Na Hutmance 441/16, Praha 5, Praha
Mgr. Viera Kliszová (mapa)

Další dostupný termín:

Psychologické poradenství • 700 Kč

Psychologické poradenství po 18.hodině a o víkendu • 900 Kč

ONLINE psychologické poradenství • 700 Kč +1 Více

ONLINE psychologické poradenství po 18.hodině a o víkendu • 900 Kč

Ve své soukromé praxi se zaměřuji na psychologické poradenství s využitím prvků psychodynamické psychoterapie. Pomáhám klientům s psychickými těžkostm...

• poruchy v mezilidských vztazích
  • obavy
  • nízké sebevědomí

Ukončené školy

• Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre, obor psychologie
  • Brněnský institut psychoterapie

Fotografie

1 názor

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Mgr. Viera Kliszová psychologické poradenství

Paní magistra Viera Klizsová je velmi vstřícná a empatická. Vede klienta k pochopení souvislostí v jeho životě a vyvození závěrů do dalších dní. Má také zájem sledovat jeho další vývoj.
Ing. Václav Volenec

Mgr. Viera Kliszová

Děkuji za Vaši zpětnou vazbu. A možná v těch dalších dnech znovu na shledanou.

Psychologické poradenství

Psychologické poradenství po 18.hodině a o víkendu

ONLINE psychologické poradenství

ONLINE psychologické poradenství po 18.hodině a o víkendu

1 názor

Ing. Václav Volenec

Mgr. Viera Kliszová

Děkuji za Vaši zpětnou vazbu. A možná v těch dalších dnech znovu na shledanou.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    už asi 3 roky mě trápí dlouhodobý stres, nyní jen z minulosti. Nemám nic, co by mě mohlo stresovat, ale pokaždé, když se vracím k rodičům, jsem celá vynervovaná a dělá se mi špatně od žaludku, protože tam mám špatné vzpomínky. Rodiče mě nutili do vysoké školy, kvůli tomu začal všechen stres, dvakrát jsem byla hospitalizovaná na infekčním, kvůli zvracení, ale všechny výsledky a odběry byly v pořádku.
    Dá se tohoto stresu z minulosti nějak zbavit, popř. jak?
    Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den,
    doporučuji podívat se v rámci psychoterapie na Vaše vztahy s rodiči - jednak se vrátit k zážitkům z minulosti (vedli Vás rodiče k vysoké výkonnosti i dříve?) a pokusit se je zpracovat, jednak mluvit o tom, jak tyto vztahy vypadají v současnosti, co pro Vás znamenají, jak se v přítomnosti rodičů cítíte, jestli z něčeho máte obavy, jaké je pro Vás žít pryč od rodičů apod. Jelikož máte psychosomatické potíže, za kterými stojí neuvědomované emoce, věřím, že jejich pojmenováním, mluvením o zraněních, hledáním souvislostí atd. se Vám uleví. Přeji hodně síly.

Mgr. Viera Kliszová

• Dobrý den mám už dlouho špatné sny az hororove bojim se i spát můžete mi poradit co stim křičím i ze spaní

Dobrý den,
    Váš problém je velice nepříjemný a věřím, že Vás velmi tíží. Jelikož sny jsou odrazem nejen toho, co si uvědomujeme, ale především jsou výsledkem práce našeho nevědomí, je podle mého názoru potřeba pokusit se zjistit, s čím se prostřednictvím těchto snů vyrovnáváte a koho nebo čeho se tak bojíte. Doporučila bych psychodynamicky nebo psychoanalyticky vedenou psychoterapii. Možná to nepůjde rychle a je to práce na delší dobu, ale je to dobře, protože v něj budete postupovat takovým tempem, které pro Vás bude přijatelné. Držte se.

• poruchy v mezilidských vztazích
  • obavy