MUDr. Roman Straňák

Praktický lékař · Více o specializacích

Nedašov 2 adresy

56 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresy (2)

Roman Straňák
Privátní praktický lékař a internista

č.d. 370, Nedašov 76332

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Roman Straňák
Privátní praktický lékař a internista

č.d. 417, Štítná nad Vláří 76333

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

56 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • A

    Dobrý den, pan doktor je velmi hodný a zkušený. Avšak jeho sestra se chová velmi neprofesionálně. Mnohokrát jsme potřebovali řešit po telefonu co máme dělat, zda přijít na kontrolu, prokonzultovat věci, které se běžně řeší s DOKTOREM a ne se SESTROU, která nemá absolutní zájem s Vámi něco řešit. Žádná ochota, myslím, že pan doktor neví co se s pacienty děje, když to rozhoduje sestra. Svou práci nevykonává správně. Bohužel nejsme jediný, kteří si to myslí. Možná by to chtělo změny.

     • Privátní praktický lékař a internista Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • perfektní člověk, vynikající odborník, máme velké štěstí, že máme v tak zastrčeném koutě Valašska profíka ve svém oboru.

     •  • 

  • ŠPATNÝ!! MANŽELKU ODMITAL LEČI T JENOM PROTO ŽE JSEM SE NECHTĚL U NĚJ ZAREGISTROVAT.
    KDYŽ NA STOUPIL DO NEDAŠOVA JAKO NOVÝ BYLA MU DOBRA TEHDY JEZDIL I KNAM DOMU ABY NEMUSELA JEZDIT AUTOBUSEM. PORUŠIL NĚKOLIK ZASAD LÉKAŘE!! MANŽEL

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • L

    vyborny diagnostik umi poradit i lečit nic nezanedba vřele doporučuji všem

     •  • 

  • Pan dr. Straňák je velmi hodný pan doktor. Je vždy ochotný pomoct, poradit a hlavně vyléčí. Je velká škoda, že jeho dobroty využívají i simulanti. Ty negativa píší stejně jenom oni, protože pan doktor pozná kdo je opravdu nemocný.

     •  • 

  • H

    Nemůžu nic než souhlasit, nevím, kdo by měl více trpělivosti s pacienty, kteří se střídají jako na běžícím pásu a hlavně staří lidi, kteří si rádi stěžuji... trpělivost jako hrom, to se musí ocenit!

     •  • 

  • je to dobrý a hlavně hodný doktor

     •  • 

  • je proste profik ,ktery umi lečit

     •  • 

  • Já osobně jsem spokojená s jeho přístupem k pacientovi, je vstřícný a ochotný. Myslím si, že nic nepodceňuje, naopak. Nelíbí se mi komentář, že je nepříjemný a arogantní, to si neumím ani představit. Pacientka

     •  • 

  • Jak zde již bylo zmíněno, myslím si, že pan doktor je velmi vstřícný člověk, nic nezanedbává,naopak se snaží lidem pomoct jak nejlépe umí. V žádném případě bych neměnila. Zajímavé, že lidi tady dávají nesouhlas s kladným hodnocením, ale své negativní zkušenosti nenapíší. pacientka

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu