Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Vážení a milí,
k online sezením nejraději používám aplikaci Zoom. Její použití je velmi jednoduché - na email vám pošlu link, který vás kliknutím přenese do speciální virtuální místnosti. Je možné jej použít i z mobilu, tam je třeba aplikaci prvně nainstalovat. Pokud si to budete přát, můžeme se spojit také přes Skype nebo WhatsApp, nicméně tyto aplikace nemají tak dobře zabezpečený datový tok (internetové soukromí). V poslední době mám také opakovanou zkušenost s konzultacemi a terapiemi pouze po telefonu, s klienty, kteří nemají doma nebo v práci dostatečné soukromí pro videohovor. Opakovaná zkušenost mi ukázala, že hloubku a kvalitu terapie neurčuje prostředek komunikace, ale otevřenost a nastavení obou zúčastněných stran. Nejdůležitější tedy je, abyste se ve svém prostředí cítili skutečně bezpečně a mohli se otevřít. Srdečně vás zdravím, jste vítaní. Tereza

Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit své lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

Na Příkopě 17, Praha 1, Praha
PSYCHOLOG PRO DUŠI

Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost, Bankovní převod, + 1 Více

Consulting/therapy in english (90 min) • 1 500 Kč

Konzultace/terapie online • 1 400 Kč +3 Více

Konzultace/terapie osobně • 1 500 Kč

Párová konzultace/terapie online • 2 400 Kč

Párová konzultace/terapie osobně • 2 500 Kč

Aktuálně nabízím prostor pro spolupráci i s nově příchozími lidmi, jste vítaní. Objednání preferuji telefonicky nebo sms ), možno i emailem (tereza@ps...

• Trauma

Znalost jazyků

Angličtina

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Consulting/therapy in english (90 min)

1 500 Kč

2 400 Kč

Párová konzultace/terapie osobně

2 500 Kč

Umístění: jiné místo Jiný

Vzhledem k současným opatřením proběhla naše první konzultace s Terezou online a i přesto, že jsem byla zpočátku k této formě prvního setkání skeptická, vůbec to nevadilo a vše proběhlo skvěle. Díky.

Milá Andreo,

děkuji za Vaši reakci. Též mě těší, jak hladce a příjemně online konzultace probíhají. Zdravím vás srdečně,

Tereza

O
Umístění: jiné místo Jiný

Oceňuji, že jsme mohli sezení absolvovat on-line v pohodlí domácího gauče a bez ztraceného času cestováním. Celé setkání proběhlo nerušeně a bylo pro mě velmi komfortní.

Mgr. Tereza Černohousová

Dobrý den, děkuji za vaše vyjádření :-) ještě doplním, že se jednalo o párovou konzultaci a i pro mě bylo velmi příjemné se s vámi touto cestou setkat. Děkuji za spolupráci a srdečně zdravím, Tereza

Umístění: PSYCHOLOG PRO DUŠI konzultace online

Absolvovala som niekoľkokrát online aj telefonické sedenie a po každej skúsenosti som sa cítila tak dobre (možno aj lepšie), ako po osobnom stretnutí. Paní Černohousová je skvelá terapeutka a mám k nej ako k odborníčke, ale aj ako k človeku 100% dôveru a úctu. Od kedy sa pravidelne stretávame, rozmýšľam nad niektorými vecami inak, cítim, že s niekoľkými svojimi problémami som do značnej miery pohla a naše spoločné rozhovory mi naozaj pomáhajú. Odporúčam všetkým, ktorí si nevedia rady, cítia sa stratení. Verím, že už po jednom rozhovore ucítite úľavu, podobne ako som to mala ja.

Mgr. Tereza Černohousová

Milá Natálko, děkuji za váš názor. Těší mě, že mohu být u vašeho vývoje a když je třeba, poskytnout inspiraci a provázení. Dívala jsem se, že naše společná cesta běží již více než dva a půl roku. Děkuji za vaši důvěru a inspiraci - naše telefonické konzultace z doby karantény mi přinesly impuls k tomu nabídnout terapii a konzultace též venku v přírodě, a to zcela jistě zrealizuji. I já mám naše setkávání v úctě. Těším se na příště a zdravím vás srdečně, Tereza

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: PSYCHOLOG PRO DUŠI konzultace online

Terezu osobně navštěvuji již několik měsíců. Před pár dny proběhla moje první terapie po telefonu. Po několika minutách mi ani nepřišlo, že mluvíme na dálku a že mě Tereza nevidí. Tereza jako vždy přesně vystihla, jak se cítím a které z témat mě trápí nejvíc a potřebuji ho pomoct zpracovat a rozklíčovat. Tereza mi svými zkušenostmi, znalostmi a empatií pomáhá najít způsob, jak srovnat a vyházet nepořádek, který v sobě mám. Na Tereze si vážím toho, že dokáže vystihnout podstatu, kterou sdělí jasně, i když to není vždy příjemné, ale najednou mohu o problému přemýšlet jinak. Je skvělá v tom, že chce opravdu pomoci. Nabízí mi metody na míru pro domácí práci a je fakt, že fungují. Bude to ještě dlouhá cesta a moc děkuji, že mě provází právě Tereza. Neměnila bych. Sama bych to nezvládla.

Milá Káťo,
děkuji za vaši recenzi ❤ Ctím si vaší odvahy nahlížet nepříjemné aspekty v životě a odvahu se jimi zabývat a propouštět je. Spolupráce s vámi je skutečně hluboká a intenzivní, díky vaší ochotě a síle. Obě přispíváme k dobrému výsledku ❤ procesy transformace probíhají v samotném člověku, můj příspěvek je takovým mazivem :-) Velmi mě těší, jak spolupráce s vámi probíhá a jaké vnitřní proměny můžete zažívat. Děkuji za možnost být u toho. Srdečně vás zdravím a na viděnou, Tereza

Umístění: jiné místo Jiný

Měl jsem naplánované setkání, ale z důvodu karantény jej nebylo možné realizovat. Rozhodl jsem se vyzkoušet online rozhovor, i když jsem nevědel, co přesně čekat. Měl jsem lehké obavy z toho, zda lze vůbec dělat takové setkání online.
Výsledek mě neskutečně překvapil - cítil jsem se naprosto komfortně a bez nejmenších problému proběhlo dvou hodinové sezení. Byl jsem překvapen, že i přes "obrazovku" jsem získal neskutečně trefné vhledy, uvědomění si dalších věcí ke zlepšení a notnou dávku pozitivní energie.
Bylo to super, příště už vím, že není důvod váhat. Díky moc !

Mgr. Tereza Černohousová

Milý Martine, děkuji za vaše vyjádření :-) ano náš první online šel skutečně hluboko :-) těší mě, že jsem od té doby již měla možnost slyšet též jak hojně jste sklízel jeho plody. Doufám, že se vám (všem) dobře daří a kdykoli byste cítil potřebu inspirace či podpory, jste srdečně vítán. Zdravím vás a přeji pěkné dny, Tereza

Umístění: PSYCHOLOG PRO DUŠI konzultace online

Dnes jsem absolvovala první konzultaci a mohu všem s čistým svědomím doporučit. Pozitivní účinky, uvolnění, pochopení spousty věcí....ihned :-) Paní Terezka je opravdu člověk na svém místě, empatická, lidská, chápající, vstřícná. Můžete s ní mluvit o traumatech i běžných, obyčejných věcech. Poskytuje náhled na situaci a pomáhá se v ní vyznat. Zajímavý pohled do duše, jiný a komplexnější přístup než u většiny psychologů. Na cenu(která podle mě určitě není přehnaná) se nedívejte a jděte do toho. Někomu je možná líto platit za sezení, mně už tedy v žádném případě. Uvědomila jsem si, že když jdu jen tak kolem obchodu a koupím si boty třeba za 3 tisíce, vůbec nad tím nepřemýšlím a přijde mi to normální. Materiální stránka by ale neměla vždy obsazovat první místo, toto je INVESTICE DO SEBE SAMA, KTERÁ SE OPRAVDU MNOHONÁSOBNĚ VYPLATÍ!!!! :-) Já budu určitě pokračovat a už nyní se těším na další setkání...brzy :-) Moc Vám děkuji.

Mgr. Tereza Černohousová

Milá Martinko, děkuji za vaše vyjádření. Také vnímám svou práci jako komplexní a poměrně hlubokou, někdy však cítím, že je užitečné setrvat v jednoduchosti. Velmi mě těší váš zážitek. Též jsem ve svém životě mnoho nainvestovala do sebe. Můj život se tím velmi proměnil a také jedině díky tomu mohu nyní poskytovat, co nabízím. Jste velmi vítaná Martinko. Ať se vám krásně daří a na viděnou, Tereza

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: jiné místo Jiný

..... právě jsem absolvovala online sezení s Terezkou, kvalitou srovnatelné jako při přímém kontaktu. Sezení s Terezkou je vždycky bez negativních vedlejších účinků ..... dokáže srozumitelně vysvětlit složité pochody v lidské duši.
S úctou. Irena

Mgr. Tereza Černohousová

Moje milá, děkuji za vaše hodnocení. Naše poslední sezení bylo skutečně fantastické... cítila jsem tak velkou radost z uskutečněných změn. Kéž nadále pracují pro Vaši cestu životem beze strachu ❤ Srdečně zdravím, T.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: jiné místo Jiný

S Terkou spolupracuji už několik let a vždy od ní odcházím s pocitem, že mi sezení pomohlo nebo dalo něco nové a pozitivního do života. Ovšem až dnes, jsme kvůli současné situaci museli poprvé vyzkoušet online sezení. Osobně říkám, že sem byl nejdříve trochu skeptický a nevěděl co od toho očekávat a zda to bude stejně kvalitní jako face-to-face, ale ve výsledku ve mě vcelku rychle převládl pocit toho, že každé sezení tváří v tvář je pro mě přínosem, tak proč nezkusit i tuto formu online sezení. No musím říct, že sem nad míru spokojen a daleko to předčilo moje očekávání a to i přes to, že vím, co od sezení s Terkou obvykle očekávat. :)

Upřímně říkám, že si umím představit mít tyto online sezení i za "normální" situace. Zaprvé efektivita času a za druhé už nyní vím, že se tím naše práce nikterak neznehodnotí (po hovoru budete mít pocit, jako když odcházíte z face-to-face sezení), ale je pořád stejně kvalitní a přínosná. Doporučuji všem kdo váhají či nevědí, zda online sezení zkusit. :)

Umístění: PSYCHOLOG PRO DUŠI

Absolvovala som online sedenie cez skype a som príjemne prekvapená tým, že účinok online terapie sa nijako neodlišuje od tej naživo.
Návštevy pani Černohousovej sú pre mňa vždy liečivou cestou do môjho vnútra a ich pôsobenie mi hmatateľne mení život k lepšiemu.
Na prístupe p. Černohousovej si obzvlášť vážim toho, že ma vedie k tomu aby som sa sama naučila lepšie pracovať so svojimi nevedomými vzorcami správania a aby som bola sama k sebe vnímavejšia. Ďakujem za všetky podnety, bezpečný priestor k zdieľaniu a láskavý prístup.

Milá Aničko,
děkuji za vaši zpětnou zprávu. Spolupráce s vámi mě velmi těší. Je mi ctí, že mohu provázet nitrem takovou upřímnou a odvážnou bytost, jakou jste. :-) Činilo mi velkou radost, s jakou lehkostí jste při posledním setkání otevřela takovou hloubku... a ještě navíc při prvním online sezení. Děkuji za vaši odvahu, jsem s vámi ❤ Krásné dny, T.

Umístění: jiné místo Jiný

Absolvovala jsem online skupinu. Byla jsem mírně nervózní, raději komunikuji osobně, kor když se řeší nějaké hlubší téma, ale nakonec to bylo velmi příjemné. Dokonce jsem cítila i podobné "napojení" jako při osobním setkání :) děkuji

Milá Terez,
děkuji srdečně za vaši účast na skupině i za referenci. I pro mě to byla první zkušenost se skupinou vedenou online a byla jsem z toho nadšená! Těší mě, že jsem s vámi tuto zkušenost mohla sdílet. Krásné dny Terez, ať se vám těmito dny proplouvá s lehkostí. ❤

• Trauma
  • Deprese
  • Generalizované úzkostné poruchy

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Filozofická fakulta, jednooborová psychologie
  • PVŠPS, Psychoterapeutická fakulta, dva roky doplňující studium psychoterapie

Stáže

• 2011 - 2015 - Proximity psychologická služba, pod vedením PhDr. Jany Mervartové, psychoterapeutky a soudní znalkyně v oboru psychologie
  • 2014 - 2015 - Krizové centrum Svitavy, práce s lidmi v náročných životních situací a s oběťmi domácího násilí
  • 2009 - 2014 - Dětský domov Dolní Čermná, videotrenér a psycholog, práce s odborným týmem, dětmi i jejich rodinami
Zobrazit více

Znalost jazyků