Praha 15 Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog

„Milá, empatická paní psycholožka, která opravdu naslouchá a adekvátně reaguje na situaci. Návštěvu doporučuji.

Edisonova 86, Praha Mapa

Psychologická a psychoterapeutická praxe

Psychologické poradenství

1 200 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

Online konzultace k dispozici

„S panem doktorem jsme moc spokojení. Je velice vstřícný a empatický. Mohu vřele doporučit, protože vidím, jak skvělé funguje jeho pomoc pro syna. Sezení výrazně pomohlo. Více

Donovalská 2222/31 Chodov, Praha 415 areál Domova pro seniory; parkoviště zdarma, MHD - Metro C - Háje (Opatov, Chodov) BUS 170,177,181,197 - st. Donovalská - odtud pěšky asi 3 min., Praha Mapa

Psychologická poradna a dispenzář - PhDr. Petr Beroušek; datová schránka: 7ddc3xu

• „Velice empatický a ochotný pán Ljubčenko, opravdu člověk na pravém místě a je vidět že práci má rád. Po 3. měsících jsem opět viděl a cítil jak moje prsty mají snahu fungovat. Nádherný pocit i metoda zcela odlišná od běžných RHB. Doktoři my doporučily operaci ale ještě jsem vyzkoušel tuhle metodu, kde my vše jasně a zřetelně pán Ljubčenko všechno krásně vysvětlil. Teď už jen být trpělivý a pevně věřím že vše bude zase v pořádku a jak má být. Jedná se o zánět pod pravou lopatkou s následkem ochrnutí malíčků. Děkuji velice tomu to šikovnému pánovi Ljubčenkovi a přeji mu pevné zdraví a hodně úspěchu jak v osobním tak i v pracovním životě. Více

Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha Mapa

Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Chytrá masáž (viz. web) - 50 min.

900 Kč

• „Doktor super operace kolena dopadla výborně můžu chodit sestřičky staraly jak o vlastní péče o pacienty 100% Doktor na svém místě Děkuji moc Více

Tenisová 981, Praha Mapa

Ortopedie Tenisová

• „Nechápu, jak si na pana doktora může někdo stěžovat. Je velice trpělivý, pečlivý a milý. Na rozdíl od mého předešlého lékaře se nezdráhá dát injekci a i přesto se neustále ptá jestli to nebolí. Plně souhlasím s názorem, že mě zcela zbavil strachu ze zubaře. Více

ATA-DENT Sp. s r.o.

• „Dr. Tkalych je asi najlepší zubár, akého som za posledných 20+ rokov stretol. Navštívil som mnohých zubárov a rôzne kliniky, ale nikdy som nebol úplne spokojný. Mal som problémy zo zubami, staré výplne, ktoré potrebovali vymeniť a po návštevách u Dr. Tkalycha sa mi ich podarilo všetky problémy odstrániť. Obecne mám z návštev zubára stres, ale nie v prípade ak mám ísť na ošetrenie k nemu. Po niekoľkých návštevách som pochopil, že ak je dobrý zubár, nie je čoho sa báť. Ordinácia je špičkovo vybavená, znalosti a skúsenosti Dr. Tkalycha sú fakt rozsiahle. Každé sedenie na úrovni, profesionálny prístup, skvelá komunikácia a vždy jasne vysvetlené, čo sa bude robiť v rámci zákroku. A finálna práca je proste na jedničku. Navštevujem ordináciu už pár rokov a aj naša rodina. Keď môžem, vždy p. Tkalycha odporúčam. Více

Doktor TKALYCH Group

• „Paní doktorka mi pomohla vyřešit poměrně složitý problém s pevnou zubní náhradou, která už dosloužila. Vzhledem k mému věku (je mi 81 let) jsem potřebovala co nejlépe zvládnout situaci, což se nakonec daří. K paní doktorce už chodím asi půl roku a s její péčí a přístupem jsem velmi spokojena. Vlasta Beranová Více

Průběžná 633/89, Praha Mapa

Stomatologie skalka s.r.o.

• „Včera jsem navštívila s mojí tříletou dcerou paní doktorku a musím říct , přístup naprosto skvělí i se sestřičkou.Dceři byl poprvé vrtání kaz,po ukázání vrtačky dcerka zavřela pusu a nechtěla ji otevřít.Paní doktorka se sestřičkou měli trpělivost,kde dcerce vysvětlovali co se bude dít.Nakonec ošetření zvládla a i hned další zub si nechala ošetřit sice s pláčem,ale podařilo se.Mohu jen doporučit.Fišerová Více

Štěchovická 1983/8, Praha Mapa

• Průběžná 633/89, Praha Mapa

Stomatologie skalka s.r.o.

• „S panem doktorem jsem maximálně spokojena již mnoho let. Vždy profesionální a lidský přístup. Mohu jen doporučit!

Kateřinská 7/1526, Praha Mapa

Gynprofi s.r.o.

• „17.7.2020 jsem byl nucen navštívit z důvodu bolesti zubního lékaře paní doktorku Borovičkovou.Jednalo se o zjištění neidentifikovatelný původ bolesti. Paní doktorka nejen, že zjistila ihned o který zub se jedná, ale i přes můj letitý strach ze zubařů korunku sundala, umrtvila, pečlivě ošetřila zubní kanálek a to vše bez bolesti. Nikdy ve svém životě jsem se nesetkal s takovým přístupem a profesionálním jednáním jako u této lékařky. Je mi 72 let a tímto chci paní doktorce ještě jednou moc poděkovat. Všem mohu paní doktorku doporučit. Kufner Zdenek Více

Mukařovská 3116/24, Praha Mapa

Stomatologické centrum Bakon s.r.o.

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Profesionální přístup, vždy perfektní práce, vysvětlení všech ošetření i následné vhodné péče, jsem maximálně spokojená a na těším se vždy na další návštěvu. Děkuji za veškerou péči! Více

Průběžná 633/89, Praha Mapa

Ordinace Čisté zoubky-Praha 10

Bělení zubů

7 990 Kč

• „Byl jsem velmy spokojen,po dlouhé době jsem našel lékaře,který mně přijmul do své péče - příjemný přístup jeho i sestry,klidné a profesionální vyšetření i ordinace,dobrá komunikace a moje osobní spokojenost - Děkuji za jeho vstřícnost ohledně mně a mohu ho všem jen vřele doporučit... Více

Štěchovická 1983/8, Praha Mapa

Bělení zubů

od 2 500 kč

• Onkolog, Gynekolog

„Paní doktorka je velmi citlivá, příjemná a vysvětlí veškeré dotazy. Velmi dbá na prevenci. Neměnila bych.

Kateřinská 7/1526, Praha Mapa

Gynprofi s.r.o.

• „Paní doktorka je velmi vstřícná, milá a je to první osoba se kterou jsem začal své problemy řešit narovinu

Průběžná 85, Praha Mapa

Psychiatrická ordinace a léčba závislostí

Průběžná 85, Praha Mapa

Psychiatrie a lečba závislosti

• „Paní doktorka je velice ochotná, snaží se pomoci a vyřešit problém v maximální míře a vše pacientovi vysvětlí.

Kolbenova 36/473, Praha Mapa

SYSMED, s.r.o.

• Dentální hygienistka, hygien… ista, Zubař, Stomatochirurg Více

Doktor TKALYCH Group

• Štěchovická 1983/8, Praha Mapa

DEVIDENT s.r.o

• „Přidávám se k pochvalným referencím. Po úrazech a opakovaných operacích jsem navštívila nespočet fyzioterapeutů i lékařů pro velké bolesti (ortopedi, chirurgové, neurologové, aj.). Žádný mi však nedokázal tak účinně a rychle pomoct jako Marcela - celostní přístup, nadstandartní péče, názorné cvičení i praktické rady, vysoká profesionalita a především vynikající výsledky! Tuto milou fyzioterapeutku doporučuji. Takhle si představuji člověka, co doopravdy léčí a vidí i jiná řešení, než jíst prášky po hrstech. Děkuji za péči, moc jste mi pomohla. Více

Nedvězská 2223/29, Praha 10, Praha Mapa

Vital-praha,