Ordinace specialisty - kožní
Seydlerova 11/2151, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Nemohu hodnotit pozitivně. K paní doktorce Slámové jsem chodil několik let s růžovkou a seboroickou dermatitidou. Léčbu naprosto nezvládla. Kortikoidy mi sice nepředepsala, dala mi pouze jakousi mast (kosmetiku) od nějaké francouzské firmy. To samozřejmě nemohlo stačit, situace se absolutně nelepšila. Později jsem zjistil (od jiného lékaře), že mám ještě růžovku - to je vlastně to druhé červenání, to ovšem paní doktorka Slámová nikdy neřekla. Na můj dotaz ohledně červených žilek řekla jen to, že mi to udělaly kortikoidy a že s tím nemůže nic dělat a ať se pouze vyhýbám dráždivým faktorům - např. nejíst teplé jídlo aby mi na obličej nešla pára, či nepřecházet z chladu do teplé místnosti. To je naprosto nesplnitelná věc. Vůbec mi neřekla, že existuje antibiotiková mast, která to červenání dokáže potlačit. Rovněž mi nepředepsala správnou mast na dermatitidu. Existují totiž protizánětlivé látky, které dokáží zvládnout obě choroby. O tom paní doktorka zřejmě neměla ani tušení. Že to lže, teď už vím, mám v současné době výbornou kožní lékařku. O paní doktorce Slámové nic pozitivního bohužel napsat nemohu.

individuální přístup, kvalitní péče

Paní doktorka přistupuje ke všem problémům velmi citlivě, komplexně. Sestřička moc milá a ochotná. Celkově v ordinaci skvělá a přívětivá atmosféra. Díky!

Skvělá paní doktorka, která se o pacienta zajímá komplexně a nezanedbá žádné souvislosti. Podrobně se mě zeptala na vše co by s problémy mohlo souviset a jako jediná mi také skutečně pomohla. Jako další plus připisuji krátkou objednací dobu, u mě vždy do tří dnů. Když mám vyrážku teď, jít k doktorovi za tři týdny přece opravdu nemá moc velký význam a tímto se paní doktorka také řídí. Mohu jen doporučit.

skvělý diagnostik

Pani doktorka je moc příjemná a vyléčila mi akné. Byla jsem u dvou kožařek a až pani Věra Slámová mi pomohla.

Po létech poměrné spokojenosti nová velmi špatná zkušenost. Objednala mě na 20.12., že předepíše další léky, ale místo toho jsem mluvil jen se sestrou, stěhují se a paní doktorka není dostupná ani na telefonu. Léky jsem nedostal, tříměsíční kúra se přerušila a musím si najít nového doktora, u kterého se doléčím. Sestra jednala sice zdvořile, ale dávala mi jasně najevo, že oni tu nejsou pro pacienty, asi o ně nestojí. Alexej Šimeček

na obličeji jsem měla červený až fialový flek,který bolel. Oběhla jsem několik kožních lékařů,nikdo z nich nebyl schopný říct co to je,dostala jsem spoustu neúčinných mastiček s tím, že když to nepomůže zkusíme příště něco jiného ...., dokonce taky radu:"sluníčko to vyléčí". Jediná paní doktorka Slámová byla schopná určit co mi je (růžovka) a úspěšně vyléčit. Moc mi tím pomohla a mohu ji ostatním doporučit.

Díky doktrorce nemám akné. Byla jsem u dvou dermatologů a každý mi dával různé mastičky, léčila jsem se od 13let a nic nezabíralo. Čaje,drahé mastičky a kosmetika, biolaser,kosmetičky a až pani doktorka mi pomohla REACUTANEM. V TV byl pořad o akné a zmínili se o pani doktorce, tak jsem za ní šla a moc mi pomohla.

Nejhorší lékařka v mém životě. Přišla jsem k ní s ekzémem v obličeji s jedinou prosbou: "Prosím, můj lékař mi již několik let předepisuje kortikoidy, můžete zkusit léčbu bez nich?" Paní doktorka byla ochotná: "Samozřejmě, kortikoidy lze na obličej aplikovat jen vyjímečně...předepíšu Vám mast, kterou Vám zde v lékarně připraví do kelímku." Mast byla silně mastná, spíše zapáchala, bílý kelímek ... měla jsem plnou důvěru, že je to konečně něco jiného. Mazala jsem se pravidelně, více jak rok, potíže ustoupily, pokud se obtíže vracely, mazala jsem dál...několik kelímků celkem... V té době již ošetřovala paní doktorka i moji dceru - taky jsme dostali kelímek, jen menší. Až jednou v lékarně mi paní magistra při vydávání obou zázračných kelímků říká: "pozor, ať ty kelímky nespletete... máte sice v masti stejnou účinnou látku, ale Vy máte 10x vyšší koncentraci,jsou to dost silné kortikoidy...to je neobvyklé..." Další kožní lékařka mě z této "péče" dostávala 2 roky.