MUDr. Renáta Černá

Praktický zubní lékař
International Power Opatovice, Pardubice

Praktický zubní lékař
Třída ČSA 287, Hradec Králové

Umístění: Praktický zubní lékař ošetření zubního kazu

Dobrý večer,chtěl by jsem zde jen pochválit mudr.R.Černou za výborný zákrok minulý týden kdy mě opět i přes to že byl víkend zachránila před bolestivým zánětem...Její přístup by měl mít každý lékař v této zemi i když většina nemá..Takže když,z by se někdo rozhodoval tak ji neváhejte kontaktovat..:)

"Skvělý přístup paní doktorky! Zubaře nemám od mala ráda, ale paní doktorka vždy všechno dopředu vysvětlí a postupuju velmi šetrně a bezbolestně. Můžu jen doporučit, já bych za ní jezdila i přes půl republiky."

Dobrý den, paní Mudr. Renátu Černou mi doporučila kamarádka a od té doby jsem s ní spokojen nejen já, ale teď už i můj firemní kolega a nově moje maminka 77let :-) ....Mě zbavila 2 moudráků, provedla generální opravu výplní kanálků nervů a výměnu starých 8 korunek za nové .... dále rekonstrukci předních dvou horních řezáku, s novými korunkami. Ted tam mám krásné zuby do úsměvu :-) Trvalo to více jak rok, hlavně tedy kvůli mé zaneprázdněnosti... za celou dobu můžu potvrdit, ochotu, ohleduplnost, čas na informace, kdy člověku vysvětlí, proč se co a jak děje....termíny i mimo pracovní dobu a vůbec super péči. Dokonce mě jako první zubař "donutila" začít používat mezizubní kartáčky.... perfektně mi vysvětlila proč a jak se tomu mám věnovat :-) Za mě tedy DOPORUČUJI :-) Ing. Jaromír Pekárek, ThomasLloyd, Praha

K této Paní doktorce spádově nepatřím, na služební cestě 21. 8. 2014 mě velmi rozbolel zub. Musím říct, že zatímco například ve stomatologickém centru Belu v Hradci mě odmítly vůbec ošetřit, V ordinaci Paní Doktorky Černé mne vzali bez čekání a to s bezvadnou péčí. Nejenom, že mě o zub nepřipravili, ale provedli rentgen a všechno potřebné a sami mne objednali k jinému specialistovi ještě ten den!!! Tomu já říkám dokonalá akutní péče. K tomu musím říct, že prostředí je krásné a personál velmi příjemný. Děkuji

Chtěl by se poděkovat pí. MUDr. R.Černé za její starostlivost o můj chrup. Pání doktor ,děkují vám za bezproblémový průběh reparace méhochrupu a za příjemný pocit ve vaše blízkosti ,kde klid ,úsměv a teplý pohled nezchází. Kdyby jsem se nestyděl ,tak by jsem se nechal objedávat k vám častějí jenom pro pobyt ve vašem uklidňujícím zařízením a vašu láskavou staostlivost.

Dobrý den,s paní doktorkou jsem velmi spokojena.25let jsem byla pacientkou jiné paní doktorky/nechci jmenovat / a byla jsem celkem spokojená..až do doby kdy mi vypadl zub.Volala jsem,že za týden odlétám mimo republiku...Bylo mi řečeno"Přijďte až se vrátíte!!"Nechápala jsem a v duchu se modlila,abych nemusela v cizině vyhledat zubaře...vše dopadlo skvěle.V reklamě jsem si našla tuto paní doktorku a ve velmi krátké době jsem byla objednaná..Příjemné prostředí milá asistentka a super paní doktorka..Je rázná/toto se mi líbí/ a hlavně chce pacientům pomoci.celý chrup mi dala tzv do kupy .Pomohl jí v tomto i její úžasný doktůrek Martin.Moc za vše děkuji a těším se na další návštěvu.Všem paní doktorku doporučuji..Lepší fakt neznám...Negativní hodnocení ..jistá faleš a závist....Jste úžasná a skvělá...

Prostředí příjemné, paní doktorka však pracuje velmi rychle a to je na úkor kvality.Pod novými plombami zůstavají staré kazy.

X

paní doktorka "doporučuje" zákroky které nejsou z nejnutnějších,samozejmě za poplatek za nadstandard, pouští se do věcí,které nezvládne dokončit, za nás absolutně ne. hlavně je směšné, že si to ani neustojí sama, když se jí tu zastává pan manžel, dělá jí snad doprovod v ordinaci,že zná průběh ošetření a dovolí si odsuzovat její pacienty? jsem tu prvně a naposledy,takže by se měli oba nad vším zamyslet.

Dobrý den, se zaujetím čtu tyto příspěvky, nejen od pacientů Stomato ordinace paní doktorky Renaty Černé. Tento blog jsem objevil zcela náhodou, když jsem po letech hledal kontakt na ordinaci. Mám stejný pocit už jen při vstupu do ordinace, jak píše většina z vás, to znamená velmi pozitivní. Myslím si, že se zde nejedná o reklamu, protože cokoliv nejlepší kvality už skoro žádnou nepotřebuje. Kdokoliv, kdo do ordinace přijde, musí to poznat sám, rozhodně neprohloupí, pozná, alespoň jak já to vidím, zcela odlišný druh nadstandardní péče. Ruce s citem a přesností chirurga, čarovný úsměv všude, kam se člověk podívá, prostě zážitek, skoro by si člověk přál navštěvovat ordinaci častěji. Jelikož dost cestuji, slyším zaznívat v superlativech jméno paní doktorky až v Praze a daleko na západ. Takže si jí zde v Opatovicích važme, ať nás jednoho krásného dne neopustí a zůstane nám věrna. Závěrem mi prosím zde dovolte jeden citát, aj pro to jedno procento pomaleji chápajících. „Čím víc o tom mluvíš, čím víc o tom přemýšlíš, tím více se od toho vzdaluješ. Přestaň mluvit, přestaň myslet a nebude nic, co bys nepochopil.“ :O)SENGSTAN LP 3334

Paní doktorka je jednou z nejlepších zubních lékařek,které jsem měl možnost poznat.Vždy ochotná,milá,snaží se pacientovi vyjít maximálně vstříc.Jsou však mezi námi někteří,co si špičkovou péči ani nezaslouží.Na paní doktorce si nesmírně cením její schopnost jednat s pacientem na rovinu.S klidným svědomím ji mohu každému zájemci o špičkovou zubní péči doporučit.JR