Adresa

Ordinace
U Nemocnice 2, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Od ZŠ mám vždy na jaře a někdy na podzim vyrážku - která je někdy tak odporná a bolestivá, že mi je hůř, než kdybych měla chřipku.. Celé roky mi doktoři tvrdili nesmysly - nejdřív alergie na krém, pak "kožní chřipka", pak alergie na slunce.. až doktorka Divišová mi přesně řekla, co to je! :-)
(Né že by mě tím potěšila, protože název je sice známý, ale nikdo prý neví, z čeho se to dělá a ani co na to působí...)
Je milá a sypmatická! Jsem ráda, že jsem si našla super kožní doktorku!

E
Ověřený profil

U syna konečně dokázala paní doktorka alespoň částečně ztlumit projevy atopického ekzému, aktivně hledá příčinu, jsme spokojeni, ještě hodnotím dobrý přístup k pacientům.

B

Dlouho jsem se potýkal s boreliózou.Na jiném kožním oddělení u Dr. Žukovové, jsem dostal nejdříve mastičku, pak antibiotika a když po 3 měsících nic nezabralo až jsem došel k pí. Dr. Divišové. Rázem změnila léčbu a nemoc zdárně vyléčila. Po roce si mne na kontrolu pozvala znovu. Vzorná péče. Moc jí děkuji.

K

Byla jsem u pí doktorky nedávno s problémem se kterým se potýkám již rok. Dala mi na to mastičku a řeší se mnou i pblm antikoncepce. Mastička mi evidentně pomáhá. Konečně. Je vidět že ví co dělá.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti