Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresy (2)

PSYCHOLOG PRO DUŠI
Pernerova 293/11, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

O mně

"Vše, s čím se nesrovnáme sami v sobě, střetneme jako osud." C. G. Jung

Psychologie je původem svého názvu naukou o duši. Mé doprovázen...

Více

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: PSYCHOLOG PRO DUŠI Jiný

Terapii jsem vyhledala s tím, že svým emocím rozumím a jen je potřebuji zpracovat. Z první návštěvy jsem ale odcházela s úplně odlišnými pocity. Přišla jsem s předem nastaveným logickým mindsetem a narazila na fakt, že se svými emocemi nejsem v kontaktu. Tereza Černohousová mi pomohla si uvědomit, že snažit se emocím porozumět není to samé, jako je opravdu procítit a navedla mě na cestu, jak být lépe v kontaktu sama se sebou a jak se vyrovnat s pocity nakupenými z minulosti.
Ačkoliv jsem přišla s očekáváním úplně jiného přístupu, tohle bylo přesně to, co jsem potřebovala a nesmírně za to děkuju. Otevřelo mi to spoustu možností a cestu k uzdravení. A i když momentálně na další návštěvy nepřicházím, vzpomínám na ně v tom nejlepším a je velká možnost, že se zase vrátím.

Mgr. Tereza Černohousová

Milá Kateřino,
děkuji za vaše upřímná a otevřená slova. Vždy vítám, když za mnou pro spolupráci přichází lidé, kteří zůstávají sami sobě nejvyšší autoritou, neboť pak v naší interakci mohou nalézt tu pravou inspiraci pro svou vlastní cestu. Pokud tento kontakt probíhá od srdce k srdci, stává se cestou společnou, pozvedávající a povznášející oba.
Těší mě, že jsme měly možnost kus takové cesty společně ujít. Kdykoliv jste srdečně vítána, pro kratší či delší vstup, s jakoukoliv potřebou. Přeji štěstí a lehkost na vaší cestě a těším se na možná budoucí setkání.
Tereza

Z
Ověřený profil
Umístění: PSYCHOLOG PRO DUŠI

Paní Terezu můžu jenom doporučit. Velmi mi pomáhá na mojí cestě k uzdravení duše po prožité traumatické události v dětství. Škoda, že jsem na ni nenarazila již dříve, ale jak říká Tereza, vše má svůj čas. Ještě mám před sebou dlouhou cestu, ale poprvé v životě cítím pevnou půdu pod nohama a věřím, že moje uzdravení je už jenom otázkou času. Díky!

Mgr. Tereza Černohousová

Milá Zuzko,

děkuji za vaši reakci! Je mi ctí vás provázet vaším procesem, s láskou sleduji, jak si postupně dávkujete změnu v tak citlivém tématu, dovolujete si propouštět staré, objevovat nové a ještě navíc laskavost sama k sobě v tomto procesu. Je to krásné :-) a ještě jednou, je mi ctí, být doprovodem a "světluškou" na vaší cestě. Těším se na viděnou a pěkné dny, T.

M
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: PSYCHOLOG PRO DUŠI Konzultace online

Dobrý den, ráda bych poděkovala. Díky Mgr. Černohousové jsme přes zoom dokázali alespoň trochu zhojit rány na duši. Mobil, aplikace zoom a mnoho kilometrů nebylo problémem. Protože empatie, laskavost, pochopení není na stolku vedle křesla na kterém ležíte ale v člověku a jeho síle ji poslat dál. Děkuji.

Mgr. Tereza Černohousová

Milá Maruško,

děkuji za vaši reakci. Sezení s vámi mám v živé paměti, pro mě bylo fascinující, jak hluboko a koncentrovaně bylo možné pracovat i v jednohodinové konzultaci. Vaše nasazení bylo úplné. Děkuji :-) velmi milé pro mě byla i skutečnost, že se jednalo o opětovné setkání po letech. Ať se vám daří Maruško a jste vítaná :-)

A
Umístění: jiné místo Jiný

Vzhledem k současným opatřením proběhla naše první konzultace s Terezou online a i přesto, že jsem byla zpočátku k této formě prvního setkání skeptická, vůbec to nevadilo a vše proběhlo skvěle. Díky.

Mgr. Tereza Černohousová

Milá Andreo,

děkuji za Vaši reakci. Též mě těší, jak hladce a příjemně online konzultace probíhají. Zdravím vás srdečně,

Tereza

O
Umístění: jiné místo Jiný

Oceňuji, že jsme mohli sezení absolvovat on-line v pohodlí domácího gauče a bez ztraceného času cestováním. Celé setkání proběhlo nerušeně a bylo pro mě velmi komfortní.

Mgr. Tereza Černohousová

Dobrý den, děkuji za vaše vyjádření :-) ještě doplním, že se jednalo o párovou konzultaci a i pro mě bylo velmi příjemné se s vámi touto cestou setkat. Děkuji za spolupráci a srdečně zdravím, Tereza

N
Ověřený profil
Umístění: PSYCHOLOG PRO DUŠI Konzultace online

Absolvovala som niekoľkokrát online aj telefonické sedenie a po každej skúsenosti som sa cítila tak dobre (možno aj lepšie), ako po osobnom stretnutí. Paní Černohousová je skvelá terapeutka a mám k nej ako k odborníčke, ale aj ako k človeku 100% dôveru a úctu. Od kedy sa pravidelne stretávame, rozmýšľam nad niektorými vecami inak, cítim, že s niekoľkými svojimi problémami som do značnej miery pohla a naše spoločné rozhovory mi naozaj pomáhajú. Odporúčam všetkým, ktorí si nevedia rady, cítia sa stratení. Verím, že už po jednom rozhovore ucítite úľavu, podobne ako som to mala ja.

Mgr. Tereza Černohousová

Milá Natálko, děkuji za váš názor. Těší mě, že mohu být u vašeho vývoje a když je třeba, poskytnout inspiraci a provázení. Dívala jsem se, že naše společná cesta běží již více než dva a půl roku. Děkuji za vaši důvěru a inspiraci - naše telefonické konzultace z doby karantény mi přinesly impuls k tomu nabídnout terapii a konzultace též venku v přírodě, a to zcela jistě zrealizuji. I já mám naše setkávání v úctě. Těším se na příště a zdravím vás srdečně, Tereza

K
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: PSYCHOLOG PRO DUŠI Konzultace online

Terezu osobně navštěvuji již několik měsíců. Před pár dny proběhla moje první terapie po telefonu. Po několika minutách mi ani nepřišlo, že mluvíme na dálku a že mě Tereza nevidí. Tereza jako vždy přesně vystihla, jak se cítím a které z témat mě trápí nejvíc a potřebuji ho pomoct zpracovat a rozklíčovat. Tereza mi svými zkušenostmi, znalostmi a empatií pomáhá najít způsob, jak srovnat a vyházet nepořádek, který v sobě mám. Na Tereze si vážím toho, že dokáže vystihnout podstatu, kterou sdělí jasně, i když to není vždy příjemné, ale najednou mohu o problému přemýšlet jinak. Je skvělá v tom, že chce opravdu pomoci. Nabízí mi metody na míru pro domácí práci a je fakt, že fungují. Bude to ještě dlouhá cesta a moc děkuji, že mě provází právě Tereza. Neměnila bych. Sama bych to nezvládla.

Mgr. Tereza Černohousová

Milá Káťo,
děkuji za vaši recenzi ❤ Ctím si vaší odvahy nahlížet nepříjemné aspekty v životě a odvahu se jimi zabývat a propouštět je. Spolupráce s vámi je skutečně hluboká a intenzivní, díky vaší ochotě a síle. Obě přispíváme k dobrému výsledku ❤ procesy transformace probíhají v samotném člověku, můj příspěvek je takovým mazivem :-) Velmi mě těší, jak spolupráce s vámi probíhá a jaké vnitřní proměny můžete zažívat. Děkuji za možnost být u toho. Srdečně vás zdravím a na viděnou, Tereza

M
Umístění: jiné místo Jiný

Měl jsem naplánované setkání, ale z důvodu karantény jej nebylo možné realizovat. Rozhodl jsem se vyzkoušet online rozhovor, i když jsem nevědel, co přesně čekat. Měl jsem lehké obavy z toho, zda lze vůbec dělat takové setkání online.
Výsledek mě neskutečně překvapil - cítil jsem se naprosto komfortně a bez nejmenších problému proběhlo dvou hodinové sezení. Byl jsem překvapen, že i přes "obrazovku" jsem získal neskutečně trefné vhledy, uvědomění si dalších věcí ke zlepšení a notnou dávku pozitivní energie.
Bylo to super, příště už vím, že není důvod váhat. Díky moc !

Mgr. Tereza Černohousová

Milý Martine, děkuji za vaše vyjádření :-) ano náš první online šel skutečně hluboko :-) těší mě, že jsem od té doby již měla možnost slyšet též jak hojně jste sklízel jeho plody. Doufám, že se vám (všem) dobře daří a kdykoli byste cítil potřebu inspirace či podpory, jste srdečně vítán. Zdravím vás a přeji pěkné dny, Tereza

M
Ověřený profil
Umístění: PSYCHOLOG PRO DUŠI Konzultace online

Dnes jsem absolvovala první konzultaci a mohu všem s čistým svědomím doporučit. Pozitivní účinky, uvolnění, pochopení spousty věcí....ihned :-) Paní Terezka je opravdu člověk na svém místě, empatická, lidská, chápající, vstřícná. Můžete s ní mluvit o traumatech i běžných, obyčejných věcech. Poskytuje náhled na situaci a pomáhá se v ní vyznat. Zajímavý pohled do duše, jiný a komplexnější přístup než u většiny psychologů. Na cenu(která podle mě určitě není přehnaná) se nedívejte a jděte do toho. Někomu je možná líto platit za sezení, mně už tedy v žádném případě. Uvědomila jsem si, že když jdu jen tak kolem obchodu a koupím si boty třeba za 3 tisíce, vůbec nad tím nepřemýšlím a přijde mi to normální. Materiální stránka by ale neměla vždy obsazovat první místo, toto je INVESTICE DO SEBE SAMA, KTERÁ SE OPRAVDU MNOHONÁSOBNĚ VYPLATÍ!!!! :-) Já budu určitě pokračovat a už nyní se těším na další setkání...brzy :-) Moc Vám děkuji.

Mgr. Tereza Černohousová

Milá Martinko, děkuji za vaše vyjádření. Také vnímám svou práci jako komplexní a poměrně hlubokou, někdy však cítím, že je užitečné setrvat v jednoduchosti. Velmi mě těší váš zážitek. Též jsem ve svém životě mnoho nainvestovala do sebe. Můj život se tím velmi proměnil a také jedině díky tomu mohu nyní poskytovat, co nabízím. Jste velmi vítaná Martinko. Ať se vám krásně daří a na viděnou, Tereza

I
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: jiné místo Jiný

..... právě jsem absolvovala online sezení s Terezkou, kvalitou srovnatelné jako při přímém kontaktu. Sezení s Terezkou je vždycky bez negativních vedlejších účinků ..... dokáže srozumitelně vysvětlit složité pochody v lidské duši.
S úctou. Irena

Mgr. Tereza Černohousová

Moje milá, děkuji za vaše hodnocení. Naše poslední sezení bylo skutečně fantastické... cítila jsem tak velkou radost z uskutečněných změn. Kéž nadále pracují pro Vaši cestu životem beze strachu ❤ Srdečně zdravím, T.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

"Vše, s čím se nesrovnáme sami v sobě, střetneme jako osud." C. G. Jung

Psychologie je původem svého názvu naukou o duši. Mé doprovázen...

Více

Související vyhledávání