Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

Pani doktorka skvela!..Sestricka?! Chovani pani v detske ordinaci neskutecne!! Uz nekolikrat byla velmi protivna,neochotna. Myslim ze detska sestra by mela mit jiny pristup kor kdyz se jedna o miminko!

Umístění: Poliklinika Petrovice Jiný

Paní doktorka je skvělá. Při vyšetření je vždy pečlivá, na děti je moc hodná a i její přístup k rodičům je velmi vstřícný. Vždy je dostupná na telefonu (a to i mimo ordinační hodiny) a je ochotná pomoct a poradit. Jsem ráda, že jsme pro dceru vybrali právě ji.

U mé dcery se před 2.rokem života objevilo astma - paní doktorka mi dokola tvrdila, že jí "zaskakují sliny" - toto zaskakování slin byly astmatické záchvaty. Nechtěla mi věřit, že takhle brzy může mít dcera astma. Vyhledala jsem z vlastní iniciativy alergoložku, která moje domněnky potvrdila a léčí mi dcerku.Paní doktorka Melicharová je sice pečlivá, ale to je spíše první dojem z ní.. už ne zcela zvládá tempo v doplňování znalostí a celoživotního vzdělávání, podceňuje příznaky..

Tuto paní doktorku doporučuji, přešla jsem k ní od pí doktorky, která byla dost laxní a musela jsem si o každé vyšetření a léky říkat (ještě, že moje holčička nebyla hodně nemocná)U této paní dokorky sice více čekám, ale nikdy se mi nestalo, že by se mým dětem maximálně nevěnovala. Vždy jim udělá vyšetření aniž by něco podcenila. I po telefonu je velmi vstřícná. U této pí doktorny nemám pocit, že by něco přehlédla jakto bylo jinde.Jsem maximálně spokojená. Homoláčová

Paní doktorka je vždy pečlivá a ochotná. Starala se o mé dvě děti, nyní k ní chodí i moje vnučka. Jsem s její péčí a přístupem k dětem i rodičům velice spokojena.

S paní doktorkou jsme spokojení. Je pečlivá a ochotná, kdykoliv se na ni můžeme telefonicky obrátit i v jejím volném čase. Nikdy se nám nestalo, že by se zmýlila v diagnóze nebo podcenila zdravotní stav našich dětí.