Urolog Jirkov

• „Pan doktor je vynikající lékař, velmi schopný, ochotný, pečlivý s citlivým přístupem, příjemný a sympatický. Velmi mi pomohl a mockrát mu děkuji. Sestra je příjemná a také velmi ochotná. Více

Vančurova 2332, Most Mapa

Ord. lékaře specialisty - urologie

• „Paní doktorka je bez nadsázky anděl v bílém plášti.Jistě nejsem jediný, komu zachránila život. Přeji jí v zájmu všech pacientů (klientů) pevné zdraví a hodně elánu do další práce. Více

K.Světlé 3632, Chomutov, Chomutov Mapa

urologická ambulance-Po,Út,Čt

Červenohradecká 1559, Jirkov Mapa

urologická ambulance poliklinika Jirkov-Středa

• „Pan doktor je skvělý, ulevil od velikých bolestiiii narozdil od pana. Doktora černého v Kadani arogantní a žádné vyšetření a sestra? Jaký pan takový kman. Vřele doporučuji opravdu skvělý doktor Více

Blatenská 2307, Chomutov Mapa

Ord. lékaře specialisty - urologie

• „Počátkem roku jsem navštívila ordinaci pana doktora poprvé. Jen díky pečlivému vyšetření mně byl zjištěn maličký nádůrek na močovém měchýři. Pan doktor mne objednal v nejbližším možném termínu na operaci po níž bylo zjištěno, že nádůrek je zhoubný. Takže mohu říci, že díky pečlivé práci pana doktora a další operaci kterou v nejbližších dnech podstoupím mu budu moci i poděkovat za život. Více

Lipová 14/807, Most Mapa

Ord. lékaře specialisty - urologie

• „Dr.Peremský je vynikající lékař,prostě super,nelze než chválit a zase chválit,pacientům se věnuje ,co chtít více

Most Mapa

• „Doporučuji tohoto lékaře nejen pro ochotu, vstřícnost,lidskost,naslouchavost ale hlavně i pro výbornou práci. Asi před 15lety jsem se u pana doktora léčila pro opakované záněty moč.cest a měchýře. Díky němu jsem měla na několik let klid.Pak mě při opakovaných oboustraných zánětech ledvin odvezli do nemocnice a vzala tak do péče Mostecká nemocnice, kde jsem z této péče doslova ,,utekla,,. Protože u pana Mudr. Šprni bylo objednání dlouhé, začala jsem jezdit do Prahy. Osud tomu nejspíš chtěl a já jsem šťastná, neboť jsem se opět po tolika letech vrátila k Mudr.Šprňovi zpět.. a věřte tomu, že je pořád stejný jako před lety a pro mě ten nejlepší. (Ty vlastnosti výše napsané už totiž málokterý lékař má). Více

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

• „Výborná paní doktorka ,měla jsem tu čest před několika lety......je to paní doktorka.Jen kdyby takových bylo víc.

J. E. Purkyně 270/5, Most Mapa

Ord. lékaře specialisty - urologie

• „Přijel jsem s maminkou (87 roku) v neděli v 21h s úspornou bolesti zad. Neskutečné rychle se zorientovali, vyšetřil a logicky rozhodl. Během chvilky pomohl a my mohli jet domu. Je to člověk na správném místě. Děkuji. O to víc si vážím a smekám v této době. Více

J.E. Purkyně, Most Mapa

Urologické oddělení, Nemocnice Most

• Urolog, Chirurg, Dermatolog,…  Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Plicní lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Otorinolaryngolog Více

Kochova 1185, Chomutov Mapa

Poliklinika Chomutov

• Urolog, Alergolog, Chirurg, … Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

• „S panem doktorem jsem byla velice spokojená. Profesionální lidský přístup, dcerku řádně vyšetřil, dlouho se nám věnoval a vyslechl mé dotazy. Sestřička též velmi příjemná. Max. spokojenost. Děkujeme E.Fiřtová s Terezkou Více

Most Mapa

• Jana Evangelisty Purkyně 270/5, Most Mapa

Krajská zdravotní, a.s. - Nemocnice Most, o.z.

• „Velmi ochotný, vstřícný a klidný. Vyslechne a pomůže. Takto komplexně včetně ultrazvuku a odběru krve a moči mne ještě žádný lékař nevyšetřil. Více

Jana Evangelisty Purkyně 270/5, Most Mapa

• Urolog, Internista

„Pan doktor mně hodně pomohl, lepšího odborníka v okolí nenajdete. Znám ho jako lékaře řadu let, ví co dělá a dělá to dobře. V komunikaci s pacientem je někdy arogantní. Stačí pochopit, co vám říká a všechno se změní. Na druhou stranu sem píšou hlavně dotčení pacienti. ti spokojení si ani nevzpomenou. Pěkný den a trochu optimismu do života. :) Více

Kadaň Mapa

Nemocnice s poliklinikou Kadaň