Gynekologická ordinace
Jičínská 8, Praha

K paní doktorce chodím už 20 let (a to nejsem z Prahy, musím dojíždět) - je už jako "moje rodinná lékařka" - odchodila jsem u ní úspěšně i obě svá riziková těhotenství, neumím si představit, že budu někdy chodit jinam. Jsem s paní doktorkou maximálně spokojená - děkuji !!!

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je příjemná,milá,ale dokáže tvrdě poukázat na věci,která zanedbávám - viz.pravidelné kontroly a spol. Vstřícná a v čekárně jsem nikdy nečekala déle jako 15 minut :)

Paní doktorka je zkušená a dokáže pomoci. Její obrovské plus je, že je laskavá a vstřícná ke starým lidem. Je rázná, ale nikoliv bez soucitu, při tom obrovském množství lidí není možno se s každým vybavovat desítky minut, je rychlá, ale umí pomoci. Má taky smysl pro humor, což se cení. :)

K paní doktorce chodím 33 let a jsem spokojená a v pořádku. Děkuji.

Nezmám lepší přístup lékaře než od paní doktorky ke které docházím již 30 let.Neustále usměvavá a velice příjemná , to platí i o sestřičce.

Z vašich hodnocení paní doktorku nepoznávám... chodila jsem k ní cca od 17ti let, kdy jsem vůbec na gyn. chodit začala - nikdy nebyla citlivá ani lidsky (pokaždé jsem se klepala už tak, natož když jsem čekala, jakou bude mít náladu...) ani co se týká vyšetření (po několika vyšetření u ní jsem krvácela - a nejen já), mé kamarádce stropila scénu v čekárně (přišla pozdě na kontrolu) ....po čase jsem jí změnila - má nová Dr. mi sdělila, že tak ošklivý vřídek na čípku už dlouho neviděla a ihned mě hnala na onkologii - do 1/4 roku jsem byla na operaci, zjištěny předrakovinové buňky - MUDr. Brandejsoová nechávala tuto skutečnost být s tím, že to má každá druhá a že časem uvidíme co s tím...

Nevím, já nemohu napsat nic kladného, ale třeba jen nemá ráda mladé holky :-)

K paní doktorce chodím téměř 30let a jsem spokojemá

U pani doktorky jsem teprve dva roky,ale jsem maximalne spokojena.Je to profesional na svem miste a co je pro mne dulezity a obcas je to prave lidem v tehle branzi,kde by to melo byt samozrejmosti hodne cizi je jeji lidskej pristup k pacientovi.Super.

Vynikající lékařka v tomto oboru ke které docházím již 25 let.Její přístup a veškerá péče je neobyčejně profesionální.Děkuji za vše a vřele doporučuji.

Paní doktorka je milá k pacientovi, velmi starostlivá a vždy mám u ní nejlepší pocit.
Dbá na prevenci a jelikož k ní chodím 27 let, vřele doporučuji.