Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

O nás

Ordinace

Valašskokloboucká poliklinika

Krátká 798

76601 , Valašské Klobouky , zlínský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  R
  Lékař: MUDr. Zdeněk Tomeček Jiný

  Naprosto úžasný lidský přístup i profesionalita. Tohle je opravdu PAN ZUBAŘ. Neznám jednoho jediného člověka, který jsem chodí a nebyl by spokojený


  S
  Lékař: MUDr. Irena Tkadlecová Jiný

  Bohuzel mam tu nejhorsi zkusenost jakou jsem mohla mit.
  Byla jsem 10ti lete decko a zlomila si ruku. Pani doktorka tvrdila ze mam ruku vykloubenou ani se poradne nepodivala na rentgen a nasledne mi ruku “narovnala”. Zasadrovala... ruka me silene bolela, myslela jsem, ze to tak ma byt... ale po 14 dnech sileneho trhani v ruce a modrani prstu jsme usoudili ze asi neco nebude v poradku. Navstivila jsem ji tedy jeste jednou s tim, ze rekla, ze to prejde.... po dalsim tydnu mi to nedalo a Navstivila jsem tedy jineho lekare ktery se zhrozil, odstranil sadru a poslal me na rentgen kde zjistil, ze ruka je na 2 mistech ZLOMENA ! Pozadovali jsme dokumenty od Mudr. Tkadlecove, bohuzel se zadne “nenasly” (zajimave :)) okamzite jsem jela do Brna kde me operovali, bohuzel uz se to moc “nezachranilo” - mam trvale nasledky.
  Takze za me jsem bohuzel nemela nejlepsi zkusenost.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Irena Tkadlecová Kontrola

  Dnes jsem navštívil ordinaci paní doktorky po úrazu kotníku.
  Po 14 dnech s ortézou o berlích a bez došlapu. Překvapilo mně, že v čekárně nikdo nebyl, tak jsem šel hned do ordinace. Když jsem nohou jemně přivřel dveře, tak jsem byl hodně nepříjemně upozorněn, že mám ruce a ať jim nekopu do dveří. Podívala se na mně a řekla : "Ježiši, kdo vám dal takovou ortézu? " Zeptala se, jestli mně to bolí. A to bylo to jediné vyšetření co mi provedla. Dala mi papír do ruky a řekla, že na to můžu chodit, zahodit berle i ortézu. Ve zprávě jsem se dočetl, že mám kotník bez otoku, hematomu atd.
  Jak to zjistila jen těžko hádat, když jsem ortézu neměl ani sundanou. Již nikdy více k paní doktorce.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  D
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petr Šustek

  "Vím co vám je, ale neřeknu vám to" Nepříjemný, arogantní doktor, který se k pacientům chová, jako kdyby si zranění úmyslně způsobili, aby mu mohli svou návštěvou zkazit den. Sestra je kapitola sama o sobě. Pokud si můžete zajet jinam, udělejte to.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Došlo k chybě, zkuste to znovu