Engramma s.r.o. (mapa)

Pojišťovna VZP, a.s., Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 1 Více

Diagnostické vyšetření

Předoperační vyšetření

Cena není uvedená

Vyšetření očního pozadí

Umístění: jiné místo Ocni vada

Pani doktorka vysetrovala syna 10 let kvuli potizim s videnim. Zadnou vadu neobjevila ale syn nevidi do dalky a pri vysetreni se to i projevilo. Neprecetl posledni dva radky pismenek na tabuli. Zadne dalsi vysetreni ani doporuceni jsme
nedostali, v podstate nas poslala pryc s tvrzenim ze “vidi az za roh”. Navstivili jsme na doporuceni jinou ocni lekarku a syn ma 3/4 dioptrii. Nerozumim tomu jak mohla pani doktorka Pelikanova tuto vadu prehlidnout.

MUDr. Renata Pelikánová

Vážená paní Katarino,
pošlete mi Váš email, přepošlu Vám lékařskou zprávu Vašeho syna,
přestože si myslím, že jsem Vám ji dávala,a jsem si jistá, že oční vadu jsem nepřehlédla a vadí mi, že špiníte mé jméno na internetu tímto způsobem. S pozdravem MUDr.Pelikánová

Umístění: jiné místo

Lékařka na vysoké odborné úrovni, má velkou klinickou zkušenost, pacienty vyšetřuje důkladně, jinak profesionální servis v ordinaci včetně objednání, laskavé a příjemné vystupování. Skvělá lékařka, kterou všem doporučuji. MUDr Daniela Donátová

Umístění: jiné místo oční zánět

Pani doktorka mi pomohla, keď ma trápil zánět v oku. Okrem toho je veľmi príjemná a ľudská, rovnako ako zvyšok personálu ordinácie. :)

Umístění: jiné místo Prevence

Paní doktorka Pelikánová je vždy milá, vstřícná a profesionální, stejně tak zdravotní sestřička a bratr jsou milí a ochotní. Do ordinace chodíme již roky celá rodina.