Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

druhoatestovaná zkušená lékařka s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů, dříve vedoucí lékařka ORL kliniky Všeobecné fakultní nemocnice a 1. lékařské fakul... Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.

Areál polikliniky Jarov, Koněvova 205
    130 00 Praha, hl. město Praha

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Služby

Dispenzarizace přednádorových stavů
    Komplexní služby v celé oblasti orl
    Audiologie
    Dispenzarizace nádorových stavů
    Ušní mikroskopie
    Tympanometrie

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• druhoatestovaná zkušená lékařka s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů, dříve vedoucí lékařka ORL kliniky Všeobecné fakultní nemocnice a 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Fakultní nemocnice Motol

Nemoci

• nádory hlavy
  • poruchy sluchu
  • dětská orl onemocnění
  • nádory krku
  • onemocnění nosu a vedlejších dutin nosních

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Pani doktorka chodi zasadne pozde,nejprve si vypije kaficko a teprve pak bere pacienty. Ani se na me nepodivala a klofala uz diagnozu do pocitace. Pani doktorka i sestra pusobi obe dost zmatene. Odstrasujici zkusenost!

• K paní doktorce jsem bohužel přivedl svého čtyřletého syna se zánětem středního ucha. Podivala se na diagnózu a řekla: "Přijďte zítra ráno". Pak museli jsme jet se synem v noci na ORL pohotovost...

• Paní doktorka vždy správně diagnostikuje,dovede pohladit i po duši,miý a profesionální přístup

• Skvělá paní doktorka s lidským přístupem,chodíme k ní celá rodina,vyšetření je rychlé,takže snesitelné i pro děti.Víc takových lékařek!

Lékař, ke kterému se můžete objednat online