Doporučení psychiatři s Oborová zdravotní pojišťovna Břeclav

• „Byla jsem u pana doktora se synem, s žádnou arogancí jsem se nesetkala, jen holou pravdu a konstatování skutečnosti.ŹÁDNÉ MAZÁNÍ MEDU KOLEM HUBY, ALE PRAVDA NEBÝVÁ VŽDYCKY POPLATNÁ TOMU CO BYCHOM SI PŘEDSTAVOVALI A PŘÁLI. Více

Velkomoravská 1, Hodonín Mapa

Odborný lékař oboru psychiatrie

• „K paní doktorce jsem chodila 3 roky a můžu ji s klidným svědomím doporučit! Opravdu mi pomohla jak se sociální fobií tak silnými depresemi.Vlastně mohu říct že mi zachránila život a za to ji MNOHOKRÁT DĚKUJI !!! Bohužel jsem musela od paní doktorky odejít kvůli překročení věkové hranice,ale mohu říci že pokud bych měla možnost k ní chodit dále tak neváhám. Více

bří Mrštíků 38, Břeclav Mapa

Psychiatrická ambul. pro děti a dorost

• „Pan doktor je velmi pozorný a ačkoliv se při první návštěvě jeho otázky mohou zdát nepříjemné, s odstupem člověk zjistí jejich důvod. Neznám pana doktora dlouho, ale musím říct, že je to mistr svého řemesla, stejně jako jeho sestřička. Když jsem se poprvé objednávala, byla jsem celá nesvá, ale už v telefonu to byla sympatická žena, která mi vyšla maximálně vstříc. Více

Bří Mrštíků 38, Břeclav Mapa

Poliklinika Břeclav s.r.o.

• „Chápu že paní doktorka nemusí vyhovovat každému, já jsem byl spokojený, chovala se je mne velice hezky a byla ochotná mne pomoci. Více

Bří Mrštíků 38, Břeclav Mapa

Poliklinika Břeclav s.r.o.

• „Paní doktorku jsem měl moc rád, hlavně díky jejímu velice příjemnému přístupu, dokázala správně poradit a vyřešit problém. Více

Brandlova 5, Hodonín Mapa

Dětský psychiatr

• „Velmi dobrý doktor v tomto oboru,zajímá se i poradí a hlavně se k člověku chová lidsky,sestřička je více komunikativní,milá a má zájem o lidi. Více

Horní Valy 4, Hodonín Mapa

Psychiatrická ambulance