Dbejte o své zdraví

Krátká 798

76601 , Valašské Klobouky , zlínský

F
    Lékař: MUDr. Marie Semerádová Jiný

Pani doktorku znam z 90tych let, kdy zacinala svou praxi, byla super, ohleduplna,citliva nic nedelala tzv.na krev, delala castecnou dentalni hygienu v dnesni dobe je to uz jinak, pani doktorka je uz nervozni, kdyz vrta, trha tak pres bolest, nepovoli a ani neulevi chvilkovym prerusenim vrtanim, zapomina co minule rekla ze bude delat atd. Udelala mi na stolicce bilou blombu a az pak mi rekla ze budu platit..nevim ci to byl umysl nebo jen zapomenuti upozornit, kdyz jsem se ptal jestli se da platit kartou tak na mne bezduse zirala jako bych ji snad nadaval, situaci zachranila sestricka, odpovedela ano da se platit. Jinak po odborne strance OK, ale bud by se mela zamyslet na tim co dela a vratit se do drivejsich koleji, nebo toho nechat. Prortoze, hruzu ma vetsina kdyz se rekne zubar, natoz tak po takovem neprijemnem vrtani a pod. Mozna, ze uz pani doktorka pomalu vyhorela. Pani doktorko nemyslim to zle, ale zkuste se nad tim co pisi zamyslet. Dekuji.

Lékař: Michaela Múdrá Jiný

Výborná paní doktorka. Při problému stále hledá řešení. Velmi ochotná, se srdíčkem na pravém místě. Takových lékařů více!!!

Lékař: MUDr. Zdeněk Tomeček Jiný

Naprosto úžasný lidský přístup i profesionalita. Tohle je opravdu PAN ZUBAŘ. Neznám jednoho jediného člověka, který jsem chodí a nebyl by spokojený

Lékař: MUDr. Irena Tkadlecová Jiný

Bohuzel mam tu nejhorsi zkusenost jakou jsem mohla mit.
    Byla jsem 10ti lete decko a zlomila si ruku. Pani doktorka tvrdila ze mam ruku vykloubenou ani se poradne nepodivala na rentgen a nasledne mi ruku “narovnala”. Zasadrovala... ruka me silene bolela, myslela jsem, ze to tak ma byt... ale po 14 dnech sileneho trhani v ruce a modrani prstu jsme usoudili ze asi neco nebude v poradku. Navstivila jsem ji tedy jeste jednou s tim, ze rekla, ze to prejde.... po dalsim tydnu mi to nedalo a Navstivila jsem tedy jineho lekare ktery se zhrozil, odstranil sadru a poslal me na rentgen kde zjistil, ze ruka je na 2 mistech ZLOMENA ! Pozadovali jsme dokumenty od Mudr. Tkadlecove, bohuzel se zadne “nenasly” (zajimave :)) okamzite jsem jela do Brna kde me operovali, bohuzel uz se to moc “nezachranilo” - mam trvale nasledky.
    Takze za me jsem bohuzel nemela nejlepsi zkusenost.

Lékař: MUDr. Irena Tkadlecová Kontrola

Dnes jsem navštívil ordinaci paní doktorky po úrazu kotníku.
    Po 14 dnech s ortézou o berlích a bez došlapu. Překvapilo mně, že v čekárně nikdo nebyl, tak jsem šel hned do ordinace. Když jsem nohou jemně přivřel dveře, tak jsem byl hodně nepříjemně upozorněn, že mám ruce a ať jim nekopu do dveří. Podívala se na mně a řekla : "Ježiši, kdo vám dal takovou ortézu? " Zeptala se, jestli mně to bolí. A to bylo to jediné vyšetření co mi provedla. Dala mi papír do ruky a řekla, že na to můžu chodit, zahodit berle i ortézu. Ve zprávě jsem se dočetl, že mám kotník bez otoku, hematomu atd.
    Jak to zjistila jen těžko hádat, když jsem ortézu neměl ani sundanou. Již nikdy více k paní doktorce.

Lékař: MUDr. Petr Šustek

"Vím co vám je, ale neřeknu vám to" Nepříjemný, arogantní doktor, který se k pacientům chová, jako kdyby si zranění úmyslně způsobili, aby mu mohli svou návštěvou zkazit den. Sestra je kapitola sama o sobě. Pokud si můžete zajet jinam, udělejte to.