Adresa

Jičínská 8, Praha
Gynekologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
17 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím už 20 let (a to nejsem z Prahy, musím dojíždět) - je už jako "moje rodinná lékařka" - odchodila jsem u ní úspěšně i obě svá riziková těhotenství, neumím si představit, že budu někdy chodit jinam. Jsem s paní doktorkou maximálně spokojená - děkuji !!!


S
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je příjemná,milá,ale dokáže tvrdě poukázat na věci,která zanedbávám - viz.pravidelné kontroly a spol. Vstřícná a v čekárně jsem nikdy nečekala déle jako 15 minut :)


D
Ověřeny pacient

Paní doktorka je zkušená a dokáže pomoci. Její obrovské plus je, že je laskavá a vstřícná ke starým lidem. Je rázná, ale nikoliv bez soucitu, při tom obrovském množství lidí není možno se s každým vybavovat desítky minut, je rychlá, ale umí pomoci. Má taky smysl pro humor, což se cení. :)


M

K paní doktorce chodím 33 let a jsem spokojená a v pořádku. Děkuji.


Nezmám lepší přístup lékaře než od paní doktorky ke které docházím již 30 let.Neustále usměvavá a velice příjemná , to platí i o sestřičce.


Z vašich hodnocení paní doktorku nepoznávám... chodila jsem k ní cca od 17ti let, kdy jsem vůbec na gyn. chodit začala - nikdy nebyla citlivá ani lidsky (pokaždé jsem se klepala už tak, natož když jsem čekala, jakou bude mít náladu...) ani co se týká vyšetření (po několika vyšetření u ní jsem krvácela - a nejen já), mé kamarádce stropila scénu v čekárně (přišla pozdě na kontrolu) ....po čase jsem jí změnila - má nová Dr. mi sdělila, že tak ošklivý vřídek na čípku už dlouho neviděla a ihned mě hnala na onkologii - do 1/4 roku jsem byla na operaci, zjištěny předrakovinové buňky - MUDr. Brandejsoová nechávala tuto skutečnost být s tím, že to má každá druhá a že časem uvidíme co s tím...

Nevím, já nemohu napsat nic kladného, ale třeba jen nemá ráda mladé holky :-)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B

K paní doktorce chodím téměř 30let a jsem spokojemá


L

U pani doktorky jsem teprve dva roky,ale jsem maximalne spokojena.Je to profesional na svem miste a co je pro mne dulezity a obcas je to prave lidem v tehle branzi,kde by to melo byt samozrejmosti hodne cizi je jeji lidskej pristup k pacientovi.Super.


R

Vynikající lékařka v tomto oboru ke které docházím již 25 let.Její přístup a veškerá péče je neobyčejně profesionální.Děkuji za vše a vřele doporučuji.


Š

Paní doktorka je milá k pacientovi, velmi starostlivá a vždy mám u ní nejlepší pocit.
Dbá na prevenci a jelikož k ní chodím 27 let, vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti