Zprávy

MUDr. Tomáš Mňuk
    Vídeňská 1010/22b, Brno

DŮLEŽITÁ INFORMACE - PROSÍM ČTĚTE!!! Od ledna 2023 rozšiřuji svůj tým o optometristku Mgr. Bartuškovou, která má více jak dvanáctileté zkušenosti ve svém oboru. V době, kdy nejsem fyzicky v ordinaci přítomen, se bude věnovat kontrolním vyšetřením mých již zavedených pacientů. V naší ordinaci klademe důraz na prevenci a je tím pádem správné, že většině z Vás, které denně vyšetřím ve své ambulanci, řeknu: "Máte zdravé oči." To mi ale bere kapacitu věnovat se pacientům, kteří moji péči potřebují více než jiní - proto Vás žádám o to, abyste chodili na preventivní kontroly 1x ročně, maximálně 1x za 2 roky k naší paní optometristce. Paní magistra optometrie Vám změří nitrooční tlak (stejně jako já/lékař), změří dioptrie (stejně jako já/lékař), event. předepíše brýle (minimálně stejně dobře jako já nebo lépe než já/lékař, neboť má vystudovanou vysokou školu "na psaní brýlí"), podívá se mikroskopem na přední část oka a ve finále Vám vyfotí oční pozadí speciální laserovou kamerou, kterou jsme do naší ordinace pořídili v září 2022. Shledá-li při vyšetření něco "nestandardního" oproti předchozím kontrolám, zkonzultuje to se mnou/s lékařem a bude-li dodatečné vyšetření zapotřebí, dostanete brzký termín. Budeme Vám vděčni, když novou organizaci práce u nás v ordinaci pochopíte a budete ji respektovat. Vždy jsou možné konzultace zdravotního stavu emailem nebo přes Whats app či Viber. Máte-li akutní potíže, chci Vás v dohledné době vyšetřit a ošetřit, ale pochopte mě - nemohu být v ordinaci od 7 hodin od rána do 20 hodin večer :-( Tím, že se objednáte k Mgr. Bartuškové mi "uvolníte ruce" a kdo ví, třeba sami v budoucnu budete řešit něco akutního a budete rádi za brzké ošetření ;-) ❶ K LÉKAŘI se objednávají pacienti (děti starší 6 let a dospělí), kteří: * v naší ordinaci ještě nikdy nebyli a jdou k nám poprvé, * mají žádanku k vyšetření od jiných lékařů, * léčí se se zeleným zákalem, s cukrovkou, jiným specifickým očním či celkovým onemocněním nebo z jiného důvodu potřebují vyšetřit oční pozadí * chtějí podstoupit nadstandardní/screeningové OCT vyšetření, * po cca 4-5 letech přicházejí k preventivní oční kontrole, zatím co v mezidobí absolvovali minimálně 2 prevence u optometristky. ❷ K OPTOMETRISTCE (Mgr. Bartuškové) se objednávají pacienti (starší 15 let), kteří: * vnímají zhoršení zraku na dálku, počítač a nebo blízko, * kteří nepotřebují vyšetření očního pozadí (posouzení stavu sítnice je pouze v kompetenci lékaře -viz výše) * kteří nemají akutní potíže, jako je hnisavá sekrece, vlčí/ječná zrna, špona v oku,... * kteří chápou výše zmiňovanou organizaci práce - tzn. pacienti, kteří se chtějí starat o své oči, v zásadě je nic závažného netrápí, přichází na doporučenou preventivní kontrolu nebo potřebují překontrolovat jak vidí, zda brýle vyhovují. Jste-li již objednáni k Dr. Mňukovi u něhož jste v minulosti minimálně 1x byli vyšetřeni a nyní potíže nemáte, prosím, přeobjednejte se k Mgr. Bartuškové. Nejste-li si jisti, ke komu se objednat, napište nám na ocni.ordinace@oftalmed.cz nebo zavolejte na č. 737 916 707 (nezvedáme-li to, zavoláme Vám zpátky, nebojte ;-). Děkuji Vám všem za spolupráci. MUDr. Tomáš Mňuk WWW.OFTALMED.CZ

• Adresy (2)

Kreditní karta, Hotovost, Bankovní převod

Vstupní (první) oční vyšetření

Diagnostické vyšetření

Kontrolní oční vyšetření + BEZ předpisu brýlí +7 Více

Kontrolní oční vyšetření + oční pozadí pro cukrovku, vysoký tlak,...

Kontrolní oční vyšetření + předpis brýlí

Kontrolní/preventivní vyšetření u optometristy

Dobrý den,
    jmenuji se Tomáš Mňuk a od roku 2010 pracuji ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně jako lékař oftalmolog. Z oboru oftalmologie jse...

Ukončené školy

• Masarykova univerzita

• oftalmologie

Filmy

Znalost jazyků

• Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

700 Kč

400 Kč

Umístění: OFTALMED s.r.o. - lékařské vyšetření Vstupní (první) oční vyšetření

Velmi příjemný přístup, přišel jsem dle pokynů s předstihem a rovnou šel do ordinace. Důkladná prohlídka a vše velmi profesionální. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: OFTALMED s.r.o. - prevence / optometrista Kontrolní/preventivní vyšetření u optometristy

Navštívila jsem paní magistru na optometrii, vedle měření proběhla i kontrola zdraví očí, vše pečlivě, důkladně a se zájmem. Jsem maximálně spokojená. Doba objednání extrémně rychlá(do týdne). Děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byl jsem s dcerou na běžné kontrole u paní optometristy. Za mě 1A. Rychlost, vstřícnost, komunikace. Za mě super. Vřele doporučuji.

Umístění: OFTALMED s.r.o. - lékařské vyšetření diagnostické vyšetření

Výborný a profesionální přístup k pacientovi. Odborný a přitom jasný výklad problémů. Skvělé vybavení ordinace.

Kvalitní a precizní vyšetření,
    čekací doba do 10 minut, ordinace hned u zastávky šaliny. Celková spokojenost.

Č
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: OFTALMED s.r.o. - lékařské vyšetření OCT (optická koherentní tomografie) + foto očního pozadí

Výborná dostupnost, 100% dodržení objednací doby, nečekáte, vše pan doktor podrobně vysvětlí, komunikuje s vámi. Platit se dá i kartou. Jsem velice spokojená.

Umístění: OFTALMED s.r.o. - lékařské vyšetření Vstupní (první) oční vyšetření

Pan doktor Tomáš Mňuk je skvělý odborník ve své profesi, kterému navic nechybí vstřícné a trpělivé jednání. Rozhodně se nejedná o běžnou rutinu na jakou jsme většinou zvyklí, pokud pacient přichází už s nějakým problémem nebo se v průběhu teprve objevi, pan doktor navrhne možnosti a další řešeni. Samotná vyšetření probihaji na modernich přístrojích, (bez rozkapávání očí) pan doktor vše srozumitelně vysvětlí a poradi. Věnuje se pacientovi na sto procent po celou dobu. Ordinace je moderni, objednání on line přehledné v rámci kalendáře i celkové komunikace . Adresa ordinace je dostupná od hlavni silnice , je součástí optiky, která je velmi dobře vybavená a bonusem navíc je příjemná a ochotná slečna/pani optometristka.

Umístění: OFTALMED s.r.o. - lékařské vyšetření Vstupní (první) oční vyšetření

Pan doktor je velice příjemný. Vše dobře a srozumitelně vysvětlí. Umí pracovat s dětmi. Pacientovi se věnuje. Prostředí ordinace je velice pěkné.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: OFTALMED s.r.o. - lékařské vyšetření Kontrolní oční vyšetření + BEZ předpisu brýlí

Výborný přístup pana doktora,provedl podrobné vyšetření mého zraku ve své špičkově vybavené ordinaci a závěry podrobně vysvětlil.

Prostě výborné. Chodíme už řadu let a vždy je v ordinaci nový přístroj. Jen oči jsou pořád horší. Tak snahu pana doktora pořád kazíme

Dobrý den,

Ukončené školy

• Masarykova univerzita

Ceny ZnamyLekar.cz

• oftalmologie

Stáže

• Kurz Ekonomika zdravotnictví, ekonomika a management zdravotnických zařízení 2013, Praha
    • Kataraktová škola 2014 ve spolupráci FN Královské Vinohrady, Praha - operativa šedého zákalu
    • Centru zrakových vad 2016, Praha Motol - školení speciálních optických pomůcek pro slabozraké pacienty
    Zobrazit více

Filmy