Gynekologie a porodnictví
Dělnická 54/1020, Praha

Paní doktorka se pacientkám poctivě věnuje. Chodím k ní již 10 let a neměnila bych.Ano, ordinace nevypadá na první pohled moc vábně, ale čisto tam je!!!

Ordinace paní doktorky sice není krásná, ale na druhou stranu, paní doktorka primárně rodí děti v Kladně a operuje tam. Každopádně mi paní doktorka hodně pomohla a vylečila mě s problemů, takže dnes mužu mít děti, nemám problemy se sexem a podobně.

Myslím, že na prostředí zas až tak nezáleží. Sterilizaci nemohu posoudit, nejsem odborník, ale pokud by paní doktorka byla opravdu tak špinavá a nevím co ještě, jak tady píšete, tak je její ordinace dávno zavřená! Nehledě na to, že paní doktorka se do Prahy vrací jen kvůli svým pacientkám. Už dávno by mohla být v německu a nám se jen smát! Já jsem naprosto spokojená. Vždy dělá veškerá vyšetření a klidně i 100x, dokud nepřijde na to, co to je!

Pokud člověk překoná prvotní šok z poněkud podivné ordinace i paní doktorky samotné, litovat nebude.
Pečlivá (pokud se nezdají výsledky, volá ona sama a ihned zve), sympatická... neměla jsem s ní sebemenší problém.

A co se týče hygieny, musím se jí zastat. Ordinace je sice tak trochu v chaosu, ale špína a špatně sterilizované nástroje? Ani nápad.