Hotovost
607 90.....

Individuální psychoterapie

Kraniosakrální Biodynamika

Psycholožka a psychoterapeutka pro dospívající a dospělé. Specializace: Gestalt psychoterapie, Kraniosakrální Biodynamika. Respektující přístup ke kli...

• Náročné životní situace, krize v partnerství, seberozvoj
  • Psychické potíže (depresivní, úzkostné a posttraumatické stavy)
  • Fyzické potíže (bolesti pohybového aparátu, psychosomatika)

Individuální psychoterapie

Řipská 15, Praha

Cena není uvedená

Psychoterapeutické centrum Řipská

Kraniosakrální Biodynamika

Řipská 15, Praha

Cena není uvedená

Psychoterapeutické centrum Řipská

Před setkáním s Terezou Pospěchovou jsem se obávala, že nezvládnu vůbec sdělit, s čím se potýkám. Ale kupodivu to šlo. Byla jsem zaseknutá ve slepé uličce, ale Tereza mi ukázala, že mám i jiné možnosti než tu jedinou, kterou vidím a která mě svazuje. V mém náhledu na situaci mi dodala jistoty tam, kde se mi jí nedostávalo a osvětlila mi několik nepochopitelných schémat chování. Řekla bych, že jsem se dokázala posunout o krok dál, díky velmi empatickému, nehodnotícímu a lidskému přístupu, který respektoval moji situaci i schopnosti. Díky!

Za paní Pospěchovou jsem přišla na doporučení, z počátku kvůli relaxaci a harmonizaci a řešení některých zdravotních obtíží (bolesti hlavy, občasné blokace páteře). Již při prvním rozhovoru s paní Pospěchovou jsem pocítila hluboké porozumění, přijetí mé osoby a přitom velmi profesionální a diskrétní přístup. Při našich otevřených rozhovorech a následné kraniosakrální biodynamice se odkryla řada zasutých problémů a zranění, které jsme spolu začaly ošetřovat. Terezu Pospěchovou vřele doporučuji všem, kdo chtějí lépe pochopit sami sebe a ulevit tělu i duši.

Za pani Pospechovou jsem prisel v nelehke zivotni situaci, kdy se mi rozpadl dlouholety vztah a s tim se vyrojily i dalsi dlouhodobe skryvane problemy. Diky jejimu vrelemu pristupu, porozumeni a schopnosti navodit diskuzi na tyto temata, jsem byl velmi zahy schopen sobe porozumet a zacit pracovat na ceste ven. Mohu jen vrele doporucit!

Paní Pospěchová je velmi profesionální a pomohla mi prostřednictvím Kraniosakrální Biodynamiky snížit za půl roku četnost a intenzitu migrén až o 70%. Vřele doporučují!

Paní Pospěchová mi s velmi profesionálním a zároveŇ vřelým přístupem pomohla v nelehké části mého života, pomohla mi projít velkou životní změnou díky svým schopnostem porozumět, poslouchat a analyzovat mé vnitřní procesy, nemohu jinak než paní Pospěchovou doporučit.

• Náročné životní situace, krize v partnerství, seberozvoj
  • Psychické potíže (depresivní, úzkostné a posttraumatické stavy)
  • Fyzické potíže (bolesti pohybového aparátu, psychosomatika)

• psychoterapie