Františka Křížka 1105/4 ( vchod z ulice Kostelní ), Praha 7, Praha

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Od 6 400 Kč

Od 1 350 Kč

Od 6 400 Kč

Od 300 Kč

Od 1 350 Kč

Vendula Neuwirthová, DiS.

Jmenuji se Vendula Neuwirthová a pocházím z Jindřichova Hradce. Vystudovala jsem Vyšší odbornou zdravotnickou školu pro dentální hygienistky v Praze....

• dentální hygiena

Umístění: Vendula Neuwirthová, DiS. Jiný

Byla jsem u paní Venduly poprvé před měsícem a objednala jsem rovnou i partnera. Nevím, jak se jí to povedlo, ale od té návštěvy jsme ještě ani jeden večer nevynechali mezizubní kartáček. Vyzkoušeli jsme několik zubních hygienistek, ale paní Vendulu už si asi necháme. :) Kromě toho, že dělá skvěle svoji práci po odborné stránce, tak je sympatická a je s ní sranda. Těšíme se na další návštěvy!

Umístění: Vendula Neuwirthová, DiS. dentální hygiena

Velice doporučuji, precizní, poctivá práce, nikdy jsem takovou dentální hygienu - péči u jiných dentálních hygienistů neměla, velmi milá, příjemná, pečlivá, pohodová a ochotná hygienistka. Velmi ráda se k ní budu vracet a poprvé také ochotně budu na hygienu pravidelně a s radostí docházet. Vše vysvětlí, ukáže, poradí. Naprostá spokojenost, 100 % doporučuji všem

Vendula Neuwirthová

Dobrý den, moc děkuji za hezký příspěvek :)..
Jsem moc ráda, že byla pro Vás hygiena takto uspokojivá :) a hlavně, že se mi budete vracet s radostí a klidem.. Moc děkuji a budu se příště těšit. Vendula dentální hygiena

Umístění: Vendula Neuwirthová, DiS. Běžný termín

Paní hygienistku velmi DOPORUČUJI, chodím k ní pravidelně, vše mi vysvětlila, je velmi, velmi precizní a čištění je do detailu provedené. Prostředí je velmi přátelské, cítím se zde příjemně a každý úsměv paní hygienistky mě potěší. Zažila jsem více dentálních hygienistek, ale paní Neuwirthová je opravdu špička ve své profesi. Věnuje se mi opravdu na 100% a vím, že mé zuby jsou v perfektní péči. Děkuji.

Vendula Neuwirthová

Dobrý den, moc děkuji za pochvalu. Je to od Vás velice milé :) a těším se na další sezení :).. Přeji krásný den Vendula dentální hygiena

Velmi příjemná paní hygienistka, vše mi vysvětlila a perfektně ukázala! Moc pěkná ordinace, čiste prostředí.
Vřele doporučuji!!

Vendula Neuwirthová

Dobrý den, děkuji moc. Jsem potěšena a ráda, že má má práce smysl. Děkuji moc Vendula dentální hygiena

Umístění: Vendula Neuwirthová, DiS. dentální hygiena

Velice precizní paní dentální hygienistka . A moc milá paní Vendula. Určitě doporučuji všem! Krásná ordinace . Určitě budu chodit pravidelně.

Vendula Neuwirthová

Dobrý den Moniko, děkuji moc za řádky. Jsem potěšena a mám zase hezčí den.. Toto přesně mi dodává šťávu :) práci dělat na 100%... Děkuji Vendula dentální hygiena