MUDr.

Věra Novotná

Otorinolaryngolog

Kontaktní informace

• Paní doktorka vždy správně diagnostikuje,dovede pohladit i po duši,miý a profesionální přístup

• Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• druhoatestovaná zkušená lékařka s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů, dříve vedoucí lékařka ORL kliniky Všeobecné fakultní nemocnice a 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Fakultní nemocnice Motol

Nemoci

• nádory hlavy
    • poruchy sluchu
    • dětská orl onemocnění
    • nádory krku
    • onemocnění nosu a vedlejších dutin nosních

Services

pin-iconCreated with Sketch.

Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.

Areál polikliniky Jarov, Koněvova 205, 130 00 Praha, hl. město Praha

Dispenzarizace přednádorových stavů
    Dispenzarizace nádorových stavů
    Komplexní služby v celé oblasti orl
    Ušní mikroskopie
    Audiologie
    Tympanometrie

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Pani doktorka chodi zasadne pozde,nejprve si vypije kaficko a teprve pak bere pacienty. Ani se na me nepodivala a klofala uz diagnozu do pocitace. Pani doktorka i sestra pusobi obe dost zmatene. Odstrasujici zkusenost!

• K paní doktorce jsem bohužel přivedl svého čtyřletého syna se zánětem středního ucha. Podivala se na diagnózu a řekla: "Přijďte zítra ráno". Pak museli jsme jet se synem v noci na ORL pohotovost...

• Skvělá paní doktorka s lidským přístupem,chodíme k ní celá rodina,vyšetření je rychlé,takže snesitelné i pro děti.Víc takových lékařek!