Radana Rovena Štěpánková, psycholog Praha

Krizová intervence

Partnerská psychoterapie • 1 000 Kč

Přijímám: dospělí, děti od 9 let

Způsoby platby: Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

30 minut před konzultací obdržíte SMS a e-mail s odkazem na online konzultaci. Klikněte na něj a počkejte na specialistu. Nemusíte stahovat žádný software a můžete se zúčastnit konzultace prostřednictvím počítače i smartphonu.

Hotovost, Bankovní převod

Manželská poradna cca 2h • 1 000 Kč

Psycholog pro sportovce do 90minut • 800 Kč

Rodinná psychoterapie cca 2h • 1 000 Kč +8 Více

Běžný termín • od 900 kč

Pro studenty 90minut • 500 Kč

Telefonická konzultace 15minut • 130 Kč

Setkávám se s Vámi pravidelně na Vinohradech v Praze a v Nymburce (oba kalendáře naleznete níže) Práce je mým koníčkem, přestože v oblasti péče o psy...

• Krize ve vztahu

• psychoterapie
  • adiktolog

Znalost jazyků

Čeština, Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

500 Kč

130 Kč

130 Kč

Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna partnerská psychoterapie

První návštěva ve mě nechala pocit důvěry, odbornosti a profesionality. Tedy po dvou dnech od setkání jsem si domluvil termín další návštěvy.Dle mé první zkušenosti je p.R.Rovena lékařka na svém místě a nebál bych se jí doporučit.

Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna individuální psychoterapie

První sezení s paní Štěpánkovou bylo pro mě osobně ještě takové nemastné neslané a to především i z důvodu toho, že jsem dorazil pozdě a chtěl jsem toho říct co nejvíce ze své minulosti a v podstatě jsem se jednoznačně nevyjádřil z jakého důvodu tam jsem a co očekávám. A i přes to jsem si z první schůzky odnesl spoustu cenných informací. Na dalším sezení jsem byl již připraven (v bodech na taháku napsané životní situace) a na sezení jsme je již probírali detailněji a snažili se změnit úhel pohledu na ně, aby nebyl jen negativní.

Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna individuální psychoterapie

Velmi nerada jsem dávala špatné hodnocení protože věřím již podle ostatních komentářů, že paní Radana mnoho lidem opravdu pomohla. Nice méně tohle je můj názor a tak budu hodnotit za sebe. Nechci určitě vyznít nijak hrubě.
Pani Radanu bych určitě doporučila lidem co mají rádi spíše takové to neurčité přemýšlení, metafory, hledání sama sebe a méně o příčinách a důsledcích v reálném světě. Během téměř celého sezení jsem velmi často poslouchala věty typu "Zkuste odpustit sama sobě" nebo "Mějte se ráda taková, jaká jste" bez toho, aniž by mě paní Radana doopravdy vyslechla a vlastně věděla v čem mé problémy jsou. Nemám moc zkušeností s psychology proto pro mě bylo těžké o věcech mluvit, ale bohužel mi paní Radana nijak nepomáhala mě vést a nepodporovala plynulost rozhovoru. Naopak bylo často ticho, a bohužel bylo vidět že ani moc nevěděla, na co se zeptat. Skákali jsme od tématu k tématu a polovinu času jsme spíše věnovali tomu, abych si psala poznámky o tom jak bych se měla spojit se svým vnitřním já. Asi hlavní rozdíl byl v tom že první psycholog mě bral vážně, bylo to vyvážené mezi racionálním a tím "duchovním". Paní Radana mi skoro přišlo že mě vážně nebere, spíše na mě působilo že si ze mě občas dělá srandu (V některých případech kdy jsem jí řekla o některých svých problémech tak na mě kulila oči s "huh?". Cítila jsem se ne jednou jako idio )
Neptá se na důležité věci a místo toho přechází k metaforám o tom jaké nejhorší lidi si dokážu představit a zda mám centrum lásky.
Pro ty co chtějí spíše vážný rozhovor a trochou té racionálnosti, možná zkuste někoho jiného.

Každopádně prostředí je pěkné a také bych chtěla pochválit paní Radanu že nehlídá čas tak pečlivě, že by mě po předně 60 minutách vyhnala z křesla. Opravdu se mi věnovala ještě dlouho po tom.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit. Lidský přístup, rovnou k věci, žádné mrhání časem. Děkuji za vše :)

Umístění: Psycholog Praha a Manželská poradna konzultace pro páry

Paní Štěpánková je přímočará, ochotná, komunikativní. Nebojí se svůj názor na věc sdělit. Zatím jen první návštěva, ale věřím, že se povede věci rozhýbat k lepšímu.

Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna konzultace pro páry

Chtěla bych moc poděkovat paní Radaně za cestu, kterou mě vedla, když jsem se dostala do nelehké situace. Pomocí meditací jsme dokázaly velký posun v mém přístupu a pohledu na emoce a vnitřní prožitky. Je milá, vtipná, věcná a odcházela jsem od ní vždy nabitá pozitivní energií.

Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna individuální terapie, konzultace 1,5h

Paní psychoterapeutka mi léčí vztahy mezi mnou a vlastními dětmi. Učí mne, jak hojit šrámy a jizvy z jejich i mého dětství. Tak vznikají a rozvíjejí se nečekaně krásné vztahy v naší rodině současné. Zároveň díky paní Mgr. Radaně objevuji vlastní vnitřní bohatství, neboli objevuji krásu tohoto světa.

Umístění: Online konzultace partnerská psychoterapie

Online metoda je účinná a efektivní, člověk neztrácí čas cestou, je ve svém domácím a pohodlném prostředí.

Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna manželská poradna cca 2h

Paní Štěpankovou mohu jen doporučit,vyslechne Vas snaží se Vas nasměrovat a odcházíte s pocitem, že vše zvládnete.

Umístění: Psycholog Nymburk a Manželská poradna

Paní Štěpánková mi pomohla zachránit manželství. Nenásilnou formou mě dovedla k poznání co je pro mě v životě důležité. Líbí se mi, že je také "člověk". Že umí sdílet Váš příběh a není jenom nějaký mentor, který vše ví a vše zná. Nejvíce oceňuji její upřímnou snahu pomoci a tím dělat svět lepším.
Sice trochu opožděně ale o to víc děkuji!!!

21 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Proběhla 2 rande. Vypadalo to,že jsme si padli do oka. Napsal mě,že mě má svým způsobem rád a pak se na 4 dny odmlčel. První jsem se musela ozvat já,pak opět reagoval. Je takové chování normální? Nevím co jsi mám o něm myslet. Zda to myslí vážně a jak přistupovat k takovému muži. /je nám oběma 38/. Děkuji za radu.

Milá neznámá, to je téma, které nás baví a každý to vnímáme po svém. A pak se na něco psycholgů ptejte, že ;) . Doporučuji knihu Mars a Venuše si spolu začínají. Každopádně doporučuji citově být zdrženlivá, souhlasím s p.Forstem, že v tuto chvíli není nažhavený a pokud budete chtít jeho vyjádření ted, spíše uteče.Je třeba nechat muže jeho tempu a vnímat jeho iniciativu. Já bych hned nenastoupila s dotazem: "jak to vidíš?" Mohou být různé začátky - může to jít přes kamarádský vztah... v tom bych viděla potenciál - úskalí internetového seznamování je právě to, že lidé často čekají lásku na první pohled, snadno vylučují, ale v přirozeném seznamování funguje velmi často princip obeznámenosti. Držím palce.

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

Dobrý den. V poslední době zažívám v práci velkou koncentraci stresu přibližně 3x týdně. Jedná se o rychlé pracovní tempo jednoduchých mechanických úkonů. Toto období ještě chvíli potrvá. Zajímá mě jestli se to může nějak projevit na fungování mozku, inteligenci.

Hezký den,
dlouhodobý stres produkuje glukokortikoidy. Jejich škodlivost je prokázána např. ničí náš hipokampus, což souvisí s depresí i pamětí i snižuje kognici.
Řešení je, přivést tělo i duši do stavu, že nebude situaci vnímat jako ohrožující... (pocit ohrožení je spouštěč stresové reakce organismu)
V té věci mohu samozřejmě pomoci.
Držím palce.

• Krize ve vztahu