MUDr. Veronika Králová

Pediatr Více

Ústí nad Labem 1 adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Mezní 2, Ústí nad Labem

Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný

Dobrý den za mě a moje 4 děti moc hodná ochotná doktorka s detmito umí když je dítko pomalejší tak je trpělivá usměvavá a sestřička tak ta naseje jen jedna milá ochotná detiji milujou velké díky oboum ženám

Paní doktorka mému synovi hodně pomohla,je hodná a ochotná,sestřička také. Vřele všem doporučuji !!

Paní doktorka je nejlepší dětská lékařka co znám,nikdy nic nezanedbala,vždy poradí a antibiotika jen tak nepředepíše,prostě je to velká odbornice,které naprosto důvěřuji.Mé děti jsou v té nejlepší péči.Neměnila bych.Aliu

Spokojenost, člověk na svém místě :)

Mudr. Králová se k rodičům chová velmi arogantně a nelidsky. O její zdravotní setře ani nemluvě! Vzkaz pro ně: "Když máte potřebu nějaké rodiče zdrbnout, vyčkejte příště až odejdou z čekárny! Vaše jednání je dost neprofesionální."

Doktorka celkem v pohodě, jen by to chtělo vyměnit sestru. Nechápu, co taková arogantní a nepříjemná ženská vůbec dělá ve zdravotnictví. O to hůř, že se jedná o pediatrii.

Paní doktorka mému synovi hodně pomohla,je hodná a ochotná.Vřele doporučuji.

sice nespadám k ní, ale byla jsem u ní na kontrole protože moje doktorka měla volno. Nebejt paní Králový tak ani do teď nevím že mám anémii(chudokrevnost) a srdeční šelest. Je velmi hodná. Takže ji musím s velikou ctí poděkovat že to vím a můžu s tím něco dělat. Sice to není tak zlé jak řekla ale budu se snažit doplňovat železo.

Musím říci jak mi dala doporučenku o feroterapii tak moje Doktorka vrátná mi tu feroterapii neudělala jenom si to založila a už se nic nedělo... Takže musím říci škoda že k paní Králový jsem nechodila a nespadám k ní.

S paní doktorkou Královou jsem velice spokojena. Se starší dcerou jsem k ní přešla od jiné paní doktorky, která neřešila dceřiny neustále se opakující laryngitidy (od podzimu do jara měsíc, co měsíc)a díky tomu dcera skončila jako astmatička. Paní doktorka Králová nás okamžitě odeslala na alergologii (předchozí lékařka mi doporučení odmítla dát i na mou výslovnou žádost). S Dr. Královou nemám sebemenší problém....vždy byla milá, vstřícná, ochotná. A sestřička mi také přijde v pohodě. Nevím, ale nikdy jsem tam žádnou zatuchlinu apod. necítila. Čekárna je hezká, útulná a hraček pro děti (mimochodem to není povinnost lékaře, aby měl v čekárně pro děti hračky. Je to na jeho dobré vůli) je tam hodně. A to že jsou některé poničené? To ať si sáhnou do svědomí rodiče dětiček, které je takhle "rasí" a rodičům to nevadí.
H. Kovácsová

Vážená anonymní pisatelko (~ [dodano 2010-09-10 23:52:05]),

kritizovat v dnešní době umí každý, ale podepsat se asi ne. Pokud nejste spokojená, tak běžte jinam, nikdo Vás nedrží. V tuto chvíli nebudu reagovat na chování lékařky, ale na větu cituji „Čekárna je malá, pouze pár židliček, starší hračky (nejspíš nikdo nemyje), všude je cítit zatuchlina a vlhký těžký vzduch :-((„ Kde myslíte, že jste? V Ordinaci v Růžové zahradě? Taková je skutečnost a Vám se to může a nemusí líbit, nic s tím neuděláte. Co se týče pořádku, tak si myslím, že je vše v pořádku a dělá se proto určitě vše, aby tam bylo čisto. Každý den se tam uklízí, hračky jsou takové, jak se k nim děti chovají a věřte mi, že jsou hygienické, jinak by tam určitě nebyli (jinak nejste v herně, ale u lékaře, pokud se Vám nelíbí, tak si noste svoje). Co se týče prostoru, to že došlo ke změně, a to i podle mého hlediska né zrovna dobré, je čistě na paní Králové, Vy by jste určitě také chtěla mít pracovní prostředí pro výkon své práce dle Vašich požadavků a představ. Omlouvám se všem, kteří toto musí číst, ale nelíbí se mi anonymní kritizování, které se nezakládá na pravdě.