náměstí Republiky 744/5, Brno-sever, Brno

Přijímám: dospělí, děti od 6 let
Kreditní karta, Hotovost

700 Kč

Lékařské vyšetření (MUDr. Mňuk)

jmenuji se Tomáš Mňuk a od roku 2010 pracuji ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně jako lékař oftalmolog. Z oboru oftalmologie jse...

Ukončené školy

• Masarykova univerzita

Ceny ZnamyLekar.cz

• oftalmologie

Stáže

• Kurz Ekonomika zdravotnictví, ekonomika a management zdravotnických zařízení 2013, Praha
  • Kataraktová škola 2014 ve spolupráci FN Královské Vinohrady, Praha - operativa šedého zákalu
  • Centru zrakových vad 2016, Praha Motol - školení speciálních optických pomůcek pro slabozraké pacienty
Zobrazit více

Filmy

Znalost jazyků

• Čeština

Účty sociálních médií

Publikace a články

Publikace (7)

Umístění: Lékařské vyšetření (MUDr. Mňuk) Vstupní (první) oční vyšetření

Dobrý den, včera jsem byl poprvé na očním vyšetření u pana doktora a musím říci, že po dlouhé době jsme opět narazil na příjemného, komunikativního a lidsky příjemného odborníka. Vlastně už od vstupu do ordinace se Vás ujme usměvavý personál, provedou vás vstupním vyšetřením, které jsem nikde jinde nezažil. Pan doktor je člověk na svém místě, a ikdyž mi sděloval nepříjemnou zprávu, byl velmi trpělivý a na všechny mé dotazy postupně odpověděl. Jsem moc rád, že jsem v péči takového člověka a přál bych všem, aby měli podobnou zkušenost.

Umístění: Lékařské vyšetření (MUDr. Mňuk) Vstupní (první) oční vyšetření

Prijemna ordinace, pan doktor me podrobně vyšetřil a vše vysvětlil - a s úsměvem, cítila jsem se tam dobře.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Prevence u optometristy (Mgr. Bartušková) Kontrolní/preventivní vyšetření u optometristy

Oceňuji především ochotu a nestranné názory. Super diky.

Umístění: Lékařské vyšetření (MUDr. Mňuk) Vstupní (první) oční vyšetření

Hodnotím velmi pozitivně. Super přístup. Profesionální prostředí. Klimatizovaná čekarna. Čisto. Na čas.

Umístění: Lékařské vyšetření (MUDr. Mňuk) Vstupní (první) oční vyšetření

Krásné prostředí,příjemný personál,kvalitní odborné vyšetření lékaře

Umístění: Lékařské vyšetření (MUDr. Mňuk) Vstupní (první) oční vyšetření

Příjemné prostředí s profesionálním vybavením, vyšetření s podrobným vysvětlením a také velmi oceňuji dodržení objednacího času, Není co vytknout. Mohu jen doporučit.

Umístění: Lékařské vyšetření (MUDr. Mňuk) Vstupní (první) oční vyšetření

Pan doktor i paní optometristka byli opravdu milí, vše důkladně vysvětlili a ukázali. Vždy popsali, co v danou chvíli budou dělat. Atmosféra mi zde přišla uvolněná a klidná. Určitě doporučuji.

Umístění: Lékařské vyšetření (MUDr. Mňuk) Vstupní (první) oční vyšetření

Vše v pořádku. Hezke prostredi. Profesionalni pristup .

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Objednání online, vše na čas, perfektní péče a vysvětlení všech detailů od paní optometristky Bartuškové. Vyšetření proběhlo i na přístrojích, které jinde nemají. Krásná a nová ordinace, která sousedí s novou optikou byl jen plus. Děkuju a doporučuji dál.

Umístění: Lékařské vyšetření (MUDr. Mňuk) Kontrolní oční vyšetření

Jako vždy vše v pořádku - skvělý přístup, bez čekání.