Ordinace specialisty - neurologie
Krškova 807, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - neurologie

Pana doktora jsem navstivil prvne pred deseti lety a pak jeste mnohokrat, behem let nasledujicich. Bohuzel za celou dobu nebyl schopen rozpoznat vaznost situace a pri zadosti o opetovne MRI, po zesileni priznaku, jsem byl pouze informovan, ze "minule dostal pokutu". Vzhledem k jeho nazoru, ze mi nic neni, me spise tlacil na psychologicke poruchy. V roce 2016 jsem se rozhodl zmenit lekare a moje diagnoza byla stanovena behem pul roku. Jedna se o vazne progresivni onemocneni, ktere za ta leta jiz zanechalo nevratne poskozeni na mem CNS. Onemocneni nelze vylecit, ale kdyby pan doktor spravne odhalil diagnozu, progrese sla zpomalit a mohl jsem zit bez nasledku jeste desitky let. Zvlastne za poblematicke to je ve chvili, kdy se celou dobu docitam, ze diagnostika teto nemoci je na vysoke urovni.
Pan doktor muze byt schopny v nekterych oblastech, jak napovidaji ostatni komentare, nicmene pri jakemkoliv podezreni onemocneni CNS rozhodne pana doktora nedoporucuji.

s panem doktorem Čandou jsem velmi spokojen, takže i když ze zdravotních důvodu jsem se musela z Prahy přestěhovat do Ostravy dojíždím za nim do ordinace již 8let a věřím, že s jeho pomoci budu schopna dojíždět dál. Přeji mu zdraví , aby se o nás všechny mohl dál starat. Vděčná a spokojena pacientka
Miroslava Faberová

nemám si na co stěžovat, rychle a bez řečí mi pomohl.

je to už dávno co jsem u něj byla ošetřena a hodně my pomohl, je to výborný "chiropraktik". Trpělivost je potřeba, ale to za tu péči stojí.

Nejlepší doktor
(jako doktor z hor)

Je to šikula!

Nejlepší Neurolog na Praze 5,velmi schopný.

Pan doktor je velice výborný diagnostik, je hodný, pečlivý a překvapil mě svou lidskostí :-) A ikdyž u něj stojíte jen ve spodním prádle, tak vás ani nenapadne se stydět :-)Škoda jen, že není takových doktorů víc ! Je nejlepší !

Velmi kvalitní péče.Jaroslav Polach děkuje.

Je pravda, že pan doktor je trochu svérázný a při každé návštěvě je potřeba obrnit se trpělivostí, protože ordinuje bez sestry a tím pádem si počkáte na vyšetření, ale nejenom na ně, třeba i na předepsání léků, hodně dlouho. Na druhé straně je ale pravda, a to je mnohem důležitější, že je pan doktor výborný diagnostik a pacientovi věnuje veškerou péči, které je při věčně plné čekárně schopen. K pacientům je laskavý, což je také důležité. Mohu ho jenom doporučit.