Paní doktorka může sice působit poněkud odměřeně,ale na mně byla vždy milá,šetrná,ohleduplná a má smysl pro humor.Dokáže poradit,takž za mně body plus.:-)

Když jsem se dověděla, že moje lékařka neordinuje a zastupuje ji MUDr. Jelínková, po přečtení zdejších komentářů jsem zvažovala, že se přeobjednám na jindy. Jsem ráda, že jsem to neudělala - vše proběhlo úplně v pohodě, paní doktorka byla příjemná, věnovala mi dost času, vyslechla, odpověděla, poradila, vyšetření nebylo nijak nepříjemné. Vím, že z jedné návštěvy nemůžu dělat žádné závěry, ale chtěla jsem napsat tento komentář pro ty, kteří by stejně jako já byli vyplašení z negativních hodnocení :)

Je dobra a svedomita. To, ze se hned ke kazdemu nechova kamaradsky, je spise otazka povahy nez nedostatek profesionality. Jsem s ni velmi spokojena.

Musím říct, že ne vždycky jsme byla z paní doktorky nadšená, ale nikdy ne nespokojená. Poté, co jsme se přestěhovala do Prahy, jsem chytla takovou šílenou gynekoložku, že se nedokážu z toho vzpamatovat. Kéž bych mohla pořád chodit k paní doktorce Jelínkové. Ač může někdy působit nepříjemně, je to dobrá a zkušená paní doktorka.

Byla jsem u ni nedavno,a reknu to slovem hruza.....je necitliva a tvari se jako by ji vse na jeji praci vadilo.Ani foto mimi mi nechtela udelat,ze pry to v 8 mesici nejde.A omalem nevim taky nic,ani kolik vazi,meri a jestli je vse v poradku.

Paní doktorka u mne před několika léty neodhalila myom ve velikosti pomeranče.Na preventivní prohlídky jsem docházela pravidelně a i jiné potíže kterými jsem trpěla ukazovaly na tento problém.Celá věc vyšla najevo při operaci slepého střeva..To o odborné stránce.Jinak je to doktorka strohá , nemluví s pacientem,je nepříjemná.. Co se týká vybavení ordinace, tak to je teprve bomba. Když sedí pacientka u sestry tak ta mívá dveře otevřené k doktorce a a odtud má výhled na doktorku v akci. Tady si starost s nějakou diskrétností nedělají.

Byla moje první gynekoložka. U první prohlídky jsem samozřejmě měla určité obavy a strach. Paní doktorka mi to však VŮBEC neulehčila!! "dobrý den, šup na kozu... nashledanou".. Když jsem po určité době chtěla změnit antikoncepční pilulky, že mi ty současné nevyhovují, dívala se na mne jako na hlupáka, který si vymýšlí...Chodila k ní i moje sestra, která měla podobné problémy v těhotenství jako tady píšou ostatní maminky (paní Jelínková nebyla schopna udělat fotku či vyšetření plodové vody)... UŽ NIKDY!

Paní doktorku Jelínkovou za mě nedoporučují.Chodila jsem k ní před 5lety a to jsem hned přišla jako těhotná.Co můžu teď říct -hrůza a děs.Paní doktorka neochotná,neumí být něžná,nepomůže při bolesti,nevyléčí.Měla jsem 17roků co jsem byla těhotná s manželem jsme chtěli udělat video/fotečku našeho miminka a paní doktorka NEBYLA SCHOPNÁ !!Furt nějaké výmluvy.Když jsem přišla na kontrolu s objednáním,tak i přesto že jsem byla objednána na určitou hodinu jsem se dostala bohužel až po HODINĚ na řadu jako TĚHOTNÁ MAMINA JSEM TAM TAK DLOUHO SEDĚLA.Vůbec nechápu proč dává objednávky a nedodržuje to.Když jsem přišla na vyšetření ani jsem se nestačila divit. -PANÍ DOKTORKA:,,tak jak Vám je?" ....odpověděla jsem: ,,docela dobře" -paní doktorka: tak to je fajn (prohmatala břicho) a odpověděla,, vše v pořádku mějte se naschle.“No děs!!!!Žádný ultrazvuk nic...nikdy jsem nešla na plodovku,srdce nic...v porodnici jen koukali a nechápali.No prostě už nikdy!!!!Hrůza opravdu neumí vyšetřit.Po porodu 2roky mě neuměla dát do kupy.Nyní jsem u pany Bošoty a jsem nad míru spokojená.

Vyhovuje mi

Já bych tuto paní doktorku v žádném případě nedoporučila. Chodila jsem k ní před více než 15 lety. Sice mi pomohla taky odrodit dítě, ale to nepokládám za žádné její plus. To by pomohl každý gynekolog. Vyšetření u ní bylo vždy velice nešetrné, často bolestivé. Když jsem začínala mít problémy v přechodu a chtěla po ní nějaké léky, tak mně odbyla, že naše babičky taky žádné léky nebraly.
Změnila jsem lékaře a i za cenu toho, že za ním dojíždím do Místku, jsem velice spokojena. Milý, vstřícný, vyslechne , poradí, pomůže. A to nemluvím, že vyšetření u něj je v pohodě. Zkrátka této p.doktorce se je třeba vyhnout obloukem.