Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Audiologie

Dispenzarizace nádorových stavů

Dispenzarizace přednádorových stavů +3 Více

Komplexní služby v celé oblasti orl

Tympanometrie

Ušní mikroskopie

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

druhoatestovaná zkušená lékařka s dlouholetou praxí v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů, dříve vedoucí lékařka ORL kliniky Všeobecné fakultní...

• Nádory hlavy
  • Poruchy sluchu
  • Dětská orl onemocnění

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

2.5

Umístění: Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o. Jiný

Naprosto vunikajicí lekař Mudr Novotná. Hned zijstila problem v nose, a mě dala žádost do Motolu. Na tento problem jsem upozornoval předchozich 3x ORLlekařu, a jim řikal, že pravděpodobné mám problem kvuli nerovnosti nosu, ale každý mě řekl, že je to v normě. Ale stale mám zacpané dutiny, jelikož je špatná prudušnost na levé stáně. I po operaci v Krči, na čištěni dutin.
Pani doktorka, mě to sama řekla při prvnim pohledu. Děkují za vysokou profesionalitu.

Umístění: Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o. Jiný

S paní doktorkou mám bohužel velmi špatnou zkušenost. Jako kojící matce mi na zánět dutin MUDr. Novotná předepsala antibiotikum a striktně požadovala ukončeni kojení. Po celou dobu v ordinaci jsem byla nucena poslouchat velmi nepříjemné a nejapné poznámky o matkách, které kojí své děti do věku dvou či více let. Na můj dotaz ohledně volby šetrnějšího ATB paní doktorka reagovala drakonickým výstupem, že můj 10 měsíční syn kojit dávno nepotřebuje a že ho !otrávím!, pokud budu s lékem pokračovat. Ve výsledku se však ukázalo, po konzultaci s odborníky na danou problematiku, že při předepsaném ATB je možné nadále bez problémů kojit. Kdybych akceptovala nařízení MUDr. Novotné, tak bych úplně zbytečně a předčasně odstavila malé dítě, tudíž paní doktorku kvůli jejímu přístupu nedoporučuji!

Umístění: Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o. Angína

S paní doktorkou bohužel nemám dobrou zkušenost. Po vstupu do ordinace se mě paní doktorka zhruba 5x zeptala, proč jsem nenavštívila ordinaci kam jsem chodila doposud. Poté proběhlo rychlé vyšetření (až moc rychlé), napsán recept. Na kontrolu jsem byla odkázána na pracoviště, kam jsem chodila doposud.
Vzhledem k tomu, že mi předepsané léky vůbec nepomohly, šla jsem tedy na jiné pracoviště už za dva dny po návštěvě paní doktorky. Ještě nikdy jsem se s takovým přístupem nesetkala a tudíž paní doktorku nedoporučuji.

Pani doktorka chodi zasadne pozde,nejprve si vypije kaficko a teprve pak bere pacienty. Ani se na me nepodivala a klofala uz diagnozu do pocitace. Pani doktorka i sestra pusobi obe dost zmatene. Odstrasujici zkusenost!

K paní doktorce jsem bohužel přivedl svého čtyřletého syna se zánětem středního ucha. Podivala se na diagnózu a řekla: "Přijďte zítra ráno". Pak museli jsme jet se synem v noci na ORL pohotovost...

Paní doktorka vždy správně diagnostikuje,dovede pohladit i po duši,miý a profesionální přístup

Skvělá paní doktorka s lidským přístupem,chodíme k ní celá rodina,vyšetření je rychlé,takže snesitelné i pro děti.Víc takových lékařek!

• Nádory hlavy
  • Poruchy sluchu