Richard Spousta, gynekolog Ostrava

Gynekologické konzultace +5 Více

Gynekologický ultrazvuk

Hormonální terapie

Komplexní gynekologická péče

Prosím vážené pacientky, aby se objednávali ne dřív, než týden předem. Děkuji za pochopení. Mudr. Richard Spousta. Narozen roku 1962. 1987 - ...

• menopauza

Komplexní gynekologická péče

Očkování proti hpv

Vedení těhotenství

Umístění: jiné místo

Pana doktora mohu jen doporucit. Po predesle zkusenosti s gynekology mu nemohu nic vytknout. Je peclivy, vysetreni byvaji rychle, bezbolestne a uplne. Az pan doktor objevil pricinu mych problemu a navrhl lecbu. Je mily, ochotne vse vysvetli a poradi. V cekarne ani dlouho necekam, vetsinou me bere na cas. Sestricka je fajn, injekce i odber krve jsem temer necitila. Za me 100%!

Umístění: Gynmater s.r.o., gynekologie

Byla jsem pacientkou pana Spousty asi rok. Nesnasela jsem návštěvy u nej! Sestry i sám doktor jsou velice neprijemni. Pan doktor je opravdu necitlivy a nechapavy. Když jsem u nej byla s cystou která byla velká 6 cm, tak do mě tím ultrazvukem necitlive rypal až mi slzy tekly! Doktorovi nejde vůbec rozumět a není ochotný odpovedet na otazku. Občas mi přišlo ze má jen par odpovědi které opakuje pořad dokola! Za mě obrovské NE!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynmater s.r.o., gynekologie vedení těhotenství

Pan doktor se choval mile, komunikace skvělá, rad zodpovedel dotazy, vše vysvetlil, byla jsem dnes poprvé u pana doktora a jsem spokojená. Sestricka take velmi milá, nemohu nic vytknout.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynmater s.r.o., gynekologie prevence

Panu MUDr. Spoustovi, chodím přes 25 let,nedám na nej dopustit, jsem velmi spokojena jak s příjemným přístupem tak vysokou profesionalitou (prevence, operace)
máriakostol

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynmater s.r.o., gynekologie Poradna

Moc dobrý doktor vztricny pozorný vše vysvětlí pořádně málo kde se v dnešní době takový najde proto jsem i k panu doktorovi přešla s gynetu

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor Spousta je skvělý lékař, se zájmem o pacienta. Snaží se problém vysvětlit s pečlivostí.Sleduje průběžně stav pacienta, hodnotí, ptá se na potíže, navrhuje možnosti řešení. Všem doporučuji jeho péči.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem velice spokojena, vždy se mi dostane vysvětlení i ukázky v knize, ať přesně vím, co měl pan doktor namysli.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K MUDr. Spoustovi, chodím již od 18 let. Je to perfektní lékař s perfektním přístupem, neměnila by jsem jej. Doporučila by jsem jej i dalším ženám.

Skvělý lékař,velmi příjemný člověk.Je mým lékařem už 20 let,byl při porodu syna a nikdy jsem se u něj nesetkala s žádnou arogancí.Naopak vždy je velmi příjemný,podá všechny informace.Rozhodně můžu doporučit.

co jsem k němu nastoupila byla jsem opravdu spokojená ale minulý rok se to změnilo odešla jsem a už nikdy více jeho chování se mi nelíbí ani přístup k pacientce a sestry ani nemluvím

• menopauza
  • gynekologická onemocnění