Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Zahradníkova

K panu doktorovi chodím přes 20 let. Vždy mně pomohl a jeho příjemný a lidský přístup k pacientům je příkladem, jak by se měl chovat každý lékař. Pokud se mu něco nelíbilo,poslal mě k odbornému lékaři. Jsem s ním velice spokojená a proto jsem u něho nechala zaregistrovat i své děti. Kéž by bylo více takových doktorů! Mohu jenom vřele doporučit. R.Š.

J
Ověřený profil

S ordinováním antibiotik od pana doktora mám opačnou zkušenost - nikdy zbytečně neordinoval antibiotika, bedlivě určil diagnozu a dostala jsem je jen v nezbytných případech - velmi ojediněle. A to jsem díky mých chronickým potížím prodělala časté virozy a záněty. Pan doktor Lošťák mi velmi pomohl v krizovém období, kdy mi zemřela moje dcera - jak odborně, tak svým lidským přístupem. Cítila jsem jeho zájem o mne jako o truchlící zoufalou matku a snahu mi opravdu pomoci. I s tehdejší sestřičkou mi byli opravdu oporou. I v mých vleklých zdravotních potížích se snažil a snaží najít vždy cestu, správně diagnostikovat a odeslal mne vždy na potřebné odborné vyšetření. Mohu jen doporučit. Marie S.

H
Ověřený profil

K panu doktorovi jsem chodila skoro 10 let. Když byl nějaký problém, neváhal mě poslat k příslušnému odborníkovi nebo sám udělat laboratorní vyšetření. Dalo se s ním rozumně diskutovat a řešit problémy. Jedná drobná věc mi vadila, že často předepisoval antibiotika. Nejsem odborník a tak nevím, zda to vždy bylo nutné. Ale podle toho, co si člověk z běžných zdrojů může nastudovat, myslím, že vždy to nutné nebylo. Jinak jsem ale s panem doktorem byla spokojena. Byl vždy příjemný, vstřícný a usměvavý. Je mi líto, že jsem musela odejít kvůli změně trvalého bydliště (už to k panu doktorovi mám moc daleko). Pana doktora doporučuji.


J
Ověřený profil

Nedoporučuji. Nesympatický doktor, neseriózní přístup.


K
Ověřený profil

Dlouhá léta chodí celá naše rodina k tomuto lékaři, i po odstěhování jsme si jej ponechali. Je to dobrý diagnostik a komunikativní člověk, má snahu pomoci a doporučí vždy správné vyšetření.


J
Ověřený profil

Pan doktor je výborný, chodím k němu dlouhá léta a nikdy se nestalo že bych uvažoval o změně lékaře. Také sestra je příjemná. Díky Vám oběma.


Zkušený, dobrý diagnostik, příjemné jednání.


Ověřený profil

velmi vyjímečný,přístup k pacintovy nadstandartní,vstřícný. Odborná uroven a znalosti nadprumněrné.


Zatím si nemohu na pana doktora ani na sestřičku stěžovat. Oba jsou velmi sympatičtí a snaží se mi pomoci. Doporučuju


Pohodář:-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu