Silvie Johanidesová, psycholog Praha

Mgr. Silvie Johanidesová

Psycholog přijímá nové pacienty

86 návštěv profilu během 30 dní

Pod Marjánkou 1906/12, Praha 6, Praha
Kognitera, soukromá psychologická praxe (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Hotovost
776 20.....

Psychologické poradenství • od 1 000 kč

Jsem psycholog a terapeut provozující soukromou praxi. Zaměřuji se na kognitivně behaviorální terapii pro dospělé. Od roku 2008 do roku 2018 jsem...

• nespavost / nespavost
  • krize
  • deprese

Ukončené školy

• Funkční specializace v systematické psychoterapii
  • Atestace v oboru klinická psychologie
  • Aktuálně studium 1. lékařské fakulty UK v Praze, Ph.D. (obor neurovědy)
Zobrazit více

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Umístění: Kognitera, soukromá psychologická praxe

Pani magistra je profesional na svem miste. Navstevuji ji jiz druhym rokem, a moc mi pomohla zvladat mirne stavy deprese a uzkosti ale i obycejne kazdodenni trable a starosti. Je moc mila a empaticka, dokaze vytvorit bezpecne podpurne prostredi. Vyzkousela jsem jiz radu psychologu a koucu, ale pani Johanidesova mne lidsky oslovila nejvice.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kognitera, soukromá psychologická praxe

Pani Johanidesova je clovek na spravnem miste. Velmi mi pomohla pri budovani sevevedomi a boji s depresivnimi stavy. Jeji pristup je nesmirne laskavy, vrely a zaroven velmi durazny v tom, jakym zpusobem je schopna identifikovat jadro problemu, na nejz se okamzite zameri a namisto prazdneho tlachani pomuze najit cesty, kterym jej lze napravit. Rozhodne doporucuji!

Umístění: Kognitera, soukromá psychologická praxe Úzkosti

Rád bych poděkoval paní magistře za laskavý a profesionální přístup při terapeutickém vedení. Pomohla mi vyřešit mé dlouhodobé úzkosti a lépe se zorientovat v životě. Je odborník na svém místě. Jednoznačně doporučuji.

Velmi děkuji paní terapeutce, která mně výrazně ulevila od úzkostí spojených s OCD. Vůbec jsem si už nevěděla rady, jak se nepříjemných stavů zbavit a neuměla si představit, že to bude někdy lepší. Vřele ji doporučuji!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kognitera, soukromá psychologická praxe Deprese

Na pani terapeutku jsem se obratila znovu po nekolika letech, kdy jsme spolecne dokazaly vyresit moje zacinajici deprese, a to systematickym a peclivym pristupem, bez nutnosti medikace. Diky jejimu pratelskemu a zaroven profesionalnimu pristupu ji mohu vrele doporucit kazdemu, kdo hleda sympatickeho a ochotneho terapeuta, se kterym chce efektivne vyresit sve problemy. Ja jsem nyni na ceste v boji s unavovym syndromem, ale uz po par sezenich vidim velkou nadeji na zlepseni.

Umístění: Kognitera, soukromá psychologická praxe Deprese

Již moje první návštěva předčila očekávání, protože paní Magistra je velmi sympatická osoba, což je u mě podstatné, na to, abych na terapii vůbec chodila. Není to po prvé, co jsem terapii zkoušela, předtím jsem nenavázala dobrý vztah se psychoterapeutem. Léčím se na depresi a bylo mi doporučeno, že největší efekt mají antidepresiva v kombinaci s psychoterapií. Na terapii stále docházím, ale mám pocit, že za poměrně krátkou dobu se cítím lépe. Již to není tak náročné vstát ráno z postele. Paní Magistra mi pomohla toho moc pochopit v mém dosavadním životě. Můžu opravdu doporučit.

Umístění: Kognitera, soukromá psychologická praxe

K paní magistře jsem chodila zhruba půl roku. Za tu dobu se mně podařilo naučit zacházet s úzkostmi a panickými stavy se kterými jsem si do té doby nevěděla rady. Líbil se mně systematický přístup k problému, zároveň jsme řešili i minulost, rodiče, což, jak se ukázalo s problémem souviselo. Jsem moc ráda za to, co jsem pochopila a naučila se. Mohu jen doporučit.

Psychologické poradenství

• deprese

Ukončené školy

• Funkční specializace v systematické psychoterapii
  • Atestace v oboru klinická psychologie
  • Aktuálně studium 1. lékařské fakulty UK v Praze, Ph.D. (obor neurovědy)
Zobrazit více

• psychoterapie