Zobrazit lékaře

Internista, MUDr.

• doporučuji

• Josef Kořenek

Praktický Lékař, Mgr.

• Starostlivý, vždy mi pomohl. Je veselý a milý. Přivdala jsem se, tak ho znám krátce (cca 2 roky). Je to stará škola a je to znát :)

• Vynikající lékař !!! Jsem maximálně spokojena !!! Je to opravdu největší odborník na celé poliklinice ve Val.Kloboukách!!! Chodíme celá rodina a neměnili bychom !!!Vždy poradí, vyslechne, pro něho je hlavní PACIENT - nic jiného !!!

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Pavel Kolínek

Zubař, MUDr.

• u lepšího zubařa sem nebyla

• Přesně tak, každý nějak začínal... Krátké nebo žádné čekací doby, to se mi líbí.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Ivana Brandejská

Gynekolog, MUDr.

• V

V přehledu úhrad zdravotní péče se mi objevila částka za úkony této lékařky, kterou jsem doposud vůbec neznala a do Valašských Klobouk ze Zlína určitě nejezdím. Je to podivné!

• Dobrá lékařka, navíc příjemná, což se vidí bohužel stále méně. Takže můžu doporučit

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Otto Štach

Plicní Lékař, Internista, MUDr.

• P

Vynikající a pečlivý Pan doktor,který se Vás nesnaží odbít.Léčbu táhne až o konce a vždy cítíte,že má zájem.
      P.S.Poděkování i ochotné sestřičce.

• Má dobry a lidsky přístup.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Dalibor Brandejský

Praktický Lékař, MUDr.

• S

Ještě není člověk v ordinaci a už platí!!!!!!!!!!!!!!Za všechno !!!!!!!!!!!!!!! Jsem toho názoru , že jej také skazily peníze.Všechno léčí sám a až si neví rady , teprv pošle k odb.doktorovi. Po stránce profesní není špatný , ale jako člověk by sedřel z kůže i nemajetného důchodce.Chce 30 Kč i za vypsání léků a tlak měří všem bez rozdílu,aby si moh účtovat poplatek!

• Jeden z nejpreciznějších obvodních lékařů, velmi důsledný.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Zbyněk Kúřil, URO, s.r.o.

Urolog, MUDr.

• L

myslim že je trochu jinde než lekaři na Batove nemocnici ve Zline ...1. ma vynikajici prehled nad celym telem , venuje se pacientovi umi poradit i mimo leky , je jeden z mala ktery umi poradit a jde videt ze ho to bavi :) 100% tento doktor a urcite ne Batova nemocnice urologie a jejich zkouseni leku na pacientech

• N

Vynikající přístup. Bere pacienta jako partnera, nebrání se odborné diskusi a v dialogu se snaží vzájemně nalézt optimální řešení problému. Specialisty si vybírám, proto můžu pana doktora hodnotit vysoko.

• Eva Janíková

Pediatr, MUDr.

• M

PANÍ DOKTORKA JE PROSTĚ SKVĚLÁ,OCHOTNÁ,VŽDY DOBŘE PORADÍ.VŠEM DOPORUČUJI!!!

• naprostá spokojenost

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Marie Semerádová

• M

PANÍ ZUBAŘKA HLUBOCE SMEKÁM

• Je to výborná zubařka, přišla jsem k ní v době, kdy jsem měla velké bolesti- zánět okostnice, který mi zavinil jiný zubař. Ochotně mě okamžitě přijala, bolest jsem si sice užila, ale hned po ošetření se mi začalo ulevovat. Takže spokojená jsem byla na max. Pak mě i u sebe zaregistrovala. A nikdy už jsem žádný problém neměla, chodím pravidelně.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Zdeněk Tomeček

• P

chodime k nemu cela rodina a nemuzem si pana zubare vynachvalit... od nas i deti ma jednicku s hvezdickou...

• Velmi pečlivý, přesný, podle mě výborný odborník. K tomu velmi slušné, ochotné a příjemné jednání. Já jsem nadmíru spokojena.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře