Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
4 názory

U mé dcery se před 2.rokem života objevilo astma - paní doktorka mi dokola tvrdila, že jí "zaskakují sliny" - toto zaskakování slin byly astmatické záchvaty. Nechtěla mi věřit, že takhle brzy může mít dcera astma. Vyhledala jsem z vlastní iniciativy alergoložku, která moje domněnky potvrdila a léčí mi dcerku.Paní doktorka Melicharová je sice pečlivá, ale to je spíše první dojem z ní.. už ne zcela zvládá tempo v doplňování znalostí a celoživotního vzdělávání, podceňuje příznaky..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Tuto paní doktorku doporučuji, přešla jsem k ní od pí doktorky, která byla dost laxní a musela jsem si o každé vyšetření a léky říkat (ještě, že moje holčička nebyla hodně nemocná)U této paní dokorky sice více čekám, ale nikdy se mi nestalo, že by se mým dětem maximálně nevěnovala. Vždy jim udělá vyšetření aniž by něco podcenila. I po telefonu je velmi vstřícná. U této pí doktorny nemám pocit, že by něco přehlédla jakto bylo jinde.Jsem maximálně spokojená. Homoláčová


Paní doktorka je vždy pečlivá a ochotná. Starala se o mé dvě děti, nyní k ní chodí i moje vnučka. Jsem s její péčí a přístupem k dětem i rodičům velice spokojena.


B

S paní doktorkou jsme spokojení. Je pečlivá a ochotná, kdykoliv se na ni můžeme telefonicky obrátit i v jejím volném čase. Nikdy se nám nestalo, že by se zmýlila v diagnóze nebo podcenila zdravotní stav našich dětí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti