Kolejní 5,Praha 6, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická a psychologická klinika s.r.o. Jiný

K paní doktorce jsem přivedla svou, 15 let starou, dceru. Po půl roce léčby se dcera rozhodla přestat a na společné schůzce to oznámila nejen nám rodičům, ale i paní doktorce. Ta se urazila a dcera byla odejita z její (placené) evidence. Paní doktorka popřela vše, v čem jsme my rodiče viděli problém. Naprosto s námi odmítla komunikovat, protože prý dcera byla již dost stará. Podle paní doktorky se prý uměla i ovládat… Dcera mne za pár měsíců fyzicky napadla, byla jsem v osmém měsíci těhotenství. Nedoporučuji.

K paní doktorce jsem chodil před léty, kdy pracovala v PCP v Bohnicích. Byla první, ke které jsem přišel a měl jsem z návštěvy strach. Je však bezvadná, jako člověk, tak i jako lékařka, která mně dokázala pomoci.

S paní doktorkou jsem velmi spokojen, avšak její sestra je opravdu případ sám pro sebe :-( Lidé tam opravdu nepotřebují poslouchat její názory na politiku...

K paní doktorce chodím přes dva roky. Byla první kdo mi pomohl a vždy se mi velmi svědomitě věnuje.Velmi jí děkuji za její péči.

Paní doktorka je bezvadná,moc mi pomáhá a její péči potřebuji.Ale
sestra,která sedí v recepci má neuvěřitělně agresivní a nepříjemné chování vůči lidem,kteří ke všemu mají psychické problémy.
Nepochopím,proč někdo s touto povahou pracuje na místě,kde by měl být člověk s větším porozumněním..

K paní doktorce chodím déle,než rok a jsem spokojená.V době mých potíží byla jediná,kdo mi dokázal určit správnou léčbu,takže doporučuji.
Jedinou vadou na kráse ( o to však otřesnější) je její sestřička (asistentka,vrátná,či co to je).