Kubelíkova 42, Praha 3, Praha

Přijímám: dospělí
Bankovní převod, Hotovost

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

• Bolesti kloubů
  • Bolesti zad
  • Sportovní úrazy

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína
  • jiný zdravotnický pracovník s úplným středním odborným vzděláním

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1 800 Kč

Názory

W

Názor přidán dne 19.12.20 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: jiné místo Jiný

Skvělý terapeut, který pomůže tam, kde ostatní už neví a nebo nemohou. Pracuje jinak než na rehabilitacích, co jsem kdy zažila. Úžasné výsledky jsem měla už po první návštěvě. Moc doporučuju!

Umístění: jiné místo Jiný

Již dlouho mě trápily bolesti zad a krční páteře. Na pana Pobiše jsem četla spoustu skvělých doporučení hlavně z Prahy, kde také působí. Vstupní diagnostická prohlídka odhalila příčiny mých potíží a pan Pobiš zvolil vhodnou terapii, díky kterým postupně docházelo k odstranění příčin mých potíží. Musím říct, že je naprosto profesionální, veškeré postupy se mnou detailně probral a průběh terapie vysvětlil. Je nutné také vyzdvihnout, že pan fyzioterapeut je velmi příjemný a milý člověk. Také má velké zkušenosti se sportovci, což je mě důležité, prostě ví, kam má sáhnout a problém odhalí hodně rychle. Už dříve jsem chodila na fyzioterapie, které jsem měla proplacené mojí pojišťovnou, ale vůbec mi nepomohli. Naopak se můj zdravotní stav zhoršil. Vůbec nelituji peněz, které jsem u něj zaplatila, vzal mě do péče téměř ihned bez dlouhého čekání a opravdu pomohl! Pana Pobiše určitě doporučuju, jsem bez bolestí, které se naštěstí už nevrací, protože dodržuju i prevenci, kterou mi pan Pobiš doporučil ve spolupráci s osobním trenérem.

• Bolesti kloubů
  • Bolesti zad