Engramma s.r.o.

Velmi příjemný lidský přístup, paní doktorka mi pomohla v nalezení skutečné příčiny mého problému.

Nejlepsi detska ocni lekarka!Nase holcicka (15m) na vysetreni nespolupracovala a pani doktorka krasne tuto situaci zvladla a dokazala ji i tak rychle vysetrit.Pani doktorka je navic moc prijemna - stejne tak i jeji ostatni kolegove.Pani doktorku moc doporucuji a dekujeme za vse!

Umístění: Engramma s.r.o. oční vyšetření

Nejlepší ocni doktorka pani Pelikanova ,kterou jsem navstivila a syn tam chodí velice rád. Navstivila jsem již velice propagovanou ocni doktor která má ordinaci v centru Prahy a byla to hrůza. Velice děkuji,ze jsem pani doktorku Pelikanovou potkala a umožnila nam k ní chodit.Dekuji za práci kterou delate.

Umístění: jiné místo Ocni vada

Pani doktorka vysetrovala syna 10 let kvuli potizim s videnim. Zadnou vadu neobjevila ale syn nevidi do dalky a pri vysetreni se to i projevilo. Neprecetl posledni dva radky pismenek na tabuli. Zadne dalsi vysetreni ani doporuceni jsme
nedostali, v podstate nas poslala pryc s tvrzenim ze “vidi az za roh”. Navstivili jsme na doporuceni jinou ocni lekarku a syn ma 3/4 dioptrii. Nerozumim tomu jak mohla pani doktorka Pelikanova tuto vadu prehlidnout.

MUDr. Renata Pelikánová

Vážená paní Katarino,
pošlete mi Váš email, přepošlu Vám lékařskou zprávu Vašeho syna,
přestože si myslím, že jsem Vám ji dávala,a jsem si jistá, že oční vadu jsem nepřehlédla a vadí mi, že špiníte mé jméno na internetu tímto způsobem. S pozdravem MUDr.Pelikánová

Umístění: jiné místo

Lékařka na vysoké odborné úrovni, má velkou klinickou zkušenost, pacienty vyšetřuje důkladně, jinak profesionální servis v ordinaci včetně objednání, laskavé a příjemné vystupování. Skvělá lékařka, kterou všem doporučuji. MUDr Daniela Donátová

Umístění: jiné místo oční zánět

Pani doktorka mi pomohla, keď ma trápil zánět v oku. Okrem toho je veľmi príjemná a ľudská, rovnako ako zvyšok personálu ordinácie. :)

Umístění: jiné místo Prevence

Paní doktorka Pelikánová je vždy milá, vstřícná a profesionální, stejně tak zdravotní sestřička a bratr jsou milí a ochotní. Do ordinace chodíme již roky celá rodina.