CENTUM ZDRAVÍ SMÍCHOV

Dentální hygiena je nejen mou prací, ale i mým koníčkem. Nedílnou součástí ošetření v ordinaci je také podrobné vysvětlení péče o Vaše zuby. Jelikož ...

• dentální hygiena

Umístění: CENTUM ZDRAVÍ SMÍCHOV dentální hygiena

Perfektní přístup a dokonalá práce kterou jsem ocenil nejenom já ale také můj zubař. Chodím pravidelně a mohu jen doporučit :-)

Umístění: CENTUM ZDRAVÍ SMÍCHOV dentální hygiena

Tereza má opravdu velmi profesionální přístup, chodíme k ní s přítelem už několik let a ráda ji doporučuji všem přátelům a známým. Její ošetření je vždy bezbolestné, precizní a následnou péči o zuby mi pak znovu s trpělivostí vysvětlí. Prostřední ordinace je čisté a příjemné. Vždy jdu přesně na čas a nečekám.

Umístění: CENTUM ZDRAVÍ SMÍCHOV dentální hygiena

Tereza je velmi sympatická a milá. Její ošetření bylo téměř bezbolestné, pracuje opravdu s citem a precizně. Po ošetření mi stručně a jasně vysvětlila, jak se mám o své zuby starat. Určitě její péči mohu doporučit!

Umístění: CENTUM ZDRAVÍ SMÍCHOV dentální hygiena

Ordinaci jsem navštívil již 3x, a pokaždé maximální spokojenost. Velmi milá slečna, která nejen skvěle vyčistila mé zuby, ale také vysvětlila, a dokonce ukázala, jak o ně pečovat.

Umístění: CENTUM ZDRAVÍ SMÍCHOV dentální hygiena

Chodím pravidelně už několik let i s manželem. Perfektní péče i přístup! Mužů doporučit i pro pacienty s obavami:)