Adresa

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
7 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení

S paní doktorkou a se sestřičkou jsem velmi spokojená jsou obě přjemné vždy v dobré náladě.Zuby mě opravila vždy bez bolestně a vážnější problémy vždy konzultovala s jinými lékaři.Jsem ráda že jsem přešla k této paní doktorce po předešlé zkušenosti s jinou paní zubařkou se to nedá srovnat.


K paní doktorce jsem přešla od jiného stomatologa. Dala mi zuby do pořádku, nikdy mě nenechala trpět bolestí.Vše mi ochotně vysvětlila.Se sestřičkou se výborně doplňují ve svém špičkování,a tak odlehčí od strachu. Ale smějte se s odsávačkou a tampóny v ústech :-))


hrůza

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

U paní doktorky jsem na křesle často trpěla, vyndávala mi několikrát nervy ze zubů a i po injekci jsem si spotila celá záda, protože jsem měla otupělé jiné zuby, než které mi ošetřovala. Při plombování, když mi mezi zuby dávala kovový plíšek, mi ho bolestivě vrazila až do dásně atd. Přešla jsem k jinému zubaři a jsem u něj už 2 roky spokojená. Dovede stejné úkony téměř bezbolestně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D

K paní doktorce jsem chodila od základní školy a byla jsem vždy spokojená. Za poslední roky mi vždy při mých bolestech zubů, sdělila, že si špatně čistím zuby a mám zánět dásní..Když ovšem bolesti neustupovali změnila jsem lékařku a nestačím se divit!!!Už několik týdnů mi nová lékařka léčí silně zanedbaný zánět nervu.
Injekci jsem ani při vrtání u paní doktorky nikdy neobdržela, ale jestli ví co je rentgen to taky netuším. To co je v nové ordinaci samozřejmostí, to jsem zde nikdy nezažila.
Nevím jestli je to je jen o pohodlnosti, nebo je nová lékařka tak super, ale paní Kršákovou po mém zážitku nedoporučuji!!!Navíc jsem v 8. měsíci těhotenství a s bolesti mohu řešit maximálně studeným obkladem což moc nepomáhá!!!Takže Vám velice děkuji!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V

Paní doktorka i sestřička vždycky v dobré náladě. Se vším poradí a vše vysvětlí. Jsem moc spokojená!!!


G
Ověřeny pacient

Velmi dobrá lékařka. Důkladně sleduje stav pacienta, docházku na prevenci. Nedělá ukvapené závěry, podle potřeby konzultuje jiné lékaře. Předem vysvětlí léčbu i možné komplikace. Pokud je třeba, zvažuje celkový stav pacienta. O stavu a léčbě pacienta má dobrý přehled i bez toho, aby nahlížela do karty. Sestra je velmi příjemná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti