Karlovo náměstí 325/7, Praha
Ordinace (mapa)

Nejlepší doktor. Rodila jsem minulý rok po prvé, sice nakonec akutním císařem ale byl u toho pan doktor který byl milý a vše mi vysvětlil a co se týče jizvy, tu ani nevím že mám, není vůbec vidět. Kdybych měla rodit znovu tak bych si vyžádala znovu pana doktora. Ještě jednou moc děkuji!!! Malá.

Tak mileho a chapaveho doktora jsem nepotkala peknou spoustu let. Byla jsem u pana doktora v Pribrami v nemocnici.Pan doktor je ohleduplny a velmi ochotne vse vysvetli.Jeho pristup je uzasny a kez by byli vsichni lekari takovi...Simona C. Ceska Lipa.

S panom doktorom Sabolom som rodila v r. 2011 v Příbrami a jeho prístup je veľmi ohľaduplný, vyčkávací a ukľudňujúci. Vďaka celému týmu naladenému na podobnej vlne to bol porod skoro ako doma. Nedávno ma pan doktor ošetroval už nie pri tak milej záležitosti, ale zas s veľkou ochotou, porozumením a profesionálnym jednaním. Je cítiť, že svoju prácu robí srdcom. Viem je nutné byť aj nad vecou a preto v rámci rutiny, ktorá sa na zdravotníkov valí ,chválim aj príjemné jednanie personálu v Podolí. Adriana H.

Pana doktora jsem mela u porodu v Neratovicich. Takto profesionalniho a pritom laskaveho lekare jsem jeste nikdy v CR nepotkala, jeho pristup se zcela vymyka standardum na ktere jsme tu (bohuzel) zvykli. Rozhodne vsem doporucuji, pan doktor je proste skvely.

Nejlepší gynekolog, kterého jsem kdy potkala. Pan doktor je velmi profesionální, příjemný, vstřícný, citlivý, vše ochotně a podrobně vysvětlí a 100% se mně jak pacientce věnuje.

Na kliniku Zámeček Malvazinky chodím k panu doktorovi pravidelně. Pan doktor má velmi lidský a profesionální přístup a jsem s ním velmi spokojena.

Pana doktora jsem měla u porodu a také mně léčil při komplikacích v těhotenství. Je lidský, milý, ohleduplný.

Pan doktor je velice pečlivý, pozorný, starostlivý, ochotný, citlivý a o jeho skvělém chování a lidském přístupu k pacientce nemusím mluvit. Pan doktor, je opravdu člověk na svém místě. Zde je odkaz na jeho pracoviště http://www.medicombk.cz/gynekologie-a-porodnictvi/

Chtela bych se zeptat kde pan doktor ordinuje a zda prijima nove pacientky. Diky

G

Pan Richard Sabol je nejúžasnější lékař.V touze po děťátku jsme s manželem absolvovali možné i nemožné,nakonec přes všechny neúspěchy jsme miminko adoptovali a jsme naprosto šťastní.Ale jedině lékař Sabol byl výjmečný v lidském i odborném přístupu a díky němu jsem vše zvládla mnohem lépe.Děkuji pane doktore.Přeji mnoho úspěchů v životě