Richard Sabol, gynekolog Praha

MUDr. Richard Sabol

Gynekolog Více

21 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Karlovo náměstí 325/7, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
21 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
B
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor Sabol byl u meho nestastneho porodu dvojcatek cisarskym rezem. Holky bohuzel museli na svet ve 26tt.Pan doktor zaridil specialni sanitku pro deti pro prevoz do podoli.Vse probehlo rychle. Pan doktor presne vedel co dela,vse vysvetlil a zachranil nasim detem zivot!Dal jim sanci bojovat dal. Jsme mu velice vdecni! Je to clovek na spravnem misteDekujeme jemu a vsemu personalu co pro nas udelali naproste maximum!


I
Umístění: jiné místo Jiný

MUDr. Richarda Sabola mohu velmi doporučit jako profesionála ve svém oboru. Má nyní ordinaci na Břevnově v Praze a dále je lékařem v Oblastní nemocnici Příbram. K panu doktorovi jsem začala chodit do ordinace v době druhého těhotenství v roce 2020. Byl naprosto skvělý. Rozhodla jsem se následně tedy pro porod v Příbrami, který pan doktor vedl. Ideální kombinace odborného a empatického myšlení a projevu. Samotný porod i poporodní péče byla bezkonkurenční a nedá se s prvním porodem vůbec srovnávat. Vřele doporučuji jak jeho, tak i pracoviště Příbram - kde celý tým opravdu fungoval výjimečně.


K
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo přirozený porod

Jsem ráda, že dceři trvalo dostat se na svět tak dlouho, protože tím počkala na službu doktora Sabola, který u nás v porodnici v Roudnici nad Labem občas vypomáhá. Velmi milé bylo, že se na začátku směny přišel představit, podal ruku (!), zajímal se o dosavadní průběh a navodil atmosféru, která je v nemocnicích zcela neobvyklá, že je důležitější to, že pro pacienta je situace nová, než to, že pro doktora jde o rutinu. Po celou dobu vysvětloval každý krok a ačkoli jsem jej viděla poprvé, absolutně jsem se nebála mu vše svěřit. Díky jeho přístupu jsem se musela i po 23 hodinách mezi kontrakcemi usmívat.


P
Ověřeny pacient

Nejlepší doktor. Rodila jsem minulý rok po prvé, sice nakonec akutním císařem ale byl u toho pan doktor který byl milý a vše mi vysvětlil a co se týče jizvy, tu ani nevím že mám, není vůbec vidět. Kdybych měla rodit znovu tak bych si vyžádala znovu pana doktora. Ještě jednou moc děkuji!!! Malá.


Ověřeny pacient

Tak mileho a chapaveho doktora jsem nepotkala peknou spoustu let. Byla jsem u pana doktora v Pribrami v nemocnici.Pan doktor je ohleduplny a velmi ochotne vse vysvetli.Jeho pristup je uzasny a kez by byli vsichni lekari takovi...Simona C. Ceska Lipa.


V
Ověřeny pacient

S panom doktorom Sabolom som rodila v r. 2011 v Příbrami a jeho prístup je veľmi ohľaduplný, vyčkávací a ukľudňujúci. Vďaka celému týmu naladenému na podobnej vlne to bol porod skoro ako doma. Nedávno ma pan doktor ošetroval už nie pri tak milej záležitosti, ale zas s veľkou ochotou, porozumením a profesionálnym jednaním. Je cítiť, že svoju prácu robí srdcom. Viem je nutné byť aj nad vecou a preto v rámci rutiny, ktorá sa na zdravotníkov valí ,chválim aj príjemné jednanie personálu v Podolí. Adriana H.


L
Ověřeny pacient

Pana doktora jsem mela u porodu v Neratovicich. Takto profesionalniho a pritom laskaveho lekare jsem jeste nikdy v CR nepotkala, jeho pristup se zcela vymyka standardum na ktere jsme tu (bohuzel) zvykli. Rozhodne vsem doporucuji, pan doktor je proste skvely.


E
Ověřeny pacient

Nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy potkala. Pan doktor je velmi profesionální, příjemný, vstřícný, citlivý, vše ochotně a podrobně vysvětlí a 100% se mně jak pacientce věnuje.


H
Ověřeny pacient

Na kliniku Zámeček Malvazinky chodím k panu doktorovi pravidelně. Pan doktor má velmi lidský a profesionální přístup a jsem s ním velmi spokojena.


J
Ověřeny pacient

Pana doktora jsem měla u porodu a také mně léčil při komplikacích v těhotenství. Je lidský, milý, ohleduplný.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti