Umístění: Olšanská poliklinika Jiný

Nejlepší paní doktorka, všechno pečlivě vyšetří a vysvětlí. Děti se k ní nebojí. İ sestřičky jsou velice milé.

Umístění: Olšanská poliklinika Jiný

Paní doktorku bych nedoporucila. Rok a pul staremu diteti naordinovala antiobiotika na 14 dni.

Umístění: Olšanská poliklinika Jiný

Nejlepsi pani doktorka a sestricky co znam. Nas malej se k nim vzdycky tesi. Je videt, ze je to vsechny bavi a berou praci jako poslani.
Pani doktorka je opravdovy profik, co ma pro nas vzdy radu, at uz osobni nebo po emailu.

Umístění: Olšanská poliklinika Pediatr

S ochotnější a disponibilnejší doktorkou jsem se nesetkala...Jako jediná se nás ujala, když byl dceři rok a přestěhovali jsme se ze zahraničí, přestože měla plnou kapacitu, když nás všichni ostatní pediatři na P3 poslali do háje...Je absolutně pečlivá a ráda poradí i po emailu a to mnohdy i po večerech či víkendech ve svém volném čase. Svou práci dělá opravdu srdcem a bere ji jako poslání.... Neuvěřitelné ♥️♥️♥️????????????????????

Umístění: Olšanská poliklinika

S lepsim pristupem pediatra jsem se doposud nesetkala. Pani doktorka je moc pecliva, pristupuje k vecem s nadhledem, zaroven si vsimne i mensich odchylek/detailu a navrhne reseni. Me osobne moc moc pomohla dokonce s kojenim, kdyz jsme meli s mym drive narozenym synkem problemy a nesal. Jeji pristup mi dodal odvahu nevzdat se a pokracovat. V pripade tezkosti odpovida obratem na mail, casto za ni ani nemusime a vse se vyresi na dalku, co moc ocenuji. Pani doktorka je moc mila i lidsky, nas kojenec je u ni klidnejsi nez kdekoliv jinde. Nemohli jsme najit lepsi peci.

Lepší lékařku pro mého novorozeného syna si nedovedu představit. Paní doktorka dělá svou práci s opravdovým zájmem, je vidět, že to pro ni není jen "práce", ale o děti se doopravdy zajímá, možná bych to nazvala i posláním :). Ochotně zodpoví všechny dotazy, nic nebere na lehkou váhu a zdá se mi, že dbá na vztah matka-dítě. Na vše hledí s rozumem, učí maminky poznat, jak se jejich dětem daří, přirozenější cestou než například novorozenci každou hodinu měřit teplotu či vážit po každém kojení. Nás za poměrně krátký čas naučila starat se o malého spíše intuitivně než úzkostlivě hlídat každý detail, kdy pokud se něco vymyká normálu, maminky přirozeně šílí... Zároveň však nic nezanedbává a na případné chybky upozorní. Oceňuji i naprosto perfektní komunikaci přes e-mail, kdy mi paní doktorka na můj zděšený dotaz odpověděla dokonce i o Vánocích. Děkuji! :)

Byla jsem se svými dvěma dětmi na vyšetření přístrojem Plusoptix minulý týden u paní dr. Nováčkové. Kladné reference nelhaly, paní doktorka je vskutku příjemná, laskavá a vyšetření proběhlo naprosto profesionálně. Ani nám nevadí, že to máme k ní na Žižkov přes celou Prahu. Paní doktorku mohu doporučit, je vidět, že svou práci dělá opravdu ráda.

Paní doktorka je velmi pečlivá, nic nezanedbá. Je vidět, že má svoji práci ráda. Mohu posoudit jen co se týče poradny pro novorozence (z důvodu stěhování jsem musela po půl roce změnit lékaře). Ochotně poradí i přes e-mail, nemusíte tedy chodit do ordinace s kdejakým pupínkem (stačí zaslat fotku a hned je doporučeno řešení). Podrobně vysvětlí nutnost a výhody všech možných očkování. Jediná nevýhoda jsou poměrně dlouhé čekací doby v poradně, i když jste objednáni (má hodně miminek). Mě osobně nevyhovuje budova polikliniky jako taková - velmi vysoká koncentrace lidí a když se čeká na chodbě s miminkem (někdy není místo v čekárně, je maličká pro x kočárků), tak na něj může někdo něco naprskat.

Paní doktorka je jednoduše skvělá. Kromě toho, jak ochotná je v ordinaci, běžně komunikuje i emailem, a to i mimo ordinační hodiny a o víkendech. Rozvádíme se s otcem mého syna, který mě týral psychicky i fyzicky, a to v přítomnosti dítěte. Syn k němu nechce chodit, při předávání hrozně křičí, sociální pracovnice to považuje za běžnou věc. Paní doktorka mi nabídla účast při předání jako svědek zpovzdálí. Strávila u nás hodinu před předáním hrou se synem, potom celé předávací drama sledovala, následně jsme celou situaci probraly. Že za to naprosto nic nechtěla, mne mrzelo, neboť jsem jí čas a ochotu chtěla nějak kompenzovat. Takový přístup jsem doposud nikdy nezažila.

Velmi ochotná doktorka, vždy poradí a pomůže, jde vyjít vstříc. :-) S malou jsme velmi spokojené. Za nic by jsme ji nevyměnily.