Praktický lékař Horní Lideč

• „Nemám na paní doktorku jediné ošklivé slovo.Ač vzhledem k svému věku naštěstí nepotřebuji intenzivní péči a navštěvuji opravu lékaře minimálně.Paní doktorka je vždy milá,vstřícná - klidně bych si ji naklonovala do jiných lékařských oddělení:-) nejen jako praktickou lékařku:-) Více

• Praktický lékař

„perfektní člověk, vynikající odborník, máme velké štěstí, že máme v tak zastrčeném koutě Valašska profíka ve svém oboru. Více

č.d. 370, Nedašov Mapa

Privátní praktický lékař a internista

č.d. 417, Štítná nad Vláří Mapa

Privátní praktický lékař a internista

• Praktický lékař

„Úžasný lékař a člověk,sestřička perfektní a milá. Pomohou a poradí vždy a ve všem. Neznám nikoho s tak citlivým přístupem a ochotou s ohledem na to,kolik lidí jim každý den projde rukama. Více

Valašskokloboucká poliklinika

• „Paní Doktorka je je velice pečlivá,ochotná pomoci v každém problému,nic neponechává náhodě a k tomu všemu má velmi profesionální a hlavně lidský přístup k pacientovi.Doporučuji. Více

• „Odbornice,specialistka

sídliště Družba 1189, Brumov-Bylnice Mapa

Privátní praktická lékařka

• „Jeden z nejpreciznějších obvodních lékařů, velmi důsledný.

• Praktický lékař, Chirurg

„super přístup, opravdu mám velmi dobrou zkušenost!

č.d. 291, Horní Lideč Mapa

• Praktický lékař

„Vynikající lékař a diagnostik s lidským přístupem k pacientovi. Vždy se snaží maximálně pomoct. Před mnoha léty mně zachránil život, když jsem měl vážné problémy se srdcem. Je to dobrý člověk, mám jej rád a přeji mu hodně síly, aby dokázal překonat vše, co jej nyní trápí. Díky doktore a držím palce. Více

Družba 1189, Brumov-Bylnice Mapa

• Praktický lékař

„Lidský přístup, vždy trpělivě vyslechne, ochotný vždy pomoci.

č.d. 654, Halenkov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Velice příjemná,pečliva. Chce vyléčit,hledá příčinu. Necpe hned antibiotika pokud neni potřeba.doporučuju.

č.d. 587, Huslenky Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor je v pohodě, jen se někdy musíte sami ptát.Což by měl dělat on.Jindy nic nezanedbá.

Dlouhá 300, Slavičín Mapa

Privátní praktický lékař

• „Doporučuji všem, příjemné jednání, ochota pomoct, milá sestřička dotváří atmosféru pro kterou se k nim chodí s rados Více

Privátní praktická lékařka

• „Nejlepsi doktorka,vzdycky mi vysla vstric a snazila se mi pomoct,je skvela.A moc si ji vazim.::::::::::::::::::

• Praktický lékař

„100% spokojenost, mužu jen doporučit!

Horní náměstí 839, Slavičín Mapa

Privátní praktický lékař

• Praktický lékař, Chirurg, De… rmatolog, Diabetolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Logoped, Neurolog, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

• Praktický lékař, Fyzioterape… ut Více

„Pani doktorka Slivová je velmi schopná lekařka,která chápe souvislosti v lidském těle a snaží se je vyřešit. Již 2x mi moc pomohla od potíží, které můj ortoped řešil jen injekci nebo případně operací. Nikdy si danou část těla neprohmatal tak jako paní doktorka,aby zjistil, v čem je problém. Ona okamžitě odhalila problém a pomohla. Děkuji ,že takový lékař existuje. Kroupová Více

• Praktický lékař

„Výborný doktor, ještě stará škola poctivých lékařů. Vždy usměvavý, příjemně naladěný, vynikající sestřička. Jako bonus ještě dcera, která jde v jeho šlépějích. Vždy pomohl, nikdy neodmítl, pacient je pro něho /i pro ni/ na prvním místě !!!Kéž by takových lékařů bylo více !!! Chodím k němu už tolik let, včetně manžela, nyní začali i vnuci - a i mladí jsou spokojení. Více

č.d. 50, Vlachovice Mapa

• Praktický lékař, Chirurg

„Vynikající lékařka, profesionálka. Vždy zodpovědný přístup, vždy příjemně naladěná. Kéž by bylo více takových lékařů. Více

Zlínská 370, Vizovice Mapa

• Praktický lékař, Internista

„výborný lékař. Nic nezanedbá, vždy raději pošle ke specialistovi, když se mu něco nezdá. Ochotný, příjemný. Za mě 5 hvězdiček. Více

Zlínská 370, Vizovice Mapa