Bakovská 4/999, Praha-Kbely, Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor Vido ma veľmi milo prekvapil. Je milý, ludsky a profesional.
Z doktorov mám fobiu ale z jeho ordinace odchadzam s tym, ze ocneho sa uz bat nebudem.

Prijal ma urgentne v piatok, pred skoncenim pracovnej doby, aj ked som este vtedy nebola u neho registrovana ako pacientka.

Vysetrenie prebehlo v poriadku, diagnoza mi bola krasne ludsky vysvetlena, ako sa hovori po lopate.
Teraz uz len cakam na svoje prve okuliare, jedine co lutujem ze som ordinaciu nenavstivila uz skor.

Obsluha optiky mi skvelo poradila pri vybere okuliarov, pacilo sa mi ze sa snazili so mnou naozaj vybrat okuliare ktore by mi pasovali, jak stylom, barvou atd atd...

Umístění: Ordinace Jiný

Nejen pan doktor Vido, ale i všichni jeho spolupracovníci či spolupracovnice, jsou profesionálové na svém místě. Pan doktor velmi pečlivě provádí vyšetření a výsledky sdělí lidsky a srozumitelně. V jeho ordinaci má pacient pocit bezpečí a jistoty. Po vyšetření můžete přejít do optiky a tam se opět setkáte s lidským přístupem, dostane se vám dobré rady a také doporučení. Prostě ANO

Umístění: Ordinace Jiný

Byla jsem u pana doktora s triletym synem. Pan doktor je velice profesionalni, empaticky, velice mily, se synem umel skvele komunikovat. Vysetreni bylo diteti prizpusobeno, syna vse bavilo jako hra. Diagnostika tak hladce probehla. K vysetreni mam veskere potrebne informace, postup lecby je pro syna prijemne nastaven. Ocenuji brzkou kontrolu, at mame vyvoj ocni vady pod kontrolou. Pana doktora vsem vrele doporucuju.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor Vido je clovek na svem miste. Velmi mily a zaroven profesionalni. Ma moderne vybavenou ordinaci a je na nem videt, ze ho jeho prace bavi. Chodim k nemu uz nekolik let a vzdycky jsem byla spokojena.

Odbornými znalostmi i příjemným chováním profesionál každým coulem .K takovému doktorovi se těšíte na kontrolu.

K panu doktoru Vidovi chodím již řadu let, na jeho odborné znalosti, profesionalitu a lidskost si nemohu v žádném případě ani náznakem ztěžovat. Každý, komu jsem p. doktora doporučila byl velmi spokojený!
Jiřina Plánočková

Byla jsem před časem u pana doktora s 4 měsíčním synkem, který měl zánět v očku a léčba od dětské dr nezabrala. Pan doktor Vido byl velmi milý a při vyšetření jemný. Sama jsem se nechala vyšetřit také a mohu jen doporučit. Děkuji za péči.

Naprostá spokojenost s přístupem pana doktora. Mohu jen doporučit.

Byla jsem u pana doktora pouze jednou, ale příjemně na mě nepůsobil. Mám těžkou krátkozrakost (-8 a -10 dpt + astigmatismus) a fóbií z očního lékaře trpím od dětství. Bohužel pan doktor nepatřil k těm, kteří by moji fóbii zlomili, naopak. Dost se mi "vysmíval", jaké mám špatné oči. Po návštěvě jeho ordinace jsem brečela a už tam nikdy nevkročím.

Nedavno jsem se prestehovala do Kbel, a tak se snazim si zajistit doktory v okoli. Prisla rada i na ocni. Jsem uplne spokojena s panem doktorem. Mily vstricny, povida si s vami. Udela veskera osetreni.
Mohu jen doporucit
To same mohu rici i o pracovniky optiky. Pan Slansky ochotny mladik;) poradi Vam.
Jeste jednou mohu jen a jen doporucit