Richard Spousta, gynekolog Ostrava

přijímá nové pacienty

Gynekolog

113 návštěv profilu během 30 dní

Gynmater s.r.o., gynekologie

Prosím vážené pacientky, aby se objednávali ne dřív, než týden předem. Děkuji za pochopení. Mudr. Richard Spousta. Narozen roku 1962. 1987 - ...

• Menopauza

• 1990 a 1994 - atestace v oboru gyn.a porodnictví I. a II. stupně

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Antikoncepce

Komplexní gynekologická péče

Očkování proti hpv

Vedení těhotenství

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynmater s.r.o., gynekologie Běžný termín

Žádný problém. Sympatická sestřička a pan doktor profesionální. Mé dotazy byly vždy ochotně zodpovězeny.

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor udělal zázrak. Je to kouzelnik. Na svůj porod nikdy nezapomenu. Jsem mu vděčná za to, že nás miminko se narodilo bez komplikací, přírodní cestou. Pan doktor je kouzelník. Vše krásné vysvětlil. Je empatický milý, vstřícný. Starostlivý. Nikdy nezapomenu a moc děkuji! Jste kouzelník .. děkujeme. Porod byl úžasný!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynmater s.r.o., gynekologie Běžný termín

V rámci toho, že už nejsem v plodném věku, a nemám žádné potíže, absolutně mi stačí. Vyhovuje 100 procentně. Vysvětlil, co jsem potřebovala (dokonce i v procentech pravděpodobnosti). Zcela mi vyhovuje. Stačí mi, když se doktor nechová povýšeně, a v tomhle je pan doktor v pohodě. Takže za mě nejvyšší hodnocení, lékař hodný k doporučení ( minimálně za mou věkovou kategorii, těsně před přechodem).

Umístění: jiné místo

Pana doktora mohu jen doporucit. Po predesle zkusenosti s gynekology mu nemohu nic vytknout. Je peclivy, vysetreni byvaji rychle, bezbolestne a uplne. Az pan doktor objevil pricinu mych problemu a navrhl lecbu. Je mily, ochotne vse vysvetli a poradi. V cekarne ani dlouho necekam, vetsinou me bere na cas. Sestricka je fajn, injekce i odber krve jsem temer necitila. Za me 100%!

Umístění: Gynmater s.r.o., gynekologie

Byla jsem pacientkou pana Spousty asi rok. Nesnasela jsem návštěvy u nej! Sestry i sám doktor jsou velice neprijemni. Pan doktor je opravdu necitlivy a nechapavy. Když jsem u nej byla s cystou která byla velká 6 cm, tak do mě tím ultrazvukem necitlive rypal až mi slzy tekly! Doktorovi nejde vůbec rozumět a není ochotný odpovedet na otazku. Občas mi přišlo ze má jen par odpovědi které opakuje pořad dokola! Za mě obrovské NE!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynmater s.r.o., gynekologie vedení těhotenství

Pan doktor se choval mile, komunikace skvělá, rad zodpovedel dotazy, vše vysvetlil, byla jsem dnes poprvé u pana doktora a jsem spokojená. Sestricka take velmi milá, nemohu nic vytknout.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynmater s.r.o., gynekologie prevence

Panu MUDr. Spoustovi, chodím přes 25 let,nedám na nej dopustit, jsem velmi spokojena jak s příjemným přístupem tak vysokou profesionalitou (prevence, operace)
máriakostol

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynmater s.r.o., gynekologie Poradna

Moc dobrý doktor vztricny pozorný vše vysvětlí pořádně málo kde se v dnešní době takový najde proto jsem i k panu doktorovi přešla s gynetu

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor Spousta je skvělý lékař, se zájmem o pacienta. Snaží se problém vysvětlit s pečlivostí.Sleduje průběžně stav pacienta, hodnotí, ptá se na potíže, navrhuje možnosti řešení. Všem doporučuji jeho péči.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem velice spokojena, vždy se mi dostane vysvětlení i ukázky v knize, ať přesně vím, co měl pan doktor namysli.

• Menopauza
  • Gynekologická onemocnění