Třeboradická 1110/ 51, Praha
(mapa)

Umístění: jiné místo Ocni vada

Pani doktorka vysetrovala syna 10 let kvuli potizim s videnim. Zadnou vadu neobjevila ale syn nevidi do dalky a pri vysetreni se to i projevilo. Neprecetl posledni dva radky pismenek na tabuli. Zadne dalsi vysetreni ani doporuceni jsme
nedostali, v podstate nas poslala pryc s tvrzenim ze “vidi az za roh”. Navstivili jsme na doporuceni jinou ocni lekarku a syn ma 3/4 dioptrii. Nerozumim tomu jak mohla pani doktorka Pelikanova tuto vadu prehlidnout.

Umístění: jiné místo

Lékařka na vysoké odborné úrovni, má velkou klinickou zkušenost, pacienty vyšetřuje důkladně, jinak profesionální servis v ordinaci včetně objednání, laskavé a příjemné vystupování. Skvělá lékařka, kterou všem doporučuji. MUDr Daniela Donátová

Umístění: jiné místo oční zánět

Pani doktorka mi pomohla, keď ma trápil zánět v oku. Okrem toho je veľmi príjemná a ľudská, rovnako ako zvyšok personálu ordinácie. :)

Umístění: jiné místo Prevence

Paní doktorka Pelikánová je vždy milá, vstřícná a profesionální, stejně tak zdravotní sestřička a bratr jsou milí a ochotní. Do ordinace chodíme již roky celá rodina.

Umístění: jiné místo Ocni vada

Umístění: jiné místo