Adresa

Karlovo náměstí 325/7, Praha
Ordinace (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
18 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
P
Ověřeny pacient

Nejlepší doktor. Rodila jsem minulý rok po prvé, sice nakonec akutním císařem ale byl u toho pan doktor který byl milý a vše mi vysvětlil a co se týče jizvy, tu ani nevím že mám, není vůbec vidět. Kdybych měla rodit znovu tak bych si vyžádala znovu pana doktora. Ještě jednou moc děkuji!!! Malá.


Ověřeny pacient

Tak mileho a chapaveho doktora jsem nepotkala peknou spoustu let. Byla jsem u pana doktora v Pribrami v nemocnici.Pan doktor je ohleduplny a velmi ochotne vse vysvetli.Jeho pristup je uzasny a kez by byli vsichni lekari takovi...Simona C. Ceska Lipa.


V
Ověřeny pacient

S panom doktorom Sabolom som rodila v r. 2011 v Příbrami a jeho prístup je veľmi ohľaduplný, vyčkávací a ukľudňujúci. Vďaka celému týmu naladenému na podobnej vlne to bol porod skoro ako doma. Nedávno ma pan doktor ošetroval už nie pri tak milej záležitosti, ale zas s veľkou ochotou, porozumením a profesionálnym jednaním. Je cítiť, že svoju prácu robí srdcom. Viem je nutné byť aj nad vecou a preto v rámci rutiny, ktorá sa na zdravotníkov valí ,chválim aj príjemné jednanie personálu v Podolí. Adriana H.


L
Ověřeny pacient

Pana doktora jsem mela u porodu v Neratovicich. Takto profesionalniho a pritom laskaveho lekare jsem jeste nikdy v CR nepotkala, jeho pristup se zcela vymyka standardum na ktere jsme tu (bohuzel) zvykli. Rozhodne vsem doporucuji, pan doktor je proste skvely.


E
Ověřeny pacient

Nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy potkala. Pan doktor je velmi profesionální, příjemný, vstřícný, citlivý, vše ochotně a podrobně vysvětlí a 100% se mně jak pacientce věnuje.


H
Ověřeny pacient

Na kliniku Zámeček Malvazinky chodím k panu doktorovi pravidelně. Pan doktor má velmi lidský a profesionální přístup a jsem s ním velmi spokojena.


J
Ověřeny pacient

Pana doktora jsem měla u porodu a také mně léčil při komplikacích v těhotenství. Je lidský, milý, ohleduplný.


L
Ověřeny pacient

Pan doktor je velice pečlivý, pozorný, starostlivý, ochotný, citlivý a o jeho skvělém chování a lidském přístupu k pacientce nemusím mluvit. Pan doktor, je opravdu člověk na svém místě. Zde je odkaz na jeho pracoviště http://www.medicombk.cz/gynekologie-a-porodnictvi/


M
Ověřeny pacient

Chtela bych se zeptat kde pan doktor ordinuje a zda prijima nove pacientky. Diky


G
Ověřeny pacient

Pan Richard Sabol je nejúžasnější lékař.V touze po děťátku jsme s manželem absolvovali možné i nemožné,nakonec přes všechny neúspěchy jsme miminko adoptovali a jsme naprosto šťastní.Ale jedině lékař Sabol byl výjmečný v lidském i odborném přístupu a díky němu jsem vše zvládla mnohem lépe.Děkuji pane doktore.Přeji mnoho úspěchů v životě


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti