Ordinace ORL
Sokolovská 304/810, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ordinace ORL Jiný

S paní doktorkou mám zkušenost několik let, obě dcery trpí na záněty středouší. Upřímně také nechápu negativní reakce, paní doktorka i s panem zdravotním bratrem jsou vždy milí, s dětmi vtipkují a komunikují, raději dítě prohlédne i opakovaně v týdnu, aby měla jistotu, že se zánět daří dostávat pod kontrolu. Ano, roušky vyžaduje, ale pokud je to z důvodu jejího horšího zdravotního stavu, pak plně chápu, že chce dělat svou práci a zároveň omezit možnost nákazy sebe samé. ROZHODNĚ DOPORUČUJI.

Umístění: Ordinace ORL Jiný

Nejvic arogantni doktorka na svete, ktera vas poradne nevysetri, odmitne vas lecit se slovy, ze ji je uplne jedno, ze vase doktorka ma dovolenou a vam je zle a mate problemy. Uplne zbytecna doktorka, ktera ani nevi, co stoji v Hippokratove prisaze

Umístění: Ordinace ORL Jiný

Velmi profesionální přístup, rychlé a přesné vyšetření.

Umístění: Ordinace ORL Jiný

Nezbývá než souhlasit s negativním hodnocením. Paní doktorka je velmi arogantní, bez empatie, s evidentní potřebou z vás udělat nemyslící individuum. Paradoxně vás seřve za to, že jste neslyšeli všechny informace, když máte zalehlé ucho a není vám dobře díky respiračním potížím. Takový přístup se skutečně jen tak nevidí. Paní doktorka by se měla nad sebou vážně zamyslet a buď odejít do důchodu nebo vyhledat odborníka, který jí pomůže s profesionálním chováním vůči pacientům.

Umístění: Ordinace ORL Jiný

Mnoho pacientů, a dnes i já zde mají šokující zkušenost s touto lékařkou. Je agresivní, nepříjemná, ukřičená. Nechápu jak si toto může dovolit k pacientům. Odmítla mně udělat výtěr z krku. Dělá poliklinice velice špatné jméno. Lékař přece musí mít empatické chování. Na tuto zkušenost budu dlouho vzpomínat, bohužel tyto zážitky ve mně velice dlouho zůstávají. Jsem ráda že jsem jí do očí dokázala říci že jsem o ní zaslechla že je k pacientům nepříjemná a že je to pravda. Ještě teď se mi nechce věřit tomu, že se ke mně někdo takto choval. V ordinaci jsem byla tři minuty, odešla jsem bez pomoci.

Umístění: Ordinace ORL Jiný

Chování lékařky bylo hrozné. Nenechala mě domluvit, když jsem jí chtěla popsat své potíže. Byla arogantní a nepříjemná. Byla jsem šokovaná. Už jsem se nezmohla na slovo.

Umístění: Ordinace ORL Jiný

Paní doktorka i pán-sestra byli oba velmi profesionální a příjemní. Vyšetření proběhlo rychle a bezbolestně. Opravdu jsem z návštěvy ordinace a lidského přístupu moc spokojená a nemohu nic vytknout.

Umístění: Ordinace ORL Jiný

I have never seen such a doctor!!! She was very aggressive and nervous and even didn't want to answer any questions. Patients go to the doctor to get help. If she doesn't have good mood ,she should stay at home and not play with our nerves. Such person can't work as a doctors Patients

Umístění: Ordinace ORL Jiný

It was terrible experience, I went there with my son, she was so rude to us and even told that my son has down syndrome... the worst doctor ever... Though assistant was much pleasant.

Umístění: Ordinace ORL Jiný

Nemůžu hodnotit, jestli je paní doktorka odborník nebo ne, za mne, ale naprosto selhala v lidském přístupu. Nulová empatie. Naopak chladný nezájem. Hlavně její sestra-muž. Vzali nás tedy rychle(abych byla fér).
Včera jsem přišla se sotva chodící dcerou (4) s teplotou a s bolestí ucha a hlavy a sesynem(6mesicu) v nosítku (protože jsem přijela autem a neměla jsem kočár).
Paní doktorka mi řekla, že si musím vzít dceru na klín na vyšetření- odvětila jsem, že tomu rozumím, ale že mám miminko v nosítku, na to se mě sestra(muž) zeptal “a čí je to problém?”, jestli snad jejich a že si to musím nějak zařídit.
Měla jsem už slzy na krajíčku a říkala jsem jim-“když to miminko vyndám na zem, ono běhá po čtyřech a utíká. A navrhovala jsem, že to dcera sama zvládne sama, že budu u ní. Opět jsem dostala odpověď, že si to musím nějak zařídit , že si ji musím posadit na sebe a že je to můj problém.
Ještě při odchodu, když nás neošetřili, protože jsem neměla kam dát miminko , mi sestra-muž , ještě poradně vytmavil, že mi dcera ležela předtím na lavici v čekárně v botách a že to teda ať si příště nedovoluju, že to zašpiní. Ležela tam, protože byla tak unavená a nedokázala sedět. Takže děkuji za empatii a soucit s maminkami se dvěma nemocnými dětmi.
Takže nás neošetřili a já s pláčem odešla domu a pak jsem jeli na pohotovost.