Veronika Hořenínová, neurolog Praha

MUDr. Veronika Hořenínová

Neurolog

Revoluční 19, Praha
Poliklinika Revoluční

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Veľmi ma to mrzí, ale za mňa je hodnotenie negatívne. Pani doktorka je veľmi náladová a jej správanie voči pacientom je úplne nevhodné. Otravuje ju aj obyčajné vypísanie receptu, o ktorý človek žiada e-mailom (čo je snáď v dnešnej dobe samozrejmosť), a aj to len preto, že sa k nej človek nikdy nemôže dovolať. Potom na Vás z ničoho nič nakričí, lebo naposledy, keď mala dovolenku, Vám recept predpísala jej kolegyňa. Pre pracujúcich je to úplne nevhodná neurologička. Ambulancia je zdieľaná s internou a pravdepodobne aj z toho vznikajú komunikačné problémy. Čas, ktorý Vám môže venovať je veľmi obmedzený, preto k hlbšej príčine problémov sa nikdy nedostanete. Každopádne, za mňa určite neodporúčam. Človek, ktorý je neurológom by mal zvážiť svoje správanie voči pacientom.

Skvela lekarka se zajmem o pacienta. Bolesti hlavy se nam podarily odstranit.

Chodím k paní doktorce dlouho, jsem s ní moc spokojená. Pacientovi se věnuje s veškerou pečlivostí a zájmem o jeho problémy. Jsem moc ráda, že jsem se o ní kdysi dozvěděla a začala k ní chodit. Mám k ní velkou důvěru, je to člověk na svém místě. Kéž by takových lékařů bylo více!

Paní doktorka je opravdu skvělá jak po odborné stránce, tak i v lidském přístupu.Obrovsky si jí vážím a jsem moc šťastná, že jsem pacientem v jejích rukou!

skvělá lékařka

Paní doktorka je milá, doporučuji všem, kteří hledají řešení v západní medicíně.Anna.

Milá, příjemná,ochotná, odbornice;, jako jediná mi velice pomohla. Mohu jenom doporučit.

F

Výborná lékařka Navíc skvělý člověk. Moc mi pomohla při mých občasných neuropatických bolestech. Před tím mi snimi nedovedl pomoci lékaři, na něž jsem se obrátil (pravda, nebyli to neurologové) Rovnšž mi byla k prospěcho operace lokte, kterou mi dopporučila a kterou mi udělali neurochirurgové ve Vinohradské nemocnici. D O P U R U Č U J I !

Spokojenost.

Profesionální přístup, spokojenost, problemy s bolesti hlavy vyreseny