Sokolovská 304/810, Praha
Ordinace ORL

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ordinace ORL Jiný

I have never seen such a doctor!!! She was very aggressive and nervous and even didn't want to answer any questions. Patients go to the doctor to get help. If she doesn't have good mood ,she should stay at home and not play with our nerves. Such person can't work as a doctors Patients

Umístění: Ordinace ORL Jiný

It was terrible experience, I went there with my son, she was so rude to us and even told that my son has down syndrome... the worst doctor ever... Though assistant was much pleasant.

Umístění: Ordinace ORL Jiný

Nemůžu hodnotit, jestli je paní doktorka odborník nebo ne, za mne, ale naprosto selhala v lidském přístupu. Nulová empatie. Naopak chladný nezájem. Hlavně její sestra-muž. Vzali nás tedy rychle(abych byla fér).
Včera jsem přišla se sotva chodící dcerou (4) s teplotou a s bolestí ucha a hlavy a sesynem(6mesicu) v nosítku (protože jsem přijela autem a neměla jsem kočár).
Paní doktorka mi řekla, že si musím vzít dceru na klín na vyšetření- odvětila jsem, že tomu rozumím, ale že mám miminko v nosítku, na to se mě sestra(muž) zeptal “a čí je to problém?”, jestli snad jejich a že si to musím nějak zařídit.
Měla jsem už slzy na krajíčku a říkala jsem jim-“když to miminko vyndám na zem, ono běhá po čtyřech a utíká. A navrhovala jsem, že to dcera sama zvládne sama, že budu u ní. Opět jsem dostala odpověď, že si to musím nějak zařídit , že si ji musím posadit na sebe a že je to můj problém.
Ještě při odchodu, když nás neošetřili, protože jsem neměla kam dát miminko , mi sestra-muž , ještě poradně vytmavil, že mi dcera ležela předtím na lavici v čekárně v botách a že to teda ať si příště nedovoluju, že to zašpiní. Ležela tam, protože byla tak unavená a nedokázala sedět. Takže děkuji za empatii a soucit s maminkami se dvěma nemocnými dětmi.
Takže nás neošetřili a já s pláčem odešla domu a pak jsem jeli na pohotovost.

Umístění: Ordinace ORL Jiný

Již dlouhou dobu jsem nebyl s lékařem tak spokojen jako s paní doktorkou na ORL Veronikou Nováčkovou je velice příjemná a ochotná je to odbornice na svém místě kdyby bylo takových lékařů vice vypadalo by naše zdravotnictví lépe.

Umístění: Ordinace ORL ORL konzultace

Otřesné jednání doktorky, které jinde nezažijete. Nikdy více se do této ordinace nevrátím. Doktorka po Vás řve, nadává, překřikuje Vás. Myslím, že by měla sama vyhledat pomoc lékaře. Nezpochybňuji její odbornou dovednost, ale lékař by se takto rozhodně chovat neměl. Je smutné, jaké jsou mezi lékaři rozdíly.

Až teprve paní doktorka Nováčková mi dokázala po mnoha letech - kdy do mě všichni doktoři cpali několikrát ročně silná antibiotika na opakující se anginy , pomoci tím správným rázným rozhodnutím. Ještě ten den kdy mi diagnostikovala apces mandlí , mě okamžitým telefonátem dostala do nemocnice na operační sálek a mandle šly pryč. A od té doby ( cca 12 let nazpět) jsem měl antibiotika asi dvakrát a to na zcela jiné neduhy. Od té doby jsem v péči paní doktorky Nováčkové včetně mé rodiny a vždy mi bylo pomoženo.
P.S. mám obvodní lékařku , která je vždy příjemná , milá a napíše mi o co si řeknu. Ale s vaším prominutím : to není asi ten správný přístup. Mudr. Nováčková na Vás možná není tak milá , ale je to profesionálka na svém místě. A že do Vás nechce cpát hned naslepo antibiotika bez toho aniž by měla konkrétní výtěry a výsledky ? Buďte rádi , eliminuje tak možné nežádoucí účinky né zrovna cílených léků na vaše zdraví. Tak by se dle mého názoru měl lékař právě chovat.

Velice nepříjemná. K této doktorce mě poslala má obvodní lékařka, které se nezdály mé opakující angíny. Paní doktorka Nováčková se mě vyptávala na výsledky minulých výtěrů, k čemuž jsem jí nemohla moc říct, neboť nejsem doktor. Pak se rozčilovala, že ve zprávě od mé obvoďačky není dost informací. Zvednout telefon a nejasnosti si s ní vysvětlit, ji nenapadlo. Vyšetřovala mě stylem, že vzala tyčku a beze slova mi s ní začala mířit kamsi. Když jsem nespolupracovala, chytla mi hlavu a natočila ji tak, aby mi tyčku strčila do ucha. Pak mi napsala lísteček, co si mám koupit v lékárně - např. tablety na cucání (já nemohla prakticky ani polykat) a mé obvoďačce pokyny, jaká vyšetření mi má udělat a jaká antibiotika mi má napsat. Prý klidně až druhý den, že tělu neuškodí se s tím chvíli prát. Recept mi ještě tentýž den vyzvedl muž, nicméně druhý den mi bylo ještě o něco hůř, došla jsem si na krev a odpoledne mi obvodní volala, ať jedu do nemocnice na ORL. Tam mi diagnostikovali hnisavou angínu, píchli 2 dávky penicilinu a napsali recept na "lepší antibiotika" (cituji).
Paní doktorka Nováčková je bezpochyby jednou z nejhorších doktorek (i doktorů), které jsem kdy potkala, takže rozhodně nedoporučuji. Radši bych si zajela přes celé město než znovu riskovat návštěvu u ní.

Jsem spokojená s paní doktorkou a moje dvě dcery taky.Je rychlá ,přesná a zbytečně ne zdržuje.(Nedoporučuji pro hypochondry).

Opravdu nejhorší doktorka za celý můj život! Nepříjemná, neochotná, arogantní. Sestra bohužel to samé :-( Raději budeu dojíždět, než k ní ještě jednou jít. ”

Vidím, že dle ohlasů zde se jen potvrdil můj pocit z paní doktorky. Člověk může mít svérázný pohled na život, ale měl by zůstat profesionální a profesionalitu paní doktorka postrádá. V ordinaci jsem trávil cca půl hodiny a z toho dvacet minut poslouchal její jekot ohledně nespokojenosti s telefonním operátorem, podotýkám, že to přišlo jako reakce na mou práci (dotaz sestřičky- vyplňovala kartu). naprostou většinu času, kterou jsem u doktorky trávil, jsem neřešil svůj problém, ale její. Následně mne vyexpedovala na rentgen a alergo. Informace strohé a na dotaz reaguje velmi podrážděně. Její odbornost řešit nebudu a ani nemám právo, ale jako lékař z ČR a 21. století se má chovat jinak. Je mi třicet a návštěva u ní pro mne byla odstrašujícím zážitkem, nedivím se, že tu maminy bědují- zvažte, zda si jí neobjednat jako čerta.