Specialisté, kteří poskytují online konzultace

Pokud potřebujete navštívit tohoto specialistu, můžete to udělat z domova. Objednejte si online konzultaci a získejte pomoc, kterou potřebujete.

Jak to funguje?

Přijímám: dospělí, děti od 9 let
Bankovní převod Více informací

Individuální psychoterapie (50 minut)

Konzultace pro páry

Manželská poradna cca 2h • 1 000 Kč +6 Více

Partnerská psychoterapie cca 2h • 1 000 Kč

Pro studenty 90minut • 500 Kč

Psycholog pro sportovce do 90minut • 800 Kč

Setkávám se s Vámi pravidelně na Vinohradech v Praze a v Nymburce (oba kalendáře naleznete níže) Práce je mým koníčkem, přestože v oblasti péče o psy...

• krize ve vztahu

• adiktolog

Znalost jazyků

Čeština, Ruština

Nejčastěji hledané služby

Individuální psychoterapie (50 minut)

Konzultace pro páry

Telefonická konzultace 15minut

130 Kč

130 Kč

Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna manželská poradna od cca 2h

Paní Štěpánková mi pomohla zachránit manželství. Nenásilnou formou mě dovedla k poznání co je pro mě v životě důležité. Líbí se mi, že je také "člověk". Že umí sdílet Váš příběh a není jenom nějaký mentor, který vše ví a vše zná. Nejvíce oceňuji její upřímnou snahu pomoci a tím dělat svět lepším.
Sice trochu opožděně ale o to víc děkuji!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna individuální terapie cca 100minut

Po prvním sezení mám pocit že jsem na správné cestě i když vím že to cesta bude dlouhá a nesnadná.
Jsem v nejlepších rukou za poslední dobu. Díky

Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna individuální terapie cca 100minut

Radanu Rovenu doporučuji všem, kteří potřebují pomoc se svým vnitřním světem. Je vynikající terapeutka a mentální kouč. Pomohla mi v mé životní cestě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna

Velmi přátelský ale zároveň profesionální přístup. Po první návštěvě se cítím uvolněný a klidný. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna Běžný termín

Paní Radana je člověk na správném místě! Je moc milá, empatická, nebojíte se jí cokoli říct. Přišla jsem s hlavou plnou starostí a zmatku, odcházela jsem spokojená a plná radosti. Pokud bych měla nějaký problém, paní Radanu ráda vyhledám znovu.

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

Veru, děkuju ????, i pro mne práce s Vámi byla včera moc fajn a držím palce na Vaši cestě s posláním.

Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna Běžný termín

paní magistra je hodná, empatická, nesoudí a snaží se pochopit čím si klient prochází. Pomohla mi získat náhled nad mými problémy a navrhla způsoby jak se s nimi vnitřně vypořádat.

K paní Radaně jsem chodila už před lety s manželem a nyní k ní chodím opět s jinými problémy. Strašně moc mi pomáhá, už po první návštěvě u ní jsem se psychicky cítila o hodně lépe, všechno že mě spadlo, její meditace jsou úžasné, odcházela jsem domů s lehkostí, bez starostí, s dobrou náladou a pocitem, že všechno zvládnu, takže za mě mohu paní Radanu všem jen doporučit a děkuji, že jsem měla možnost najít takového psychologa. Budu k ní určitě chodit i nadále.

Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna

Byl jsem po první návštěvě zklamán a budu hledat jiného psychologa. Tím nechci nějak negativně hodnotit práci psycholožky Roveny podle recenzí pomáhá hodně lidem a je to člověk na svém místě, ale MĚ tak nějak nesedla a její přístup mi přišel za 800,- dosti ležérní a rutinní. Představoval jsem si to trochu jinak, možná měla paní špatný den i to se stává. Přeji vše dobré. Shee

Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna

Trpěla jsem na panické ataky po dlouhodobějším stresu a problémech ve vztahu. Byla jsem u paní Štěpánkové čtyřikrát a dokázala “přepnout” moje vidění sebe a ostatních a naučila mě mít především harmonii v sobě a mít rada sama sebe. Vždy jsem odchazela s pocitem uvolnění a pozitivními myšlenkami. A relaxace, při kterých jsme se snažily nejprvé se koncentrovat na pocitech co mě trápily a následně je odpustit, měly úžasný efekt - člověk odchází uvolněný, uklidněný a s dobrou náladou. Navíc má Radana úžasnou energii a dokáže člověka naplnit pozitivem. Jsme se ještě občas bávily na téma psychoterapie (například teorie her), bylo to i hodně přínosné a zajímavé. Teď se cítím úplně jiným člověkem a to jen díky Radaně! :) Anička.

21 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Proběhla 2 rande. Vypadalo to,že jsme si padli do oka. Napsal mě,že mě má svým způsobem rád a pak se na 4 dny odmlčel. První jsem se musela ozvat já,pak opět reagoval. Je takové chování normální? Nevím co jsi mám o něm myslet. Zda to myslí vážně a jak přistupovat k takovému muži. /je nám oběma 38/. Děkuji za radu.

Milá neznámá, to je téma, které nás baví a každý to vnímáme po svém. A pak se na něco psycholgů ptejte, že ;) . Doporučuji knihu Mars a Venuše si spolu začínají. Každopádně doporučuji citově být zdrženlivá, souhlasím s p.Forstem, že v tuto chvíli není nažhavený a pokud budete chtít jeho vyjádření ted, spíše uteče.Je třeba nechat muže jeho tempu a vnímat jeho iniciativu. Já bych hned nenastoupila s dotazem: "jak to vidíš?" Mohou být různé začátky - může to jít přes kamarádský vztah... v tom bych viděla potenciál - úskalí internetového seznamování je právě to, že lidé často čekají lásku na první pohled, snadno vylučují, ale v přirozeném seznamování funguje velmi často princip obeznámenosti. Držím palce.

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

• Dobrý den. V poslední době zažívám v práci velkou koncentraci stresu přibližně 3x týdně. Jedná se o rychlé pracovní tempo jednoduchých mechanických úkonů. Toto období ještě chvíli potrvá. Zajímá mě jestli se to může nějak projevit na fungování mozku, inteligenci.

Hezký den,
    dlouhodobý stres produkuje glukokortikoidy. Jejich škodlivost je prokázána např. ničí náš hipokampus, což souvisí s depresí i pamětí i snižuje kognici.
    Řešení je, přivést tělo i duši do stavu, že nebude situaci vnímat jako ohrožující... (pocit ohrožení je spouštěč stresové reakce organismu)
    V té věci mohu samozřejmě pomoci.
    Držím palce.

• krize ve vztahu