Adresa

Karlovo náměstí 325/7, Praha
Ordinace

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
19 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
K
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo přirozený porod

Jsem ráda, že dceři trvalo dostat se na svět tak dlouho, protože tím počkala na službu doktora Sabola, který u nás v porodnici v Roudnici nad Labem občas vypomáhá. Velmi milé bylo, že se na začátku směny přišel představit, podal ruku (!), zajímal se o dosavadní průběh a navodil atmosféru, která je v nemocnicích zcela neobvyklá, že je důležitější to, že pro pacienta je situace nová, než to, že pro doktora jde o rutinu. Po celou dobu vysvětloval každý krok a ačkoli jsem jej viděla poprvé, absolutně jsem se nebála mu vše svěřit. Díky jeho přístupu jsem se musela i po 23 hodinách mezi kontrakcemi usmívat.


P
Ověřeny pacient

Nejlepší doktor. Rodila jsem minulý rok po prvé, sice nakonec akutním císařem ale byl u toho pan doktor který byl milý a vše mi vysvětlil a co se týče jizvy, tu ani nevím že mám, není vůbec vidět. Kdybych měla rodit znovu tak bych si vyžádala znovu pana doktora. Ještě jednou moc děkuji!!! Malá.


Ověřeny pacient

Tak mileho a chapaveho doktora jsem nepotkala peknou spoustu let. Byla jsem u pana doktora v Pribrami v nemocnici.Pan doktor je ohleduplny a velmi ochotne vse vysvetli.Jeho pristup je uzasny a kez by byli vsichni lekari takovi...Simona C. Ceska Lipa.


V
Ověřeny pacient

S panom doktorom Sabolom som rodila v r. 2011 v Příbrami a jeho prístup je veľmi ohľaduplný, vyčkávací a ukľudňujúci. Vďaka celému týmu naladenému na podobnej vlne to bol porod skoro ako doma. Nedávno ma pan doktor ošetroval už nie pri tak milej záležitosti, ale zas s veľkou ochotou, porozumením a profesionálnym jednaním. Je cítiť, že svoju prácu robí srdcom. Viem je nutné byť aj nad vecou a preto v rámci rutiny, ktorá sa na zdravotníkov valí ,chválim aj príjemné jednanie personálu v Podolí. Adriana H.


L
Ověřeny pacient

Pana doktora jsem mela u porodu v Neratovicich. Takto profesionalniho a pritom laskaveho lekare jsem jeste nikdy v CR nepotkala, jeho pristup se zcela vymyka standardum na ktere jsme tu (bohuzel) zvykli. Rozhodne vsem doporucuji, pan doktor je proste skvely.


E
Ověřeny pacient

Nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy potkala. Pan doktor je velmi profesionální, příjemný, vstřícný, citlivý, vše ochotně a podrobně vysvětlí a 100% se mně jak pacientce věnuje.


H
Ověřeny pacient

Na kliniku Zámeček Malvazinky chodím k panu doktorovi pravidelně. Pan doktor má velmi lidský a profesionální přístup a jsem s ním velmi spokojena.


J
Ověřeny pacient

Pana doktora jsem měla u porodu a také mně léčil při komplikacích v těhotenství. Je lidský, milý, ohleduplný.


L
Ověřeny pacient

Pan doktor je velice pečlivý, pozorný, starostlivý, ochotný, citlivý a o jeho skvělém chování a lidském přístupu k pacientce nemusím mluvit. Pan doktor, je opravdu člověk na svém místě. Zde je odkaz na jeho pracoviště http://www.medicombk.cz/gynekologie-a-porodnictvi/


M
Ověřeny pacient

Chtela bych se zeptat kde pan doktor ordinuje a zda prijima nove pacientky. Diky


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti