Tomáš Vido, oční lékař Praha

MUDr. Tomáš Vido

Uložit

Oční lékař Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Bakovská 4/999, Praha-Kbely, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Ordinace Jiný

Nejen pan doktor Vido, ale i všichni jeho spolupracovníci či spolupracovnice, jsou profesionálové na svém místě. Pan doktor velmi pečlivě provádí vyšetření a výsledky sdělí lidsky a srozumitelně. V jeho ordinaci má pacient pocit bezpečí a jistoty. Po vyšetření můžete přejít do optiky a tam se opět setkáte s lidským přístupem, dostane se vám dobré rady a také doporučení. Prostě ANO


B
Umístění: Ordinace Jiný

Byla jsem u pana doktora s triletym synem. Pan doktor je velice profesionalni, empaticky, velice mily, se synem umel skvele komunikovat. Vysetreni bylo diteti prizpusobeno, syna vse bavilo jako hra. Diagnostika tak hladce probehla. K vysetreni mam veskere potrebne informace, postup lecby je pro syna prijemne nastaven. Ocenuji brzkou kontrolu, at mame vyvoj ocni vady pod kontrolou. Pana doktora vsem vrele doporucuju.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor Vido je clovek na svem miste. Velmi mily a zaroven profesionalni. Ma moderne vybavenou ordinaci a je na nem videt, ze ho jeho prace bavi. Chodim k nemu uz nekolik let a vzdycky jsem byla spokojena.


Ověřeny pacient

Odbornými znalostmi i příjemným chováním profesionál každým coulem .K takovému doktorovi se těšíte na kontrolu.


Ověřeny pacient

K panu doktoru Vidovi chodím již řadu let, na jeho odborné znalosti, profesionalitu a lidskost si nemohu v žádném případě ani náznakem ztěžovat. Každý, komu jsem p. doktora doporučila byl velmi spokojený!
Jiřina Plánočková


M
Ověřeny pacient

Byla jsem před časem u pana doktora s 4 měsíčním synkem, který měl zánět v očku a léčba od dětské dr nezabrala. Pan doktor Vido byl velmi milý a při vyšetření jemný. Sama jsem se nechala vyšetřit také a mohu jen doporučit. Děkuji za péči.


J
Ověřeny pacient

Naprostá spokojenost s přístupem pana doktora. Mohu jen doporučit.


M
Ověřeny pacient

Byla jsem u pana doktora pouze jednou, ale příjemně na mě nepůsobil. Mám těžkou krátkozrakost (-8 a -10 dpt + astigmatismus) a fóbií z očního lékaře trpím od dětství. Bohužel pan doktor nepatřil k těm, kteří by moji fóbii zlomili, naopak. Dost se mi "vysmíval", jaké mám špatné oči. Po návštěvě jeho ordinace jsem brečela a už tam nikdy nevkročím.


K
Ověřeny pacient

Nedavno jsem se prestehovala do Kbel, a tak se snazim si zajistit doktory v okoli. Prisla rada i na ocni. Jsem uplne spokojena s panem doktorem. Mily vstricny, povida si s vami. Udela veskera osetreni.
Mohu jen doporucit
To same mohu rici i o pracovniky optiky. Pan Slansky ochotny mladik;) poradi Vam.
Jeste jednou mohu jen a jen doporucit


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti