Doporučení praktičtí lékaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Nové Město pod Smrkem

• Praktický lékař

„Jsem velice rád, že mám tohoto doktora. Díky prozíravosti mi byl včas zjištěn tumor močového měchýře a následně v nemocnici Motol odstraněn. Veliké dík panu doktoru. Více

Tatranská 860/7, Liberec Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé.

• „Byla jsem u pani doktorky zatím 4x, ale vzdy byla příjemná a se vším mi vyšla vstříc . Poradila, nasadila lecbu z bicom a musim rict, ze jak jsem byla skeptická, tak super. Hlavne je empaticka, takze za ni clovek jde i rad :-) jsem rada, ze jsem přešla k pani doktorce Lajžnerové. Více

17. listopadu 590/14, Liberec Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„K paní doktorce chodím už od samého začátku, kdy začala ordinovat pro zaměstnance nemocnice. Jsem s ní moc spokojená, je vždy milá, vstřícná, usměvavá a dokáže poradit. Chvála patří i sestřičce, která je na svém místě. Děkuji Jarka Více

Klášterní 117/2, Liberec Mapa

• Praktický lékař

„je opravdu lidský, snaží se pomoc. Jsem jeho pacientka léta a nemám žádné výhrady ani k jeho sestřičce Lucce. Někdy je opravdu těžké vyhovět lidem všem Více

Uhlířská 1, Liberec Mapa

• Praktický lékař

„Je velice laskavý, pacienta dokáže uklidnit a vše příjemně vysvětlit ohledně zdravotního problému, možnosti léčení, dávkování léků apod... Není nervózní, je vidět, že práce ho baví a že má rád jistotu, vše na 100 %. Pacientovi dokáže i zlepšit náladu. Je to velice sympatický a příjemný člověk. I jeho zdravotní sestřička se chová velmi příjemně, a je šikovná, má cit. Injekce jsou bez bolesti. Více

1. máje 97, Liberec Mapa

„super doktor i člověk

Ke Hřišti 309, Mníšek Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Jako lékařka pro Tesco vyhovující....kontroly provadí poctivě....

Fügnerova 667/7, Liberec Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Je spravedlivá , neměnila bych ji za jiného Lékaře , Jsem s ni spokojena na 100% . Měla jsem nějaký problém a věděla co to je , je prostě suprová doktorka ..... Více

Polní 175, Chrastava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka je pečlivá, s velmi dobrým přístupem k pacientům. Řeší i zdánlivé maličkosti, nic nezanedbá. Jediné minus vidím v téměř nemožnosti se do ordinace dovolat a to dokonce i v hodinách, které má pro telefonické konzultace uvedené na webové stránce. Více

Papírová 525/10, Liberec Mapa

• Praktický lékař, Anesteziolo… Více

„Navštěvuji paní doktorku i s manželkou. Zatím vždy vstřícná, ochotná, se zájmem o problém, pomůže, vysvětlí.......... Více

Moskevská 658/41, Liberec Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor Roček je opravdu člověk na svém místě. Jeho svědomitost, ochota a lidský přístup mne vždy dostane. Co mě nejvíce oslovuje že se neustále vzdelava a je zřejmé že je to doktor s velkým D. Nemenil bych a dokonce za nim dojizdim ze vzdáleného Liberce. Doporucuji. Více

Větrná 243, Raspenava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Matce dokázal vyléčit totálně rozsakrovaný kotník takovým způsobem, že dnes na její chůzi není patrné, že v minulosti prodělala vážný úraz. Pravda, trochu doktor House, ale vynikající odborník! Více

Nádražní 601, Hejnice Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor Stuchlík je výborný lékař,ač je časově vytížený-záchranka, několik ordinací- tak se s ním dá vždy domluvit aj návštěva doma,a to ruku na srdce-který jiný lékař obětuje tolika času pacientům a ještě k tomu vždy s milým přístupem a úsměvem.vždy si pacienta vyslechne a poté určí vhodnou léčbu. Více

Josefův Důl Mapa

• Praktický lékař

„Má lidský přístup k lidem, umí naslouchat a pochopit vaše problémy a ihned se snaží s vámi pracovat a věnovat se vám, za mě naprostá spokojenost a neměnil bych. Více

Tovární 669, Frýdlant Mapa

• Praktický lékař

„K paní doktorce chodím déle jak 10 let. Čekací doba je jaká je a ano, můžete v čekárně strávit delší dobu, než jinde. Je to ale dáno přístupem k pacientovi. Raději si počkám hodinu déle, když vím, že následně budu ošetřen šetrně, kvalitně a vstřícně. Když potřebuji pomoci, vím, že zde najdu to co potřebuji. Více není co dodávat. Více

Ruprechtická 59, Liberec Mapa

• Praktický lékař, Pediatr

„Pečlivá a milá paní doktorka, která nemá snad nikdy špatnou náladu. Jsem velice rád, že právě ona je mým praktickým lékařem. Více

V Úvoze 860, Frýdlant Mapa

• Praktický lékař

„Zodpovědný, pečlivý a příjemný lékař, v klidu vyslechne, důkladně prohlédne, doporučí, hledá i vhodné alternativy, nenasazuje zbytečně antibiotika a především pořádek v ordinaci, příznivá pracovní doba, také velmi milá, zkušená sestra a spravedlivý systém v čekárně. Doporučuji:-). Více

Masarykova 699/9, Liberec Mapa

• „jsem spokojen s péčí

Fügnerova 1124, Frýdlant Mapa

• Praktický lékař

„Chodím k němu již několik let a nemůžu si stěžovat. Je milý, vstřícný a ochotný.

Vrchlického 802/11, Liberec Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorka Vacková je příjemná, na rozdíl od mnohých komunikuje, hledá příčiny, aby mohla léčit následky. Sestřička je ako remeň, ale šikovná, a protože je i hezká, je to k přežití. Obě budu všude chválit, jsem spokojen. Jaroslava Truhlář Více

Nové Město pod Smrkem Mapa