiný

Pan doktor i všechny sestry velmi empatické a lidské. Doktor mi vždy vše vysvětlí a vždy se ptá jestli je vše srozumitelné, jestli chci s něčím poradit nebo pomoct. Sestřičky vždy ochotné. Docházím k panu doktorovi již 15 let. Byla jsem v jeho péči v obou mých těhotenstvích s vždy jsem byla nadmíru spokojená. Dokonce mi skvěle radil i s výběrem porodnice. K lékaři dochází i má sestra a máma a vždy jsme byly jen nadšené. Takže za mě 1000000% SPOKOJENOST

Umístění: Agapor Jiný

Bohužel velmi negativní zkušenost. Chybně určená diagnóza, se kterou se lékař nechtěl ani zabývat a hned mě posílal do vinohradské nemocnice. Zbytečně utracených XXXX Kč za "nadstandardní" péči.

Umístění: Agapor Jiný

Několik měsíců před plánovaným otěhotněním jsem věděla, že budu chtít změnit gynekologa. Hledala jsem někoho s lidským přístupem a který mi nebude nic nutit. Dala jsem tedy na online recenze. První těhotenská prohlídka mi vyšla už u pana doktora. Nemohla jsem vybrat lépe. Musím říct, že tohle byla nejpříjemnější prohlídka u gynekologa za celý můj život. Příjemně mě překvapila také sestra, která byla opravdu zlatá. Cítila jsem se v ordinaci příjemně, respektovaně. Doporučuju všemi deseti!

Umístění: Agapor Jiný

Dochazim k nemu v tehotenstvi. Ordinace i sestra prijemna, zadne cekani. V tehotenstvi nestrasi, nenuti vykony ktere pacientka nechce. Ale pokud se pacientka nezepta, moc se nedozvi. Coz me zrovna nevadi, nejsem tehotna poprve. Ale na dotazy vzdy odpovi. Kdo nechce v tehotenstvi stres ideal.

Umístění: Agapor Jiný

Přešla jsem k panu doktorovi během těhotenství a nemůžu si stěžovat. Vše vysvětlí, ukáže, zbytečně nestresuje. To samé sestričky, velmi milý přístup.

Umístění: Agapor

Veľmi ľutujem, že som už pri prvých náznakoch nespokojnosti nevyhľadala iného lekára. Ako už zmienené nižšie, pán doktor je v rámci tehotejskej poradne nepripravený, jeho zariadenie je zastaralé, dotazy ho obťažujú, na e-maily nereaguje, žiadanky do screeningového centra nevystavuje a to aj v prípade zakúpenia klientskej karty v hodnote 3 000 tis. korún!

Jeho ignoráncia a neprofesionalita ma postavili do veľmi závažnej sitácie. Mojmu miminku prišli na abnormality až v screeningovom centre, pán doktor tvrdil, že miminko je v naprostom poriadku a nevidí dovod návšetevy u špecialisty!

Budúce mamičky buďte obozretné!!!!!!

Umístění: Agapor Antikoncepční tělísko pro nerodičky

Pan doktor je milý pán s profesionálním přístupem. Vše ohledně funkce a zavedení tělíska mi důkladně vysvětlil. Zákrok byl rychlý, bolest přiměřená. Ať přijdu k panu doktorovi s jakýmkoliv gynekologickým problémem, vždy je ochotný a snaží se najít důvod a řešení.

Pan doktor mi zaváděl Mirenu a přestože jsem se bála, bylo to velmi rychlé a profesionální.Vše mi vysvětlil a popsal do detailu a opravdu to bylo tak rychlé, jak řekl.

S panem doktorem mam jen pozitivní zkusenosti. Peclivy pri celem prubehu meho těhotenství, profesionální, ale zaroven lidsky přístup. Vse trpelive vysvetlil. Pomohl na svět nasim dvojcatum cisarskym rezem a jeste dokázal cloveka držet nad vodou na sale. Za me jiny doktor neni lepsi.

C

Pan doktor byl v ramci tehotenske poradny absolutne nepripraveny-nevedel co bylo a co nasleduje.
Me dotazy ho nekdy obtezovaly, po telefonu na dotazy reagoval nekdy az podrazdene.
Pri tehotenskych utz byl take nekdy neprijemny.