Zkušenosti

Služby a ceník služeb

Adresa

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Vynikající stomatolog, výborná sestřička, vše je v naprostém pořádku; bez připomínky. Doporučuji a moc děkuji.

     •  • 

  • K paní doktorce chodím s manželkou i dcerou. Je to nejlepší stomatolog, kterého jsem kdy potkal. Při každé návštěvě zubaře jsem byl vždy nervozní, u paní doktorky se to změnilo. S trochou nadsázky mohu říct, že se i trochu těším.

     •  • 

  • K paní doktorce už nějaký ten rok chodím a jsem s ní spokojená. Kontroluje opravdu důkladně a šetrně :)

     •  • 

  • super

     •  • 

  • K paní doktorce chodím s dcerou asi od 3 let. Výborná paní doktorka, trpělivá a pečlivá. Jsem s ní velmi spokojená. Pluhařová
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • M

    Velmi dobrá lékařka - dělala mi zbuby a vždy ohleduplně -ptala se zda to nebolí ...Od té doby co chodím k Mudr. Sákrové se už zubaře nebojím:-D

     •  • 

  • M

    Nejlepší stomatolog, ke kterému jsem kdy chodila.Milá, vstřícná a hlavně PEČLIVÁ a JEMNÁ!!!! Všem vřele doporučuji!!!

     •  • 

  • Q

    Paní doktorka je moc hodná a vůbec to od ní nebolí !!!!

     •  • 

  • M

    K paní doktorce chodí dcera a jsme velice spokojeni.

     •  • 

  • A

    k paní doktorce chodíme celá rodina, jsme s ní velice spokojeni, poradí, doporučí ....

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu