Nejčastěji hledané služby

*sidlovasim.@gmail.com*
Jsem speciální pedagog/etoped a školní metodik prevence a zároveň ve výcviku KBT KBT Kognitivně-behaviorální terapie po...

• psychoterapie

100 doporučuji,velmi milá a sympaticka osoba,která umí naslouchat. Návštěva mi vždy velmi pomohla,odnášela jsem si nadšení a motivaci pro další posun s řešením problémů.

Pro mne je Mgr. Šidlová krásný člověk s hlubokým soucitem, nadhledem a širokým vzděláním. Její terapeutické vedení mi velmi pomohlo. S její trpělivou pomocí ze mne vykřesala sebeúctu, která byla téměř na nule. Cítím se velmi dobře, umí si udržet svoje hranice i zásady. Jediná potíž byla ta, že čas s Vámi až příliš rychle plynul...
100% DOPORUČUJI.

Skvely pristup, vyborna podpora a odbornost. Uklidneni, ktere bylo velmi potrebna. Posunula jsem se dal.

Umístění: Jiný

Skvělá odbornice s lidským přístupem. Cením si rychlosti dostupnosti služby a celkové vysoké kvality.