Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U Pivovarské zahrady 793/5, Ústí nad Labem
Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný

Nemohu si na nic stěžovat. Zkušený, pečlivý, ochotný a k dětem moc milý. Sestřička skvělá .. Jsem ráda že mé dítě chodí právě k němu.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost Přehlášení dítěte k novému pediatrovi

Pan doktor to s dětmi umí, jedná s dětmi přiměřeně věku. Sestra taktéž. Doktor je velmi trpělivý, vše vysvětlí. Mají velmi dlouhé čekací doby, ordinace bez jakéhokoli vybavení pro děti. Nicméně volím raději kvalitu nad marketingem.


P
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem chidila jiz,jako dite a nyni se stejnym peclivym zpusobem stara i o mou dcerku. Je to pece,jakou jsem nezazila,jezdi i domu a nikdy za to nic nechce. Na mobilu je 24h denne. Proste opravdovy lekar,je uzasny!!!


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je nejlepší co znám.Sice mu občas moc nerozumím ale to je to nejmenší.O víkendu ale i na štědrý den přijel až k nám domů a nic za to nechtěl.Mám na něj i mobil a kdykoliv něco potřebuji tak stačí zavolat a pak doktor je na telefonu a vždy pomůže.Chodila jsem k němu s dcerou které je 24let a ta tam teď chodí i se svým synem a pořád je to ten dobrej doktor......
MARIE


K
Ověřeny pacient

Byli jsme u MUDr. Opjova pouze v zastoupení, ale velice se mi líbil jeho alternativní přístup. Snažil se zjistit v čem tkví problém, necpal do nás hned chemii. Pravda, čekání bylo poněkud zdlouhavé a s pártýdenním miminkem trpícího bolestí bříška bylo poněkud nesnesitelné jak pro mě, tak i pro další spolučekající, ale v závěru nám pomohl, nabídl bylinky, při nepomoci napsal i léky, ukázal masáže a další odlehčující metody... sestřička velmi milá a nadmíru trpělivá... velice ráda doporučuji :-)


M

KDYŽ BYL MŮJ SYN NEMOCNÝ TAK PŘIŠEL I K NÁM DOMŮ.JE VELICE OBĚTAVÝ.MÁM K NĚMU DŮVĚRU .MÁM 3 DĚTI A VŽDY NÁM POMOHL


P

jsem rada ze chodim se svym synem k panu doktorovi snazi se necpat do deti jen chemii a zato jsem rada.Furt si na neco stezujete ze cpou do deti chemii a pan doktor ne ale kdyz to nejde po dobrem tak to pujde po zlem a pak napise normalni leky.je to dobry doktor a je take moc hodny a sestricka take :D


Strašně pečlivý a hodny,můj muž k němu chodil jako dítě a ted ho navštěvujem s naší dcerou


Chodila jsem k němu jako dítě. Byli jsem velice spokojení, proto jsem k němu přihlásila i své děti. Homeopatika dobrý, raději vyzkouším to než hned cpát antibiotika. Ale od té doby co si otevřel svůj krámek s léčivama... stále doporučuje jen výrobky z této prodejny. Chodím k němu už jen v opravdu vážných případech. Jinak si skočím do lékárny a konzultuji stav s magistrou tam.


K

Pan doktor je velmi pečlivý, příjemný a nebere nic na lehkou váhu. Chodila jsem k němu celé dětství a kdybych se neodstěhovala, chodili by k němu i mé děti. I mě pan doktor s akupunkturou hodně pomohl a jsem mu moc vděčná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti