Ordinace PL pro děti a dorost
Revoluční 19/765, Praha

Chodil jsem k ní odmalička a nikdy jsem s ní žádný problém neměl. Tak chlastá a co jako když umí ošetřit

Vyborna doktorka.

Zvláštní,právě jsem si posteskla nad příšerným přístupem pediatra, ke kterému chodím teď a vzpomínala na paní doktorku Novákovou v tom nejlepším.Dcera byla neustále nemocná a tak jsme v ordinaci trávily hodně času. Paní doktorka se vždy zajímala o to, co opravdu trápí mé dítě a antibiotika byly až to poslední řešení.Dnes je má dcera dospělá a já děkuji doktorce Novákové za péči,kterou jí věnovala.A je mi líto,že už k ní nemůžu chodit se synem,který na hodnou paní doktorku může leda myslet..Líbí se mi,jak se ti kdo "vědí" naprosto jistě že je špatná ani nepodepíšou.V dnešní době si přece lékaře můžete vybrat?

Paní doktorka má skvělý přístup k dětem a vždy vůči mé dceři vždy postupovala s maximální zodpovědností. V případě jakýchkoliv pochybností neváhala situaci dále konzultovat či odeslat k dalšímu vyšetření a její doporučení potvrdil i odborný lékař v nemocnici. Dceru nikdy zbytečně nezatěžovala antibiotiky ani netraumatizovala při vyšetření, proto nemá obavu z lékarů jako jiné děti.