Fakultní nemocnice Bulovka, Praha 8
Praha

Umístění: jiné místo Dětská pohotovost Plaňanská

Ode dneška budu předem na dětskou pohotovost volat, a pokud bude sloužit tento lékař, pojedeme kamkoliv jinam. Platí vše,co se píše v recenzích níže. Pro mne asi nejhorší zážitek, když beze slova otočí tříleté dítě zády k sobě,zaryje mu prsty ve stoje do bříška až k páteři, a hrozně se diví, že se dítě rozpláče a už se nechce nechat vyšetřit. S dětmi to vůbec neumí, hned u dveří se na něj hlasitě sápe a chce,aby mu dítě podalo ruku,to samé při odchodu, když se ho už dítě jednoznačně bojí. Podotýkám, že můj tříletý syn u doktora ještě nebrečel,a to ani při očkování. S rodiči jednat neumí taky, ohledně diagnózy a další péče neřekl ani slovo, hlavně, že mi dal podepsat papír, že jsem byla náležitě poučena. Léky jsem si přečetla sama ve zprávě. Vůbec nechápu, že tohoto lékaře ještě vůbec mezi pacienty pouští . Rozhodně nedoporučuji.

Šílená dnešní návštěva na pohotovosti Malešice s hnisavou angínou, pan doktor totálně mimo...několikrát se ptá na to samé, následně předepisuje 3letému chlapci tabletky od 6 let, které ví, že nespolkne celé, a tak radí rozdrtit do jídla, ale tablety se mají zapíjet celé, nerozkousané, jinak nefungují. Raději jeďte jinam, my jeli do Krče.

p.MUDr Satrapa se nám dnes na pohotovosti věnoval pečlivě a mile a to měl plnou čekárnu dalších pacientů, udělal dle mého vše co bylo za potřebí odcházel jsem spokojen. Na základě dnešní zkušenosti musím všem jen doporučit! Jedná se o zkušenějšího lékaře.

Tomuto doktorovi by měli vzít licenci. Na zacatku prosince jsem byla se čtrnáctidenní dcerou na pohotovosti na Bulovce, protože jsem si mýlela ze se dusi. Na pohotovosti se ji pokoušeli změřit saturaci, což se nepodařilo - nechápu proč nas neposílali někam, kde to změřit jde, třeba přímo do nemocnice a pokud to pan doktor vedet nepotřeboval, tak proč to měřil? Nicméně dceru tak rozplakali, ze byla k neuteseni a přes její pláč mi vysvětlovali, ze kdyz bydlíme v paneláku, tak máme doma suchý vzduch a tak ať si rozvesime mokré hadry a pripadne si zavolame rychlou.
Cely případ následně skončil hospitalizaci dcery v nemocnici s nálezem plicích a pruduskach, kaslem, rymou a apnoickymi pauzami. Domnívám se, ze kdyby pan doktor byl co k čemu, nebere slova matky, ze se dite davi na lehkou váhu a pošle je na přesetreni, což je mezi pohotovosti a nemocnici na Bulovce běžná praxe. Tím by se situace mohla podchytit včas 00a nemuselo by to cele skončit 10ti denní hospitalizaci dcery v nemocnici s léčbou antibiotiky atd.
Pokud tento pan (neni podle me doktor) bude jeste někdy na Bulovce sloužit na pohotovosti, zdaleka se jeho léčbě vyhneme.

Navsteva dnes na pohotovosti u pana doktora byla velice prijemna pratelsky a obetave komunikoval s dcerou 2,5 let prohlidka byla pecliva a odborne provedena nasadil ATB pro hnisavou anginu .Obleceni mi bylo velice sympaticke alespon i pro deti co trpi syndromem bileho plaste mysliveckou zelenou chvalim a sestricka moooc mila moc jim dekuji

Názory ostatních na tohoto doktora mohu jedině potvrdit přítelkyně šla za ním s bolestí hlavy a krku , tento "doktor" ji udělal zcela zbytečné vyšetření břicha (dvěma prsty ji propíchnul skoro skrz) po tomto zákroku jí opravdu začalo bolet. Poté byla poslána do nemocnice v Krči s vyšetřením břicha , zda se jednalo o anginu či nějaké virové onemocnění se nedozvíme , jelikož k dalším vyšetřením s čím jsme tam šli neproběhlo. Takže se musíme léčit jak uznáme za vhodné ani prášky na zmírnění kašle nebyly slečně předepsány. Jestli se bude ve zdravotnictví vyhazovat začněte u nejslabšího článku. Mnoho pozdravů pro pana doktora :P

Má zkušenost s tímto panem "doktorem" je také příšerná.Přijeli jsme na pohotovost s naším tříletým synem,kvůli vysoké neklesající,dlouho trvající horečce.
Jaké bylo mé překvapení když v ordinaci seděl rybář.Pan "doktor" měl na sobě slušivou zelenou vestičku,kapsáčové kalhoty,o bílém plášti nemaje ani tucha.
To by samozřejmně tak zas nevadilo,kdyby mu ale tento model nedoplňovala ochranná rouška,kterou ale evidentně neměl kvůli strachu z virozy a jiných podobných věcí ale prostě proto že byl tak opilý že celou konverzaci(pravda moc jí nebylo)musela
překládat sestra.Která byla moc milá a asi nebýt jí,na jiném oddělení,kam nás ten člověk nakonec poslal,vůbec neošetřili.To že s vámi vůbec nekomunikuje,dítě bere jako věc,není třeba dodávat.
Já prostě nechápu jak je možné že takové individuum pracuje na pohotovosti,navíc dětského oddělení.Osobně bych mu nesvěřila ani práci metaře...

Na te meningitide v predchozim hodnoceni asi Mudr. Atrapa trval, protoze i pres nasi opakovanou navstevu pohotovosti pred pul rokem nam ji u holcicky ani nezvazil, i presto, ze jsme poukazovali na moznou nakazu od zanetu stredniho ucha u syna a az druhy den, tentokrat pediatr, na kterem jsme trvali, spravne odhadl pneumokokovou meningitidu. Bohuzel i pres skvelou naslednou peci na Karlove dcera zemrela. Nikdy mu neodpustim. Tech 24 hodin mohlo sehrat velkou roli a je to kdyby na cely muj zivot.

nej nej nej

Mám velmí špatné zkušenosti s MuDr.Tomášem Satrapou, špatně se chová k dětem,ale i k dospělým, veškerá činnost ho obtěžuje,také jeho sestra je ohavná,přišla jsem se synem na pohotovost,zrovna svačila, nerudně na mě smetala drobky ze stolu, syn měl plané neštovice,doktor špatně určil diagnózu, přitom jsem mu řekla,že v rodině už sestra mého syna měla neštovice,to ho nezajímalo, trval na tom,že je to meningitida,poslal nás čekat na infekční oddělení,ptala jsem se ho,jestli je to nutné v době prasečí chřipky a jiných vážných nemocí, zle se na mě obořil a sestra také,tak jsem raději zmlkla. Mluvili se mnou jako se špínou a taktéž se chovali k mému pětiletému synovi,který byl z takového chování vyděšený, jednali s námi jako s osobami,které je vrcholně obtěžují. Na infekčním oddělení všichni chodili v rouškách, zde nám řekli,že tento doktor všechny děti hned pošle na infekční a špatně určuje diagnózy, syn měl samozřejmě plané neštovice.

Opravdu velmi špatný doktor i sestra,hned bych jim za takové chování dala vyhazov,toto není má jediná zkušenost s tímto doktorem, mám dvě a obě velmi špatné,zlý na děti,arogantní,povýšený,kroutí hlavou,pokud se jen odvážíte na něco zeptat,opravdu neschopný lékař.Ještě jednou s ním budu mít špatnou zkušenost,budu si stěžovat na vedení Nemocnice Na Bulovce.