Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Walterovo náměstí 329/2, Praha 5, Praha
Canadian Medical s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Kosmetické vady
  • Vrásky

Specializace

  • plastická chirurgie

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Walterovo náměstí 329/2, Praha

Canadian Medical s.r.o.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: ABCLINIC ART & BEAUTY Jiný

Paní doktorka je milá, ale to je tak vše. Před operací vidí každou nedokonalost, ale po operaci je i nepodařený výsledek v pořádku. Velice mě zklamala, protože nos mi udělala opravdu ošklivý. Škoda že nejde vkládat fotka.
Na nose mám “V” deformitu, pollybeak a na jedné straně urvanou kost více. Po cystě, kterou paní doktorka nechtěla vyříznout, ale pokusila se propíchnout, zůstal trvalý hrbolek. Reoperace je nevyhnztelná, avšak paní doktorka je s prací spokojená, takže buď nemá cit pro estetiku, což se u plastického lékaře očekává a nebo nechtěla uznat svou chybu a nějak mi pomoci to vyřešit.


J
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Nejlepší plastický chirurg ,jak jsem poznala sama a i velká spokojenost z mého okolí ,když jsem paní doktorku doporučila.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Canadian Medical s.r.o.

V lednu 2018 jsem podstoupila operaci horních víček.Zákrok byl zcela bezbolestný,cítila jsem jen opravdu nepatrný vpich při lokální anestezii.Po operaci jsem se cítila skvěle,jizvičky nebolely a neměla jsem ani žádné modřinky.Později jen mírný otok.Pani primářka je velmi šikovná,příjemná,ochotná a určitě se ráda opět svěřím do jejich rukou.Poděkování patří i celému personálu.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Canadian Medical s.r.o. abdominoplastika

Díky Vám, paní doktorko, jsem 4x krásnější ! Díky Vám nemám povislou kůži a otoky kolem očních víček, díky Vám moje prsa po 3 dětech a 7 letech kojení po modelaci vypadají jako prsa modelky, díky Vám je má kůže na břiše o 30 cm kratší, mé břišní svaly, které byly rozestouplé, po sešití drží krásný tvar a já konečně mohu obléknout dvoudílné plavky. Díky Vaší labioplastice si mohu beze studu užívat sexuální život.
Díky Vám mi stouplo sebevědomí a připadám si o pár desítek let mladší - ač se mi blíží padesátka, lidé mi tipují věk kolem třiceti.
Díky Vám je můj manžel šťastný, že má i po třiceti letech manželství doma sexy ženu, za kterou se každý s potěšením otočí.
Díky Vám jsou na světě tisíce šťastných, sebevědomých a krásných žen, a já, jako jedna z nich, Vám z celého srdce děkuji za to, že jste !!!
Byla jsem a budu Vaše chodící reklama !
Každému, kdo uvažuje o zákroku, rozhodně doporučuji Vaše zlaté ruce !
Pro mne jste nejlepší, nejempatičtější, nejpohodovější a nejšikovnější plastická lékařka, která kdy existovala !
Už se těším na setkání s Vámi u aplikace botoxu !
Vaše věrná a forever young  klientka Monika


C
Ověřeny pacient

Po několika týdnech od mé abdominoplastiky vypadám fantasticky, cítím se fantasticky a musím Vám, paní doktorko, říct, že máte ANDĚLSKÉ RUCE. Moc rád Vás i vaši kliniku doporučím každému.
Claudio


P
Ověřeny pacient

Potřebovala jsem kompletní facelift s vytažením kůže na krku,pani doktorka Š.předčila mé očekávání.Jednání na úrovni,působila na mě tak dobře,že jsem se vůbec nebála a výsledek dokonalý.Cítím se zase dobře,všichni co mě znají jsou překvapení výsledkem operace,jak dobře vypadám a hlavně přirozeně.Personál se o mě staral s nadstandartní péčí.Mohu pani primářku jen doporučit včetně Iscaru.Pani doktorko,moc Vám děkuji Jiřina Prouzová


T
Ověřeny pacient

Ahoj všichni, před měsícem jsem si nechala zvětšit prsa. Doktorka Šatánková a celej tým je prostě fantastickej. Mám takovou radost z výsledku, protože mám výstavní tělo. Terka


P
Ověřeny pacient

Musela jsem si nechat zmenšit prsa. Moc mě bolely mě záda a už se to nedalo odkládat. Strašně jsem se bála, několikrát jsem už byla na cestě k doktorovi a vrátila jsem se. Nakonec mě uklidnila paní doktorka aspoň natolik, že jsem se bát přestala. Dnes už mám zákrok za sebou, prsa vypadají velmi dobře, a na paní doktorku vzpomínám s velkou vděčností. Petra.


J
Ověřeny pacient

Jenom doktorka Šatánková umí z velkého hrbatého nosu udělat nádherný rovný nosánek, a to tak, že ani nejbližší nic nepoznají. Jsem jí vděčná na celý život. Teď vypadám, jak jsem po tom vždycky toužila.
Jitka Hanáková


L
Ověřeny pacient

Dobry den,
u pani doktorky jsem absolvovala augmentaci a pozor před 13 lety, prsa jsou uzasna a bezproblemova doted, je skvela,premysli, jak a co udelat, a jestli to pro klientku, ci klienta my smysli podstupovat takove riziko, to co pise slečna Lucie povazuji za lez, s ucelem kompromitovat tuto skvělou lékařku, která je samostatna a nezavisla, je to svobodny clovek, který si nepotrpi na na stadoidni spolcovani do ruznych svazua uplne se vymyka kvalitou a odpovednosti v praci.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Kosmetické vady
  • Vrásky

Specializace

  • plastická chirurgie