Richard Spousta, gynekolog Ostrava

MUDr. Richard Spousta

Gynekolog přijímá nové pacienty

235 návštěv profilu během 30 dní

Opavská 6116/15, Ostrava
Gynmater s.r.o., gynekologie (mapa)

Další dostupný termín:

Gynekologické konzultace +5 Více

Vedení těhotenství

Očkování proti hpv

Antikoncepce

Prosím vážené pacientky, aby se objednávali ne dřív, než týden předem. Děkuji za pochopení. Mudr. Richard Spousta. Narozen roku 1962. 1987 - ...

• menopauza
  • gynekologická onemocnění
  • vaginální krvácení

Ukončené školy

• 1987 - promoce na Lékařské Fakultě University Palackého v Olomouci
  • 1990 a 1994 - atestace v oboru gyn.a porodnictví I. a II. stupně

Znalost jazyků

Čeština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynmater s.r.o., gynekologie vedení těhotenství

Pan doktor se choval mile, komunikace skvělá, rad zodpovedel dotazy, vše vysvetlil, byla jsem dnes poprvé u pana doktora a jsem spokojená. Sestricka take velmi milá, nemohu nic vytknout.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynmater s.r.o., gynekologie prevence

Panu MUDr. Spoustovi, chodím přes 25 let,nedám na nej dopustit, jsem velmi spokojena jak s příjemným přístupem tak vysokou profesionalitou (prevence, operace)
máriakostol

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynmater s.r.o., gynekologie Poradna

Moc dobrý doktor vztricny pozorný vše vysvětlí pořádně málo kde se v dnešní době takový najde proto jsem i k panu doktorovi přešla s gynetu

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor Spousta je skvělý lékař, se zájmem o pacienta. Snaží se problém vysvětlit s pečlivostí.Sleduje průběžně stav pacienta, hodnotí, ptá se na potíže, navrhuje možnosti řešení. Všem doporučuji jeho péči.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem velice spokojena, vždy se mi dostane vysvětlení i ukázky v knize, ať přesně vím, co měl pan doktor namysli.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K MUDr. Spoustovi, chodím již od 18 let. Je to perfektní lékař s perfektním přístupem, neměnila by jsem jej. Doporučila by jsem jej i dalším ženám.

Skvělý lékař,velmi příjemný člověk.Je mým lékařem už 20 let,byl při porodu syna a nikdy jsem se u něj nesetkala s žádnou arogancí.Naopak vždy je velmi příjemný,podá všechny informace.Rozhodně můžu doporučit.

co jsem k němu nastoupila byla jsem opravdu spokojená ale minulý rok se to změnilo odešla jsem a už nikdy více jeho chování se mi nelíbí ani přístup k pacientce a sestry ani nemluvím

Na pana doktora nedám dopustit. Než jsem k němu přešla, tak jsem byla u gynekologa, který mě tak povrchně vyšetřoval, že si ani nevšiml, že mi DANA nadělala v děloze příšernou paseku. Šla jsem ze své iniciativy na Fifejdy, kde mě přijal s příšernými bolestmi pan doktor Spousta. Normálně se nemocnic bojím, ale pan doktor měl příjemné vystupování a vše mi vysvětlil během převozu na sál. Od té doby jsem měla klid. Je to lékař, kterému důvěřuji. Nebýt jeho, bůh ví jak bych dopadla. Skovejsová (Tvrdá)

Zdravím dámy.. Tak i já se s Vámi podělím o mou zkušenost s tímto lékařem... V 19 letech jsem k němu přešla (že je prý špica co se gynekologie týče)... Čerstvě na to mi našel cystu na pravé staně podbříšku... Poslal mě domů s tím,že to HA rozežene.. Po týdnu neskutečné bolesti,kdy už jsem se jako servírka ani nemohla pohybovat po place jsem za ním šla.. Řekla jsem mu že to je opravdu k nevydržení,že to chci jít vyndat... A když jsem mu řekla,že je nesmysl aby mi cystu rozehnala HA,kterou jsem brala od 15 let,že to by mi snad ani nevznikla kdyby moje HA na to měla nějáký vliv, tak mě arogantně sprd že nejsem doktor a že on ví,co dělá... Ale přijali mne tedy na Fifejdách s tím,že mi laparoskopii udělá Spousta.. Ani se nebudu vyjadřovat k tomu,že nedodrželi čas operace a já hladověla a žíznila o půl dne dýl než normálně, ale vrchol bylo to,že mě potom přes chodby pro veřejnost vezli nahou a přikrytou jen průhledným igelitem.. No,hold jsem měla špatný den a musela jsem si vyřvat aspoň prostěradlo.. Když jsem se vzbudila na jipce,slzy mi z očí netekly ale stříkaly... Po klasické laparoskopii se jde po 3 dnech domů... Všichni odcházeli po svých a já 3 den nemohla sama ani na záchod... Ptala jsem se tedy Spousty,proč to tak je a proč mě bolí celá levá strana podbříšku,když cysta byla vpravo.. A on mi sdělil,že mimo cystu mi nalevo našli nějáké uzlíky na dutině břišní a že je odstranili formou vypálení...A že mám být v klidu,že se čeká na výsledky z histologie... No buďte v klidu... :-/ Ptala jsem se ho,co to jsou ty uzlíky a on mi opět tak bezcitně sdělil,že následky do budoucna to můžou být a nemusí... Může Vás to bolet-nemusí,může se to tvořit-nemusí,můžete mít děti-nemusíte... Tak jsem na něj vyvalila oči a on si v klídku odkráčel.. No nic,říkala jsem si,že jsem jen nervozní... Ale na vytahování stehů jsem šla už k němu do ordinace a to byl MASAKR!!! Tupýma a hlavně kulatýma nůžkama mi ty stehy VYRVÁVAL,takže nemám jizvu směrem dolů ale mám jizvy v řádcích.. A to ještě on mi tu laparoskopii dělal a kdybych ho neupozornila,tak mi dva stehy ze tří v břichu nechal... Mamka mi furt říkala,nechoď jinam,on je fakt dobrý.... Tak jsem teda ještě zůstala.. Stěry od pana doktora jsou taky drama na entou.. Pokaždé jsem odcházela s krvácením a s dvoudením pálením v podbříšku... Už mi z něj bylo zle a začla jsem si vybírat jinou gynekologii když v tom jako by to vycítil a přišel s tím,že mám v sobě HPV viry a že zatím nemám rakovinu děložního čípku ale s tímto typem virů to je otázka času... Já se málem zhroutila ale odhodlala jsem se přejít a teď jsem spokojená... Mám skvělou doktorku a ta mi přes několik testů potvrdila,že jsem viry měla ale takové,které do 2 měsíců odezní a žádná rakovina mi zatím nehrozí,že to není ten rakovinotvorný typ.. A žiju,jsem vv pohodě a přes dva roky jsem absolutně bez probémů.. :-D Ani ty stěry nemám s problémy,nekrvácím,nic mě nebolí,prostě pohoda... Takže děvčata za mě: pan doktor Spousta možná byl dobrý, ale teď mi příjde,že vše dělá už automaticky,takže na prd... Navíc opravdu jeho vizáž opravdu není hodna doktora a někdy mi přišlo,že smrděl jako by vylezl z hospody... Bezcitný a arogantní,s tím také souhlasím... Už nikdy více toho doktora nechci vidět...

Běžný termín

Gynekologický ultrazvuk