Renata Šmídová Jehlíková, pediatr Ústí nad Labem

Renata Šmídová Jehlíková

Pediatr Více

Malátova 14, Ústí nad Labem

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Paní doktorka je moc milá, jemná k dětem, přitom pečlivá. Doporučí, ale nevnucuje, pro mě ideální přístup.

Výborná paní doktorka, milá sestřička, když se dcera narodila, chodili jsme k panu doktorovu Endlerovi..myslela jsem si, že na tohoto p doktora nikdo nemá, ale mýlila jsem se...paní doktorka Jehlíková je stejně příjemná, šikovná, hodná a milá.15 let chodím k paní doktorce s dcerou.... a nikdy žádná špatná nálada, jako to bývá obvykle u jiných lékařů. Škoda, že už za 3 roky musí dcera změnit doktora. Děkujeme za dobrou péči a přejeme hodně hezkých dnů s malými pacienty.

Naprosto skvělá dětská lékařka. Bere v úvahu názor rodičů, používá selský rozum, což je v této době mezi lékaři téměř rarita... Myslím, že jsme si nemohli vybrat lépe.
Paní doktorce moc děkuji za lidský přístup a jednání.

vynikající nejen doktorka ale i člověk,díky moc,Havlíčkovi

Nejlepší dětská lékařka co známe a jedna z nejlepších lékařů vůbec. Je skromná, moudrá, přemýšlí (neřídí se pouze "lékařskými" poznatky, ale i vlastním rozumem-což je dle mého výjimečné), je milá a vstřícná... Také čekáme vždy velmi krátce. Vychází nám vstříc i s našimi alternativními požadavky na léčbu našeho syna. Příjemně přistupuje k dítěti- nevnucuje se, usmívá se, je milá... Zatím jsme neměli vážnější potíže, ale v tuto chvíli opravdu vřele doporučuji!!!

Škoda, že není takových lékařů více...

Skvělá lékařka, s lepší jsem se zatím ještě nesetkala (bohužel)! A sestřička taky moc fajn.

S paní doktorkou jsme spokojeni my i náš Honzík. Již od jeho narození se nám plně věnuje, vše pečlivě vysvětlí a nikam nespěchá. Zároveň díky skvělé pracovní době nikdy dlouho nečekáme. Doporučila mi ji kamarádka a to samé bych ráda udělala i já. Doporučuji ji každému.

S paní doktorkou jsem velice spokojena. Vyhovuje mi její přístup k dětem. Se sestřičkou jsou výborný tým.

je nejlepší doktorka kterou znám!super páni doktorko,máme Vás z dcerou rádi!

Super paní doktorka. Milá, ochotná, trpělivá, přívětivá, no prostě to nej pro naši Kačku