Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
U Pivovarské zahrady 793/5, Ústí nad Labem

Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný

Úžasný,ochotný,velmi příjemný,vzdělaný a zkušený lékař,všechny mé 3 děti chodí k němu přestože bydlíme v centru,ta cesta mi stojí za to.Nikdy nic nezanedbá a antibiotika píše opravdu až když je třeba,a není jiná volba.Děti ho mají moc rádi,chová se k nim vždy moc hezky.Víc takových !!

Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný

Nemohu si na nic stěžovat. Zkušený, pečlivý, ochotný a k dětem moc milý. Sestřička skvělá .. Jsem ráda že mé dítě chodí právě k němu.

Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost Přehlášení dítěte k novému pediatrovi

Pan doktor to s dětmi umí, jedná s dětmi přiměřeně věku. Sestra taktéž. Doktor je velmi trpělivý, vše vysvětlí. Mají velmi dlouhé čekací doby, ordinace bez jakéhokoli vybavení pro děti. Nicméně volím raději kvalitu nad marketingem.

K panu doktorovi jsem chidila jiz,jako dite a nyni se stejnym peclivym zpusobem stara i o mou dcerku. Je to pece,jakou jsem nezazila,jezdi i domu a nikdy za to nic nechce. Na mobilu je 24h denne. Proste opravdovy lekar,je uzasny!!!

Pan doktor je nejlepší co znám.Sice mu občas moc nerozumím ale to je to nejmenší.O víkendu ale i na štědrý den přijel až k nám domů a nic za to nechtěl.Mám na něj i mobil a kdykoliv něco potřebuji tak stačí zavolat a pak doktor je na telefonu a vždy pomůže.Chodila jsem k němu s dcerou které je 24let a ta tam teď chodí i se svým synem a pořád je to ten dobrej doktor......
MARIE

Byli jsme u MUDr. Opjova pouze v zastoupení, ale velice se mi líbil jeho alternativní přístup. Snažil se zjistit v čem tkví problém, necpal do nás hned chemii. Pravda, čekání bylo poněkud zdlouhavé a s pártýdenním miminkem trpícího bolestí bříška bylo poněkud nesnesitelné jak pro mě, tak i pro další spolučekající, ale v závěru nám pomohl, nabídl bylinky, při nepomoci napsal i léky, ukázal masáže a další odlehčující metody... sestřička velmi milá a nadmíru trpělivá... velice ráda doporučuji :-)

KDYŽ BYL MŮJ SYN NEMOCNÝ TAK PŘIŠEL I K NÁM DOMŮ.JE VELICE OBĚTAVÝ.MÁM K NĚMU DŮVĚRU .MÁM 3 DĚTI A VŽDY NÁM POMOHL

jsem rada ze chodim se svym synem k panu doktorovi snazi se necpat do deti jen chemii a zato jsem rada.Furt si na neco stezujete ze cpou do deti chemii a pan doktor ne ale kdyz to nejde po dobrem tak to pujde po zlem a pak napise normalni leky.je to dobry doktor a je take moc hodny a sestricka take :D

Strašně pečlivý a hodny,můj muž k němu chodil jako dítě a ted ho navštěvujem s naší dcerou

Chodila jsem k němu jako dítě. Byli jsem velice spokojení, proto jsem k němu přihlásila i své děti. Homeopatika dobrý, raději vyzkouším to než hned cpát antibiotika. Ale od té doby co si otevřel svůj krámek s léčivama... stále doporučuje jen výrobky z této prodejny. Chodím k němu už jen v opravdu vážných případech. Jinak si skočím do lékárny a konzultuji stav s magistrou tam.