Psycholog, Terapeut Více

Konzultace online

Nejčastěji hledané služby

Online & telefonické konzultace

"Vše, s čím se nesrovnáme sami v sobě, střetneme jako osud." C. G. Jung

Mé doprovázení je podporou obnovení harmonie ve vnitřním (psych...

Našla jsem Terezku úplně náhodně zde na znamylekar, predtim jsem již zkoušela asi 4 terapeutky a nebyla jsem spokojená, už jsem byla trochu skeptická, ale recenze Terezky tady na stránce mě přesvědčili tomu dát šanci. No zírala jsem! Naprosto skvělá terapie i přesto, že máme terapii po telefonu, je to mnohem účinnější a přínosnější pro můj život než všechny terapie co jsem absolvovala byť i osobně.

Nemám moc slov. Je potřeba to zažít. Terezka se vždy nacítí na danou situaci, problém a popíše to ještě lépe, než bych to zvládla já. Už v průběhu terapie se vše uvolňuje. Zlepšil se nám vztah s dcerou, s partnerem, můj vztah sama k sobě. Na terapie chodím pravidelně a začal i manžel a i on je nadšený, jak mu to pomáhá. Děkujeme

Milá Kláro!

Děkuji za Vaši reakci :-) spolupráce na dálku mě skutečně baví, chápu počáteční obavy neb i já jsem si říkala - teď už před více než rokem - jak moc mi aspekty osobního setkání budou při spolupráci chybět, ale musím říct, že i pro mě je velmi výživné ponoření sám do sebe, do příběhu, i do naslouchání druhému, které člověk zažije pokud pracuje pouze hlasem. Shledávám, že pokud si lidé na "druhém konci linky" zajistí dostatečné soukromí, byť třeba v autě na klidném místě :-) hloubka setkání se sebou může být při tomto způsobu práce skutečně výjimečná.

Děkuji za vaše milá slova, můj "jemnocit" se piloval mnoho let a nadále se piluje... je mi potěšením i ctí, když je k užitku i druhým. Obzvláště, když mám možnost pozorovat takové rapidní změny směrem k harmonii jako u vás, avšak to se u otevřených lidí plných ochoty ke změně, jako jste vy i váš manžel děje hladce :-)

Děkuji že mohu být přínosem k větší harmonii a úspěchu ve vašich životech a těším se na další výživná setkání!

Umístění: PSYCHOLOG PRO DUŠI Jiný

Terapii jsem vyhledala s tím, že svým emocím rozumím a jen je potřebuji zpracovat. Z první návštěvy jsem ale odcházela s úplně odlišnými pocity. Přišla jsem s předem nastaveným logickým mindsetem a narazila na fakt, že se svými emocemi nejsem v kontaktu. Tereza Černohousová mi pomohla si uvědomit, že snažit se emocím porozumět není to samé, jako je opravdu procítit a navedla mě na cestu, jak být lépe v kontaktu sama se sebou a jak se vyrovnat s pocity nakupenými z minulosti.
Ačkoliv jsem přišla s očekáváním úplně jiného přístupu, tohle bylo přesně to, co jsem potřebovala a nesmírně za to děkuju. Otevřelo mi to spoustu možností a cestu k uzdravení. A i když momentálně na další návštěvy nepřicházím, vzpomínám na ně v tom nejlepším a je velká možnost, že se zase vrátím.

Milá Kateřino,
děkuji za vaše upřímná a otevřená slova. Vždy vítám, když za mnou pro spolupráci přichází lidé, kteří zůstávají sami sobě nejvyšší autoritou, neboť pak v naší interakci mohou nalézt tu pravou inspiraci pro svou vlastní cestu. Pokud tento kontakt probíhá od srdce k srdci, stává se cestou společnou, pozvedávající a povznášející oba.
Těší mě, že jsme měly možnost kus takové cesty společně ujít. Kdykoliv jste srdečně vítána, pro kratší či delší vstup, s jakoukoliv potřebou. Přeji štěstí a lehkost na vaší cestě a těším se na možná budoucí setkání.

Umístění: PSYCHOLOG PRO DUŠI

Paní Terezu můžu jenom doporučit. Velmi mi pomáhá na mojí cestě k uzdravení duše po prožité traumatické události v dětství. Škoda, že jsem na ni nenarazila již dříve, ale jak říká Tereza, vše má svůj čas. Ještě mám před sebou dlouhou cestu, ale poprvé v životě cítím pevnou půdu pod nohama a věřím, že moje uzdravení je už jenom otázkou času. Díky!

Milá Zuzko,

děkuji za vaši reakci! Je mi ctí vás provázet vaším procesem, s láskou sleduji, jak si postupně dávkujete změnu v tak citlivém tématu, dovolujete si propouštět staré, objevovat nové a ještě navíc laskavost sama k sobě v tomto procesu. Je to krásné :-) a ještě jednou, je mi ctí, být doprovodem a "světluškou" na vaší cestě. Těším se na viděnou a pěkné dny, T.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: PSYCHOLOG PRO DUŠI Konzultace online

Dobrý den, ráda bych poděkovala. Díky Mgr. Černohousové jsme přes zoom dokázali alespoň trochu zhojit rány na duši. Mobil, aplikace zoom a mnoho kilometrů nebylo problémem. Protože empatie, laskavost, pochopení není na stolku vedle křesla na kterém ležíte ale v člověku a jeho síle ji poslat dál. Děkuji.

Milá Maruško,

děkuji za vaši reakci. Sezení s vámi mám v živé paměti, pro mě bylo fascinující, jak hluboko a koncentrovaně bylo možné pracovat i v jednohodinové konzultaci. Vaše nasazení bylo úplné. Děkuji :-) velmi milé pro mě byla i skutečnost, že se jednalo o opětovné setkání po letech. Ať se vám daří Maruško a jste vítaná :-)

Vzhledem k současným opatřením proběhla naše první konzultace s Terezou online a i přesto, že jsem byla zpočátku k této formě prvního setkání skeptická, vůbec to nevadilo a vše proběhlo skvěle. Díky.

Milá Andreo,

děkuji za Vaši reakci. Též mě těší, jak hladce a příjemně online konzultace probíhají. Zdravím vás srdečně,

Tereza

Oceňuji, že jsme mohli sezení absolvovat on-line v pohodlí domácího gauče a bez ztraceného času cestováním. Celé setkání proběhlo nerušeně a bylo pro mě velmi komfortní.

Mgr. Tereza Černohousová

Dobrý den, děkuji za vaše vyjádření :-) ještě doplním, že se jednalo o párovou konzultaci a i pro mě bylo velmi příjemné se s vámi touto cestou setkat. Děkuji za spolupráci a srdečně zdravím, Tereza

Umístění: PSYCHOLOG PRO DUŠI Konzultace online

Absolvovala som niekoľkokrát online aj telefonické sedenie a po každej skúsenosti som sa cítila tak dobre (možno aj lepšie), ako po osobnom stretnutí. Paní Černohousová je skvelá terapeutka a mám k nej ako k odborníčke, ale aj ako k človeku 100% dôveru a úctu. Od kedy sa pravidelne stretávame, rozmýšľam nad niektorými vecami inak, cítim, že s niekoľkými svojimi problémami som do značnej miery pohla a naše spoločné rozhovory mi naozaj pomáhajú. Odporúčam všetkým, ktorí si nevedia rady, cítia sa stratení. Verím, že už po jednom rozhovore ucítite úľavu, podobne ako som to mala ja.

Mgr. Tereza Černohousová

Milá Natálko, děkuji za váš názor. Těší mě, že mohu být u vašeho vývoje a když je třeba, poskytnout inspiraci a provázení. Dívala jsem se, že naše společná cesta běží již více než dva a půl roku. Děkuji za vaši důvěru a inspiraci - naše telefonické konzultace z doby karantény mi přinesly impuls k tomu nabídnout terapii a konzultace též venku v přírodě, a to zcela jistě zrealizuji. I já mám naše setkávání v úctě. Těším se na příště a zdravím vás srdečně, Tereza

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: PSYCHOLOG PRO DUŠI Konzultace online

Terezu osobně navštěvuji již několik měsíců. Před pár dny proběhla moje první terapie po telefonu. Po několika minutách mi ani nepřišlo, že mluvíme na dálku a že mě Tereza nevidí. Tereza jako vždy přesně vystihla, jak se cítím a které z témat mě trápí nejvíc a potřebuji ho pomoct zpracovat a rozklíčovat. Tereza mi svými zkušenostmi, znalostmi a empatií pomáhá najít způsob, jak srovnat a vyházet nepořádek, který v sobě mám. Na Tereze si vážím toho, že dokáže vystihnout podstatu, kterou sdělí jasně, i když to není vždy příjemné, ale najednou mohu o problému přemýšlet jinak. Je skvělá v tom, že chce opravdu pomoci. Nabízí mi metody na míru pro domácí práci a je fakt, že fungují. Bude to ještě dlouhá cesta a moc děkuji, že mě provází právě Tereza. Neměnila bych. Sama bych to nezvládla.

Milá Káťo,
děkuji za vaši recenzi ❤ Ctím si vaší odvahy nahlížet nepříjemné aspekty v životě a odvahu se jimi zabývat a propouštět je. Spolupráce s vámi je skutečně hluboká a intenzivní, díky vaší ochotě a síle. Obě přispíváme k dobrému výsledku ❤ procesy transformace probíhají v samotném člověku, můj příspěvek je takovým mazivem :-) Velmi mě těší, jak spolupráce s vámi probíhá a jaké vnitřní proměny můžete zažívat. Děkuji za možnost být u toho. Srdečně vás zdravím a na viděnou, Tereza

Měl jsem naplánované setkání, ale z důvodu karantény jej nebylo možné realizovat. Rozhodl jsem se vyzkoušet online rozhovor, i když jsem nevědel, co přesně čekat. Měl jsem lehké obavy z toho, zda lze vůbec dělat takové setkání online.
Výsledek mě neskutečně překvapil - cítil jsem se naprosto komfortně a bez nejmenších problému proběhlo dvou hodinové sezení. Byl jsem překvapen, že i přes "obrazovku" jsem získal neskutečně trefné vhledy, uvědomění si dalších věcí ke zlepšení a notnou dávku pozitivní energie.
Bylo to super, příště už vím, že není důvod váhat. Díky moc !

Mgr. Tereza Černohousová

Milý Martine, děkuji za vaše vyjádření :-) ano náš první online šel skutečně hluboko :-) těší mě, že jsem od té doby již měla možnost slyšet též jak hojně jste sklízel jeho plody. Doufám, že se vám (všem) dobře daří a kdykoli byste cítil potřebu inspirace či podpory, jste srdečně vítán. Zdravím vás a přeji pěkné dny, Tereza

Umístění: PSYCHOLOG PRO DUŠI Konzultace online

Dnes jsem absolvovala první konzultaci a mohu všem s čistým svědomím doporučit. Pozitivní účinky, uvolnění, pochopení spousty věcí....ihned :-) Paní Terezka je opravdu člověk na svém místě, empatická, lidská, chápající, vstřícná. Můžete s ní mluvit o traumatech i běžných, obyčejných věcech. Poskytuje náhled na situaci a pomáhá se v ní vyznat. Zajímavý pohled do duše, jiný a komplexnější přístup než u většiny psychologů. Na cenu(která podle mě určitě není přehnaná) se nedívejte a jděte do toho. Někomu je možná líto platit za sezení, mně už tedy v žádném případě. Uvědomila jsem si, že když jdu jen tak kolem obchodu a koupím si boty třeba za 3 tisíce, vůbec nad tím nepřemýšlím a přijde mi to normální. Materiální stránka by ale neměla vždy obsazovat první místo, toto je INVESTICE DO SEBE SAMA, KTERÁ SE OPRAVDU MNOHONÁSOBNĚ VYPLATÍ!!!! :-) Já budu určitě pokračovat a už nyní se těším na další setkání...brzy :-) Moc Vám děkuji.

Mgr. Tereza Černohousová

Milá Martinko, děkuji za vaše vyjádření. Také vnímám svou práci jako komplexní a poměrně hlubokou, někdy však cítím, že je užitečné setrvat v jednoduchosti. Velmi mě těší váš zážitek. Též jsem ve svém životě mnoho nainvestovala do sebe. Můj život se tím velmi proměnil a také jedině díky tomu mohu nyní poskytovat, co nabízím. Jste velmi vítaná Martinko. Ať se vám krásně daří a na viděnou, Tereza