Renata Pelikánová, oční lékař Praha

MUDr. Renata Pelikánová

Uložit

Oční lékař Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Třeboradická 1110/ 51, Praha

Engramma s.r.o.Třeboradická 1110/ 51, Praha

Engramma s.r.o.Třeboradická 1110/ 51, Praha

Engramma s.r.o.Třeboradická 1110/ 51, Praha

Engramma s.r.o.Třeboradická 1110/ 51, Praha

Engramma s.r.o.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Velmi příjemný lidský přístup, paní doktorka mi pomohla v nalezení skutečné příčiny mého problému.


A
Umístění: jiné místo Jiný

Nejlepsi detska ocni lekarka!Nase holcicka (15m) na vysetreni nespolupracovala a pani doktorka krasne tuto situaci zvladla a dokazala ji i tak rychle vysetrit.Pani doktorka je navic moc prijemna - stejne tak i jeji ostatni kolegove.Pani doktorku moc doporucuji a dekujeme za vse!


V
Umístění: Engramma s.r.o. oční vyšetření

Nejlepší ocni doktorka pani Pelikanova ,kterou jsem navstivila a syn tam chodí velice rád. Navstivila jsem již velice propagovanou ocni doktor která má ordinaci v centru Prahy a byla to hrůza. Velice děkuji,ze jsem pani doktorku Pelikanovou potkala a umožnila nam k ní chodit.Dekuji za práci kterou delate.


K
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Ocni vada

Pani doktorka vysetrovala syna 10 let kvuli potizim s videnim. Zadnou vadu neobjevila ale syn nevidi do dalky a pri vysetreni se to i projevilo. Neprecetl posledni dva radky pismenek na tabuli. Zadne dalsi vysetreni ani doporuceni jsme
nedostali, v podstate nas poslala pryc s tvrzenim ze “vidi az za roh”. Navstivili jsme na doporuceni jinou ocni lekarku a syn ma 3/4 dioptrii. Nerozumim tomu jak mohla pani doktorka Pelikanova tuto vadu prehlidnout.

MUDr. Renata Pelikánová

Vážená paní Katarino,
pošlete mi Váš email, přepošlu Vám lékařskou zprávu Vašeho syna,
přestože si myslím, že jsem Vám ji dávala,a jsem si jistá, že oční vadu jsem nepřehlédla a vadí mi, že špiníte mé jméno na internetu tímto způsobem. S pozdravem MUDr.Pelikánová


A
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Lékařka na vysoké odborné úrovni, má velkou klinickou zkušenost, pacienty vyšetřuje důkladně, jinak profesionální servis v ordinaci včetně objednání, laskavé a příjemné vystupování. Skvělá lékařka, kterou všem doporučuji. MUDr Daniela Donátová


Z
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo oční zánět

Pani doktorka mi pomohla, keď ma trápil zánět v oku. Okrem toho je veľmi príjemná a ľudská, rovnako ako zvyšok personálu ordinácie. :)


M
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Prevence

Paní doktorka Pelikánová je vždy milá, vstřícná a profesionální, stejně tak zdravotní sestřička a bratr jsou milí a ochotní. Do ordinace chodíme již roky celá rodina.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti